Dodaj do ulubionych

POMOCY!!!!!!!!!!!BŁAGAM!!!!! DO KOBIET

IP: 80.51.150.* 09.11.04, 00:28
witam. mam 19 lat i od 0,5 roku biore antykoncepty. od dwoch dni w dole
brzucha czuje ból taki jaki sie czuje tuż przed okresem. a przed chwila
zobaczylam ze mam plamienie. dzis jest dwudziesty dzien cyklu czyli mniej
wiecej jestem w polowie opakowania. co sie dzieje? powiedzcie mi, czy to nie
jest oznaka ciąży? prosze tylko nie smiejcie sie, mnie po prostu pierwszy raz
spotyka cos takiego. plamienie (lub okres) w srodku cyklu????
Obserwuj wątek
    • Gość: Haruka Re: POMOCY!!!!!!!!!!!BŁAGAM!!!!! DO KOBIET IP: *.ar.wroc.pl 09.11.04, 09:52
      Ja miałam identyczną sytuację, a brałam już 4 opakowanie tabletek, w ok.polowie
      opakowania zaczęły się plamienia, niezbyt duże, ale i tak utrudniały mi zycie.
      Jak byłam u lekarki, to ta mi powiedziała, że coś takiego sie zdarza, ponieważ
      tabletki które ja biorę to są jednofazówki (Harmonet) i mogą w sytuacjach
      stresujących czasami nie utrzymywać cyklu. W przypadku, gdyby się powtarzały
      plamienia przy kolejnych opakowaniach to musiałabym przejśc na mocniejsze
      tabletki. Na szczęście po planowanym krwawieniu skończyły się plamienia. Tak
      było w moim przypadku, w Twoim może być inaczej, więc na wszelki wypadek
      radziłabym Tobie pójść do ginekologa. pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka