IP: *.aster.pl 13.02.05, 21:22
Jak myslicie jak powinna wygladac ( z charakteru tez) cosmo kobieta????Moj
kolega twierdzi ze tylko snoby czytaja cosmo...urazil mnie tym bo ja rowniez
czytam ten magazyn a nie uwazam ze jestem snobka..... a Wy jak uwazacie???Czy
zeczywiscie tylko wyrafinowane kobiety czytaja cosmo???Pozdro
Obserwuj wątek
    • Gość: Orion Re: Cosmo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.05, 22:10
      A co to w ogóle za cudo ta cosmokobieta ?
    • Gość: sexista [...] IP: 81.219.15.* 13.02.05, 22:45
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: PiotRR [...] IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 13.02.05, 23:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: inga Re: Cosmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.05, 00:21
      większosć dziewczyn jest normalnymi szarymi myszkami, a nie wypindrowanymi
      lalami szukajacymi ciagle punktu G...
    • Gość: Artysta (Meshchoo) Re: Cosmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.05, 01:01
      musi dobrze ciagnac lage i machac reka tak szybko jak ja sam
    • Gość: rodzynka Re: Cosmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.05, 02:07
      mysle, ze snobistycznym pismem jest "Elle", a zreszta czy to zle byc snobem????
    • verka.w odpowiedz z ironia w glosie 14.02.05, 11:11
      Moze Twoj kolega uwaza ze wszyscy czytajacy cokolwiek to snoby? A moze on
      czytuje fakt i superexpres i mysli ze wszystkie rozumy zjadl? Spoleczenstwo nam
      sie cofa w rozwoju i wcale bym sie nie zdziwila gdyby sie okazalo, ze Twoj
      kolega cierpi na wtorny analfabetyzm.
    • Gość: goscinka Re: Cosmo IP: *.daminet.pl / *.daminet.pl 14.02.05, 13:45
      cos w tym jest co Twoj kolega powiedzial...czytam COSMO ale nie
      nalogowow,bardzo sporadycznie...Ijedyne co tam pisze..to jak byc
      piekna,niezalezna,facetow traktuje sie nie do konca z szacunkiem...Tam sa
      jedynie rady dla kobiet i dla nich zeby bylo im dobrze...a to jest
      snobistyczne...A jesli jest wspomniane o facetach to tylko jak zadowolic ich w
      lozku ;] COSMO jest zupelnym odzwierciedleniem CKM`u ...poczytaj CKM a tez nie
      spodoba Ci sie aby Twoj facet to czytal...choc szczerze przyznam ze wole CKM bo
      jest wnim wiecej humoru i wiecej ciekawostek :)
    • Gość: Artur Przezywacz Re: Cosmo IP: 195.69.82.* 14.02.05, 13:56
      > Jak myslicie jak powinna wygladac ( z charakteru tez)

      Co to znaczy wygladac z charakteru?

      > Moj kolega twierdzi ze tylko snoby czytaja cosmo

      Pomylil snobizm z zakompleksieniem. Zdecydowana wiekszosc znanych mi
      czytelniczek Cosmopolitan miala problemy ze soba.

      Ta ksywa "studentka" to ma wydzwiek ironiczny, dobrze rozumuje?
      • Gość: studentka do Artura IP: *.aster.pl 14.02.05, 15:10
        naprawde jestem studentka....a to co napisalam( wygladac z charakteru)moj blad
        szybko pisalam i sie nie zastanowilam;)...chodzi mi o charakter
        • Gość: inga do studentki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.05, 15:16
          zazdroszcze ci bo chciałabym miec takie problemiczki jak ty typu kto czyta
          cosmo, a moze avanti.........?
          • Gość: studentka do ingi IP: *.aster.pl 15.02.05, 19:55

            Ja nie mam takich problemow tylko po prostu jestem ciekawa.A mam inne ale nie
            pisze tego na forum.
      • verka.w Re: Cosmo 15.02.05, 11:17
        > Zdecydowana wiekszosc znanych mi
        > czytelniczek Cosmopolitan miala problemy ze soba.

        Vitam!!!
        Arturze, dobrze, ze napisales ze ta wiekszosc MIALA ze soba problemy. Czyta
        cosmo i przestaje je miec. Czyz nie lepiej dla Was mezczyzn uslyszec od
        dziewczyny "dziekuje" kiedy powiecie jej ze ma piekne nogi niz po raz kolejny
        wysluchiwac "nie sa nawet ladne, bo sa grube i krzywe"? Ja mysle, ze to nie
        jest snobizm, myslec dobrze o samym sobie. Swiat jest przyjemniejszy wsrod
        kobiet zadowolonych z siebie a nie ciagle narzekajacych na 1 cm za duzo w
        talii. I mysle, ze jesli Cosmopolitan jakiejs dziewczynie pomogl pozbyc sie
        kompleksow to jest to dobre. I nie sadze zeby mozna bylo ja nazwac snobka, bo
        uwierzyla w siebie.
        Pozdrovionka - Verka
        • Gość: Artur Przezywacz Re: Cosmo IP: *.pai.net.pl / 195.69.80.* 15.02.05, 12:05
          > Arturze, dobrze, ze napisales ze ta wiekszosc MIALA ze soba problemy. Czyta
          > cosmo i przestaje je miec

          Zle mnie zrozumialas. Uzylem czasu przeszlego, bo nie mam juz takich znajomych.
    • Gość: lol Re: Cosmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 01:20
      cosmo dupa -
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka