02.09.03, 18:43
w tv uslyszalam komunikat o zamiarach zniesienia przez Ministerstwo Edukacji
honorowania certyfikatow jezykowych na maturze? czy to prawda? czy ktos moze
mi to potwierdzic?
Obserwuj wątek
    • annuka Re: pustka 02.09.03, 19:39
      Zgadza się. W Nowej Maturze certyfikaty nie będą honorowane. Niestety. Wiadomo
      o tym od jakiegoś czasu. Z tego, co wiem, a jestem nauczycielką, na starej
      można być zwolnionym na podstawie certyfikatu. Czyli jeszcze w tym roku
      szkolnym.
      • leoncia1 Re: pustka 03.09.03, 17:12
        annuka napisała:
        na starej
        > można być zwolnionym na podstawie certyfikatu. Czyli jeszcze w tym roku
        > szkolnym.


        Mialam na mysli stara mature, i wlasnie odnosnie tej starej matury sa takie a
        nie inne plany :(. Mam nadzieje, ze jest tak jak mowisz......... dzieki
      • leoncia1 Re: pustka 03.09.03, 17:16

        na starej
        > można być zwolnionym na podstawie certyfikatu. Czyli jeszcze w tym roku
        > szkolnym.


        Mialam na mysli stara mature, i wlasnie odnosnie tej starej matury sa takie a
        nie inne plany :(. Mam nadzieje, ze jest tak jak mowisz......... dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka