Gość: KKKKKK
IP: 80.51.150.*
09.11.04, 00:28
witam. mam 19 lat i od 0,5 roku biore antykoncepty. od dwoch dni w dole
brzucha czuje ból taki jaki sie czuje tuż przed okresem. a przed chwila
zobaczylam ze mam plamienie. dzis jest dwudziesty dzien cyklu czyli mniej
wiecej jestem w polowie opakowania. co sie dzieje? powiedzcie mi, czy to nie
jest oznaka ciąży? prosze tylko nie smiejcie sie, mnie po prostu pierwszy raz
spotyka cos takiego. plamienie (lub okres) w srodku cyklu????