Gość: Patrycja24
IP: 62.89.84.*
23.04.03, 10:42
witajcie
mam na imie Patrycja, 24 lata
mieszkam w Warszawie, jestem mężatką od pół roku natomiast z moim mężczyzna
jestem już 10 lat!!!układało nam się super do momentu gdy poznałam innego
faceta
trwa to juz od listopada, najgorsze jest to że kocham mojego męża natomiast
ten facet to całkiem inny swiat, polityka, podróże, inny styl życia i nie
umiem z niego zrezygnowąc (chyba rowniez cos do niego czuje)
coraz czesciej oszukuje męża aby wyjechac z tym drugim lub zniknac na noc...
nie wiem co sie ze mna dzieje
napiszcie czy ktoras z Was miała podobny problem, jak to sie wszystko
skończyło...
Pozdrawiam
Pati