IP: *.gdynia.mm.pl 04.09.04, 20:11
Witam wszystkich,

Zastanawiam sie nad kupnem odtwarzacza dvd. Moze macie jakies sugestie o
konkretnych modelach/markach. Szukam zlotego srodka, dobra jakosc za niska
cene.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: grysica Re: DVD IP: *.isw.intel.com / *.isw.intel.com 07.09.04, 17:20
      Proponuje Panasonix lub Thompsonic w niewygorowanej cenie. A tak wogole to po
      co Ci DVD? Masz za duzko kasy??:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka