Dodaj do ulubionych

Poronienie

22.02.05, 17:20
czy ktos z was wie może ile po poronieniu dostaje sie miesiączke.
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Poronienie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.05, 17:24
      wypowiedzi na ten temat znajdziesz na forum Poronienie
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11916

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka