swietlana_kamazowa
18.08.04, 20:52
Cześc dziewczeta z Polski. Nazywam się Swietlana Kamazowa i pochodzę z
Bielarusi. Studiuje filologię Polską na UW. Od razu priepraszam za moj
niedoskonaly (jeszcze) jazyk. Kolezanka z roku polecila mi Cosmo. Jest bardzo
fajne. U nas takiego my nie mamy, bo Lukaszenko zabrania. Polscy chlopcy sa
fajni i wogole. U nas to tacy nie są. Bo u nas to tylko kozy pasa i maja
brudne nogi. A wasi tacy romantyczni sa. Chetnie nawiaze kontakty. Pozdrawiam
wszystkie czytelniczki Cosmo z Polski.
PS. Nie mam stalego dostepa do intierneta, wiec nie bedzie mnie tu czesto.
Moze 1-2 razy w tygodniu.