nikate
03.01.06, 17:11
Zastanawiam się czy pójście samemu na studniówkę to taki straszny obciach?
Akurat tak wyszlo,że nie planuję z nikim iść i wyląduję tam sama..Dlatego
chciałam zapytać co o tym myslicie..iść czy nie iść..czy naprawdę trzeba iść
z tą cholerną "osobą towarzyszącą" ?