Gość: Sproket IP: *.gdynia.mm.pl 04.09.04, 20:11 Witam wszystkich, Zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza dvd. Moze macie jakies sugestie o konkretnych modelach/markach. Szukam zlotego srodka, dobra jakosc za niska cene. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grysica Re: DVD IP: *.isw.intel.com / *.isw.intel.com 07.09.04, 17:20 Proponuje Panasonix lub Thompsonic w niewygorowanej cenie. A tak wogole to po co Ci DVD? Masz za duzko kasy??:)))) Odpowiedz Link Zgłoś