Dodaj do ulubionych

amplituner-który?

IP: 213.17.252.* 07.02.03, 14:45
mam możliwość wybrać między trzema amplitunerami Sony Str-de234, i dwa
Technicsy Sa-gx350 i 390 (za Sonego zapłacę 550zł, za Technicsy590/690)który
wybrać,szczerze mówiąc bardziej jestem przekonany do Technicsa niż Sony'ego
ale wtedy czy warto dopłacić 100 do tego wyższego modelu,z góry dzięki za
pomoc,pozdro
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka