Gość: studentka
IP: *.aster.pl
13.02.05, 21:22
Jak myslicie jak powinna wygladac ( z charakteru tez) cosmo kobieta????Moj
kolega twierdzi ze tylko snoby czytaja cosmo...urazil mnie tym bo ja rowniez
czytam ten magazyn a nie uwazam ze jestem snobka..... a Wy jak uwazacie???Czy
zeczywiscie tylko wyrafinowane kobiety czytaja cosmo???Pozdro