IP: *.chello.pl 10.12.04, 22:09
od kiedy liczy sie pierwszy dzien cyklu , kiedy bierze sie pigolki?? od
pierwszego dnia kiedy sie wzielo pigolke, czy pierwszego dnia przerwy w
braniu ?? z gory dziekuje za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • Gość: virtuallady Re: pigUłki IP: *.vline.pl 10.12.04, 22:38
      Rany boskie, dziewczyny, czytajcie ulotki!! ( i słowniki ortograficzne..)
      Pierwszy dzień liczy się od pierwszej pigułki.
      • stephanie_s Re: pigUłki 11.12.04, 13:52
        wszystko jest opisane w ulotce dołaczonej do pigułek a ja k nie umiesz czytac
        zapytaj swego ginekologa.
    • Gość: ede Re: pigółki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 23:01
      Pierwszy dzien cyklu czy pierwszy dzien kiedy dostajesz mniesiaczke to pierszy
      dzien brania tabletek.wszystko jest napisane....yto na prawde nie jest
      skomplikowane

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka