18.08.04, 20:52
Cześc dziewczeta z Polski. Nazywam się Swietlana Kamazowa i pochodzę z
Bielarusi. Studiuje filologię Polską na UW. Od razu priepraszam za moj
niedoskonaly (jeszcze) jazyk. Kolezanka z roku polecila mi Cosmo. Jest bardzo
fajne. U nas takiego my nie mamy, bo Lukaszenko zabrania. Polscy chlopcy sa
fajni i wogole. U nas to tacy nie są. Bo u nas to tylko kozy pasa i maja
brudne nogi. A wasi tacy romantyczni sa. Chetnie nawiaze kontakty. Pozdrawiam
wszystkie czytelniczki Cosmo z Polski.
PS. Nie mam stalego dostepa do intierneta, wiec nie bedzie mnie tu czesto.
Moze 1-2 razy w tygodniu.
Obserwuj wątek
    • lorenzo_pagaj Re: Powitanie 18.08.04, 21:01
      Czesc Swietlana!

      Bardzo lubie dziewczyny ze wschodu, nawet bliskiego, ale dalekiego tez. Wsio ryba...

      JAk jestes ladnba i w ogole to moze sie poznamy co?

      Pozdrwiam.
      • swietlana_kamazowa Re: Powitanie 18.08.04, 21:09
        Jejku dopiero sie wpisalam a juz ktos chce nawiazac ze mna przyjazn. Moze
        dziewczeta znacie go troszke lepiej i opowiecie mi troche o tym milym chlopcu.
        Chyba sie nie obrazi?
        • lorenzo_pagaj Re: Powitanie 18.08.04, 21:12
          Oj.. ja jestem bardzo wrazliwy... romantyczny (jak sama wspomnialas) i w ogole
          fajny...

          Spotkaj sie ze mna na "kawie" to sie sama przekonasz...

          Buziaczki na zachete :-*
          • czaroffnica24 Re: Powitanie 18.08.04, 21:14
            No ja bym się mogła kłócić czyś ty taki wrażliwy i romantyczny, ale co tam...
            ja się nie znam, mam dopiero 16 lat :) .


            Pozdrowienia dla nowej koleżanki.
          • Gość: monika Re: Powitanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 21:14
            wrazliwy to jestes ale tam na dole
            • swietlana_kamazowa Re: Powitanie 18.08.04, 21:23
              dziekuje dziewczyny za pomoc ale czy wy go za mocnop surowo nie oceniacie?
              rozmawiam z nim przez GG i wydaje mi sie taki wrazliwy i sympatyczny
              • Gość: monika Re: Powitanie IP: 81.190.172.* 18.08.04, 21:30
                poczytaj sobie jego odpowiedzi na inne posty, to się przekonasz jaki
                to "wrażliwy i sympatyczny" człowiek
                pozdrówka
          • swietlana_kamazowa Re: Powitanie 18.08.04, 21:18
            lorenzo_pagaj ty jestes taki fajny. moze przejdziemy na priv .moje GG 340092
            • lorenzo_pagaj Re: Powitanie 18.08.04, 21:22
              Kupie ci kwiatka nawet :-)

              ..chryzantemy.
              • Gość: liyah Re: Powitanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.04, 21:36
                swietlana jak na mieszkanke wschodu,ktora nie za dobrze mowi po polsku to
                ladnie ci wychodza te odpowiedzi,to pewnie wplyw lorenza..co?
                • Gość: lilka Re: Powitanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.04, 00:00
                  niezła ściema swietlana;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d
                  • kundel_bury Re: Powitanie 19.08.04, 08:21
                    witaj Swietłano, miło Cię widzieć
                    a o łukaszence to my wszystko wiemy, bo czytamy gazetę wyborczą, która nam
                    poszerza horyzonty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka