Gość: Kasia13 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 21:58 jakie macie zdanie o WSHiP- Łazarskiego??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ghostdogg Re: Łazarski 18.01.05, 22:18 Gość portalu: Kasia13 napisał(a): > jakie macie zdanie o WSHiP- Łazarskiego??? Wyzsza szkola lansu i bansu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawdziwaSTUDENTKA Re: skóra, fura i komóra IP: *.chello.pl 19.01.05, 09:11 uwazazm, ze w ogole nie ma sensu chodzic na prywatną uczelnie, po takiej szkole i tak nigdzie nie znajdziesz pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aneta [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 16:19 Treść postu jest niedostępna. Odpowiedz Link Zgłoś
aniulka22 Re: Łazarski 26.01.05, 18:34 WYŻSZA SZKOŁA HAMSTWA I PIJAŃSTWA. A tak juz na poważnie to jestem studentka własnie tej uczelni i nie zgadzam sie z wyrażonymi opiniami,moze i sa dziewczyny które zbyt "elegancko" ubieraja sie do szkoły,ale bez przesady. Tez słyszałam takie opinie ale jednak zaryzykowałam,i powiem szczerze ze miło sie rozczarowałam.Owszem na pargingu mozna znaleźć chyba kazdy model samochodu,ale nikt sie nie wywyższa.Ludzie sa naprawde sympatyczni. Nie zgadzam sie takze z opinia ze po prywatnej uczelni nie znajdziesz pracy, wystarczy by szkoła była dobra i znana z wysokiego poziomu nauczania,a nie bedziesz miec z tym żadnego problemu. Także polecam Ci ta uczelnie,bo naprawde jest fajnie i sympatycznie,no i nie łudz sie ze jezeli płacisz to napewno dojdziesz do końca,bo wykładowcy naprawde wiele wymagaja!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia13 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 22:08 wiem jestem na 2-im roku WSHiP. A Ty? na czym jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
aniulka22 Re: Łazarski 27.01.05, 09:18 Ja jestem na informatyce i nie rozumiem,czemu ludzie którzy nie uczeszczaja na tą uczelnie,wyrażaja sie na jej temat w tak negatywny sposób.Przypuszczam, że nawet ani razu nie byli w pobliżu WSHiP,a co dopiero mówić o zobaczeniu jak to wszystko wyglada w środku,wiec skad niby wiedza,że to jest wybieg dla modeli i modelek.Skad taki pomysł u Ciebie,aby zapytac sie o opinie na temat Łazarskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia13 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 10:46 Jestem studentką WSHiP i chciałąbym wiedzieć jaka jest opinia ludzi ogólnie o tej uczelni. Z zewnątrz jak i jej studentów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorota Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 10:43 a ja jestem na 1 roku i powiem wam szczerze- szkola wymaga naprawde duzo i trzeba wziac sie w garsc zeby isc do przodu, poza tym jesli wylansowani chlopcy i piekne gwiazdki moga pozwolic sobie na wszelkie marki samochodow to niech to robia, to ich sprawa, a ja nie zwracam na to uwagi bo jezdze metrem i nie chodze na solarke :) szkola ogolnie jest ok a czy lansu i bausu-fakt w tym semstrze sie duzo imprezowalo hehe, ale wazne zeby w odpowiednim momencie przestac. Wiec WSHiP- na prawde dobra szkola z przyszloscia-szczegolnie dla nas :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oldschool Re: Łazarski IP: 193.0.68.* 27.01.05, 10:54 Ty chyba nie wiesz, co to są "wymagania"... Odpowiedz Link Zgłoś
aniulka22 Re: Łazarski 27.01.05, 11:08 Czyżby niktórzy uważali,ze jezeli prywatna uczelnia,to wymagania sa znacznie inne niz na uczelnich państwowych?Oldschool uczeszczasz do WSHiP,że przeczysz iż sa niskie wymagania? Zdażyłąm już zauważyc,ze tylko uczniowie Łazarskiego wyrażaja sie pozytywnie na temat tej uczelni,bo niestety powstał stereptyp,że WSHiP jest uczelnia dla bogaczy,ale to nie jest prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
fanfagoria Re: Łazarski 28.01.05, 12:45 czytam i czytam...beznadzieja.Owszem , bardzo fajnie jest twierdzić, że każda prywatna uczelnia to szkoła dla bogaczy, nic nie robisz, duzo płacisz i masz z głowy. Nic bardziej mylnego. Skończyłam prawo na WSHiP 1,5 roku temu, dostałam prace bez znajomości zdałam na aplikacje. Nie było łatwo. To nie jest uczelnia, na której wszystkim jest wszystko jedno- są i wymagający i tacy, którzy wymagają mniej...ale nikt nie dostaje nic za kase..Powodzenia wszystkim tym, którzy tam trafią:)jest naprawde warto:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: Łazarski IP: *.bphleasing.pl 28.01.05, 16:04 Przeczytałam poniższe komentarze i szczerze mówiąc... śmiać mi się chce. Byliście w ogóle na jakichkowiek tam zajęciach??? czy tylko zrobiliście spacerek po korytarzu? Skończyłam tę szkołe 3 lata temu z tytułem magistra, nigdy nie narzekałam ani na kadrę profesorską ani na cykl zajęć. Jeśli ktoś chce się naprawdę nauczyć czegoś- polecam, zwłaszcza języki obce są w tej szkole bardzo dobrze prowadzone. Jeśli zaś chodzi o brak pracy, po tej szkole... pytam, której skonczenie gwarantuje dzisiaj pracę??? Polecam, w każdym bądź razie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimfa Re: Łazarski IP: 193.111.144.* 28.01.05, 17:46 jestem na drugim roku prawa,jest opinia ze jesli place to przechodze dalej a wcale tak nie jest bo nauki jest duzo juz po raz 3 zdaje cywilne cholerka mimo iz wkuwam je od miesiaca;//;pp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasiek84 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:55 a z kim masz to cywilne??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 18:47 ja rowniez chodze do tej szkoly.obecnie jestem na 3 roku ekonomii. i nie uwazam ze wystarczy placic zeby zdac.jest zupelnie odwrotnie.musialam bardzo duzo sie przykladac do nauki by zaliczyc sesje. a odnosnie pracy to jest stereotyp ze po prywatnej uczelni trudno jest znalezc prace. moj chlopak skonczyl wship rok temu i bez problemu znalazl prace. to tylko zalezy od czlowieka czy chce czy nie. i tyle. jezeli chodzi o ludzi to chyba pojecie "normalny" kazdy czlowiek interpretuje w sposob indywidualny. jest wiele przesympatycznych osob na uczelni. oczywiscie zawsze i wszedzie spotyka sie ludzi ktorych sie nie lubi i to jest normalne. a wrzucanie wszystkich ludzi studiujacych u lazarskiego do jednego worka jest glupota i swiadczy o "wielkiej" inteligencji. pozdrawiam studentow z WSHiP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nimfa Re: Łazarski IP: 193.111.144.* 28.01.05, 22:37 z Chrzanowskim mam cywilne Odpowiedz Link Zgłoś