cosmo84
12.09.05, 22:42
Witajcie!
mam 21l. nigdy nie miałam chłopaka,powoli wątpie w to ze to sie kiedys
zmieni,a tak mi zle samej,na imprezach nie bywam,jestem nieśmiała,spokojna
może nawet zbyt spokojna,uroda przeciętna,jedyną drogą jak narazie na
poznanie kogoś to nnet mi został,zamieszczanie ogloszen w randkach ale jak
narazie z roku na rok coraz starsza i wciąż sama :(
czy są osoby które nie miały jeszcze nikogo,ile macie lat,jak sobie z tym
radzicie?
podam tez gg-moze ktoś napisze 9458347