Gość: Adi
IP: 213.17.252.*
07.02.03, 14:45
mam możliwość wybrać między trzema amplitunerami Sony Str-de234, i dwa
Technicsy Sa-gx350 i 390 (za Sonego zapłacę 550zł, za Technicsy590/690)który
wybrać,szczerze mówiąc bardziej jestem przekonany do Technicsa niż Sony'ego
ale wtedy czy warto dopłacić 100 do tego wyższego modelu,z góry dzięki za
pomoc,pozdro