IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.05, 21:58
jakie macie zdanie o WSHiP- Łazarskiego???
Obserwuj wątek
    • ghostdogg Re: Łazarski 18.01.05, 22:18
      Gość portalu: Kasia13 napisał(a):

      > jakie macie zdanie o WSHiP- Łazarskiego???

      Wyzsza szkola lansu i bansu
    • Gość: prawdziwaSTUDENTKA Re: skóra, fura i komóra IP: *.chello.pl 19.01.05, 09:11
      uwazazm, ze w ogole nie ma sensu chodzic na prywatną uczelnie, po takiej szkole
      i tak nigdzie nie znajdziesz pracy.
    • Gość: Aneta [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 16:19
      Treść postu jest niedostępna.
      • insidemyownmind Re: Łazarski 29.01.05, 12:02
        a gdzie się uczysz?
    • aniulka22 Re: Łazarski 26.01.05, 18:34
      WYŻSZA SZKOŁA HAMSTWA I PIJAŃSTWA.

      A tak juz na poważnie to jestem studentka własnie tej uczelni
      i nie zgadzam sie z wyrażonymi opiniami,moze i sa dziewczyny
      które zbyt "elegancko" ubieraja sie do szkoły,ale bez przesady.
      Tez słyszałam takie opinie ale jednak zaryzykowałam,i powiem szczerze
      ze miło sie rozczarowałam.Owszem na pargingu mozna znaleźć chyba kazdy
      model samochodu,ale nikt sie nie wywyższa.Ludzie sa naprawde sympatyczni.
      Nie zgadzam sie takze z opinia ze po prywatnej uczelni nie znajdziesz pracy,
      wystarczy by szkoła była dobra i znana z wysokiego poziomu nauczania,a nie
      bedziesz miec z tym żadnego problemu.
      Także polecam Ci ta uczelnie,bo naprawde jest fajnie i sympatycznie,no i
      nie łudz sie ze jezeli płacisz to napewno dojdziesz do końca,bo wykładowcy
      naprawde wiele wymagaja!!!!
      • Gość: Kasia13 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.05, 22:08
        wiem jestem na 2-im roku WSHiP. A Ty? na czym jesteś?
    • aniulka22 Re: Łazarski 27.01.05, 09:18
      Ja jestem na informatyce i nie rozumiem,czemu ludzie którzy nie uczeszczaja
      na tą uczelnie,wyrażaja sie na jej temat w tak negatywny sposób.Przypuszczam,
      że nawet ani razu nie byli w pobliżu WSHiP,a co dopiero mówić o zobaczeniu
      jak to wszystko wyglada w środku,wiec skad niby wiedza,że to jest wybieg dla
      modeli i modelek.Skad taki pomysł u Ciebie,aby zapytac sie o opinie na temat
      Łazarskiego?
      • Gość: Kasia13 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 10:46
        Jestem studentką WSHiP i chciałąbym wiedzieć jaka jest opinia ludzi ogólnie o
        tej uczelni. Z zewnątrz jak i jej studentów...
    • Gość: dorota Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.05, 10:43
      a ja jestem na 1 roku i powiem wam szczerze- szkola wymaga naprawde duzo i
      trzeba wziac sie w garsc zeby isc do przodu, poza tym jesli wylansowani chlopcy
      i piekne gwiazdki moga pozwolic sobie na wszelkie marki samochodow to niech to
      robia, to ich sprawa, a ja nie zwracam na to uwagi bo jezdze metrem i nie
      chodze na solarke :) szkola ogolnie jest ok a czy lansu i bausu-fakt w tym
      semstrze sie duzo imprezowalo hehe, ale wazne zeby w odpowiednim momencie
      przestac. Wiec WSHiP- na prawde dobra szkola z przyszloscia-szczegolnie dla
      nas :) pozdrawiam
      • Gość: Oldschool Re: Łazarski IP: 193.0.68.* 27.01.05, 10:54
        Ty chyba nie wiesz, co to są "wymagania"...
    • aniulka22 Re: Łazarski 27.01.05, 11:08
      Czyżby niktórzy uważali,ze jezeli prywatna uczelnia,to wymagania sa znacznie
      inne niz na uczelnich państwowych?Oldschool uczeszczasz do WSHiP,że przeczysz
      iż sa niskie wymagania?
      Zdażyłąm już zauważyc,ze tylko uczniowie Łazarskiego wyrażaja sie pozytywnie na
      temat tej uczelni,bo niestety powstał stereptyp,że WSHiP jest uczelnia dla
      bogaczy,ale to nie jest prawda.
      • fanfagoria Re: Łazarski 28.01.05, 12:45
        czytam i czytam...beznadzieja.Owszem , bardzo fajnie jest twierdzić, że każda
        prywatna uczelnia to szkoła dla bogaczy, nic nie robisz, duzo płacisz i masz z
        głowy. Nic bardziej mylnego. Skończyłam prawo na WSHiP 1,5 roku temu, dostałam
        prace bez znajomości zdałam na aplikacje. Nie było łatwo. To nie jest uczelnia,
        na której wszystkim jest wszystko jedno- są i wymagający i tacy, którzy
        wymagają mniej...ale nikt nie dostaje nic za kase..Powodzenia wszystkim tym,
        którzy tam trafią:)jest naprawde warto:)
    • Gość: Monika Re: Łazarski IP: *.bphleasing.pl 28.01.05, 16:04
      Przeczytałam poniższe komentarze i szczerze mówiąc... śmiać mi się chce.
      Byliście w ogóle na jakichkowiek tam zajęciach??? czy tylko zrobiliście
      spacerek po korytarzu?
      Skończyłam tę szkołe 3 lata temu z tytułem magistra, nigdy nie narzekałam ani
      na kadrę profesorską ani na cykl zajęć. Jeśli ktoś chce się naprawdę nauczyć
      czegoś- polecam, zwłaszcza języki obce są w tej szkole bardzo dobrze
      prowadzone. Jeśli zaś chodzi o brak pracy, po tej szkole... pytam, której
      skonczenie gwarantuje dzisiaj pracę???
      Polecam, w każdym bądź razie.
      Pozdrawiam
      • Gość: nimfa Re: Łazarski IP: 193.111.144.* 28.01.05, 17:46
        jestem na drugim roku prawa,jest opinia ze jesli place to przechodze dalej a
        wcale tak nie jest bo nauki jest duzo juz po raz 3 zdaje cywilne cholerka mimo
        iz wkuwam je od miesiaca;//;pp
        • Gość: Kasiek84 Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 17:55
          a z kim masz to cywilne???
          • Gość: ola Re: Łazarski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.05, 18:47
            ja rowniez chodze do tej szkoly.obecnie jestem na 3 roku ekonomii. i nie
            uwazam ze wystarczy placic zeby zdac.jest zupelnie odwrotnie.musialam bardzo
            duzo sie przykladac do nauki by zaliczyc sesje. a odnosnie pracy to jest
            stereotyp ze po prywatnej uczelni trudno jest znalezc prace. moj chlopak
            skonczyl wship rok temu i bez problemu znalazl prace. to tylko zalezy od
            czlowieka czy chce czy nie. i tyle. jezeli chodzi o ludzi to chyba
            pojecie "normalny" kazdy czlowiek interpretuje w sposob indywidualny. jest
            wiele przesympatycznych osob na uczelni. oczywiscie zawsze i wszedzie spotyka
            sie ludzi ktorych sie nie lubi i to jest normalne. a wrzucanie wszystkich ludzi
            studiujacych u lazarskiego do jednego worka jest glupota i swiadczy
            o "wielkiej" inteligencji. pozdrawiam studentow z WSHiP
          • Gość: nimfa Re: Łazarski IP: 193.111.144.* 28.01.05, 22:37
            z Chrzanowskim mam cywilne
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka