Gość: hamaczyca IP: *.chello.pl 10.12.04, 22:09 od kiedy liczy sie pierwszy dzien cyklu , kiedy bierze sie pigolki?? od pierwszego dnia kiedy sie wzielo pigolke, czy pierwszego dnia przerwy w braniu ?? z gory dziekuje za odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: virtuallady Re: pigUłki IP: *.vline.pl 10.12.04, 22:38 Rany boskie, dziewczyny, czytajcie ulotki!! ( i słowniki ortograficzne..) Pierwszy dzień liczy się od pierwszej pigułki. Odpowiedz Link Zgłoś
stephanie_s Re: pigUłki 11.12.04, 13:52 wszystko jest opisane w ulotce dołaczonej do pigułek a ja k nie umiesz czytac zapytaj swego ginekologa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ede Re: pigółki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.04, 23:01 Pierwszy dzien cyklu czy pierwszy dzien kiedy dostajesz mniesiaczke to pierszy dzien brania tabletek.wszystko jest napisane....yto na prawde nie jest skomplikowane Odpowiedz Link Zgłoś