mag-ia1 22.11.06, 14:39 the L A LAkers are playing tke Chickago Bulls on 15th August. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
denglisch Re: czy to jest poprawnie 22.11.06, 14:43 Tak, tylko moze bez tych the i "... on Aug.15". Odpowiedz Link Zgłoś
karul should be 23.11.06, 04:05 the LA Lakers are playing the Chicago Bulls on August 15 malo kto w USA uzywa "15th" Odpowiedz Link Zgłoś
ampolion Re: czy to jest poprawnie 23.11.06, 18:24 Można też, zwłaszcza w gazecie: On 8/15 the LA Lakers are playing the Chicago Bulls. Odpowiedz Link Zgłoś