Dodaj do ulubionych

czy to jest poprawnie

22.11.06, 14:39
the L A LAkers are playing tke Chickago Bulls on 15th August.
Obserwuj wątek
    • denglisch Re: czy to jest poprawnie 22.11.06, 14:43
      Tak, tylko moze bez tych the i "... on Aug.15".
    • karul should be 23.11.06, 04:05
      the LA Lakers are playing the Chicago Bulls on August 15


      malo kto w USA uzywa "15th"
      • mudzyn7 Re: should be 23.11.06, 17:09
        Chyba, zebys napisal: August the 15th
    • ampolion Re: czy to jest poprawnie 23.11.06, 18:24
      Można też, zwłaszcza w gazecie:
      On 8/15 the LA Lakers are playing the Chicago Bulls.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka