kamyk_zielonyy 27.09.07, 23:10 Panowie..wolicie wysokie, długonogie dziewczyny, czy niskie, drobne kobietki? Czy wzrost kobiety jest dla Was ważny, czy w ogóle nie przywiązujecie do niego większej wagi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kali Re: Pytanie o wzrost. IP: *.ztpnet.pl 28.09.07, 01:32 Jak patrzysz na faceta to ma znaczenie dla Ciebie jego wzrost? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yagna Re: Pytanie o wzrost. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 14:29 Dla mnie ma :)) Mój ma 190 cm, miodzio. Mówi do mnie mała ;) Chociaż ja nie taka mała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Pytanie o wzrost. IP: *.chello.pl 28.09.07, 23:45 nie jest wazny, byle by tylko nie byla wyzsza odemnie, mam 190cm wzrostu wiec raczej nie mam z tym problemu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: Pytanie o wzrost. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 07:24 Mam 193 cm wzrostu i poprostu kocham wysokie kobiety, na niższe jak 170cm nawet nie spoglądam, nich sobie znajdą o klase niższego faceta, to nie ta formuła;) Ps. moja dziewczyna na ma 180cm i jest pod tym względem cudna, kocham ją nad życie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quba40 Re: Pytanie o wzrost. IP: *.acn.waw.pl 29.09.07, 09:33 Nie zwracam na to najmniejszej uwagi, chyba że jest wyższa ode mnie o ponad 5 cm to bym się zastanawiał (ale jak dotąd nie miałem takiego "problemu"). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kris Re: Pytanie o wzrost. IP: *.chello.pl 29.09.07, 10:36 Przez mój wzrost(198cm)u tych niskich drobnych kobietek nie mam szans ;) zawsze dostawałem kosza.. moja kobieta ma 178cm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: i`m a dentist Re: Pytanie o wzrost. IP: *.lodz.mm.pl 29.09.07, 10:57 eeee...co za głupota. Moj facet jest wyzszy ode mnie ponad 20 cm. Ja uwielbiam wysokich facetów, wysokie obcasy, a on "niewielkie" kobietki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzzz Re: Pytanie o wzrost. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 11:28 A ja mam 180 i wszyscy moi wspaniali chłopcy byli nieco niżsi:) fascynują mnie wysocy faceci, zwłaszcza że przeważnie chodzę w szpilkach, ale co zrobić, krąg moich znajomych nie obrodził w dużych panów:((( Odpowiedz Link Zgłoś
xcentryczna Re: Pytanie o wzrost. 29.09.07, 12:31 Ja lubię wyższych facetów, ale nie z kolei wieeeelkich do których muszę skakać po buzi :)) mam 174 cm i czasem mam wrażenie, ze faceci wola mniejsze dziewczynki, bo czują sie tacy silni, wielcy, ale nie jest to chyba reguła... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzzz Re: Pytanie o wzrost. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 13:13 A ja zauważyłam że raczej faceci bez kompleksów podchodzą do wysokich kobiet:) czesto mnie podrywają tacy o glowe mniejsi:) ale nie wyobrazam sobie byc z facetem o tyle niższym. fajnie by było z takim około 190:) We Włoszech z kolei fakt, że żona jest od męża wyższa, świadczy o jego statucie społecznym. każdy facet dąży żeby zdobyć wysoką babkę, bo wtedy inni go szanują:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pytanie o wzrost. IP: *.euro-net.pl 29.09.07, 14:46 Ja mam 176 cm i do tej pory trafiam na facetów którzy mają ok. 180cm (a ja tak lubię obcasy :( ). Dla mnie to mało bo akurat uwielbiam takich którzy mają 190 i więcej ;) Mój obecny ma też ok 180 cm wzrostu i na razie latam w płaskich butach :p ,ale jak przyjdzie zimna to buty na tą porę mam już znacznie wyższe :p. Nie chodzi o to ,że mnie to będzie przeszkadzało ,tylko nie chcę żeby facet czuł się skrępowany ,że jestem wyższa(tego się zawsze obawiam). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ,., Re: Pytanie o wzrost. IP: *.net.pulawy.pl 29.09.07, 15:39 mam dokładnie tak samo! nie czuje sie komfortowo przy niższym facecie kiedy jestem w szpilkach! Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1940 Re: Pytanie o wzrost. 29.09.07, 16:46 Mysle, ze nie ma to dla mnie znaczenia, bywalem juz i z wyzszymi, i z nizszymi (ale zawsze nizsze ode mnie, mam 183 cm). Mysle, ze wzrost nie jest cecha na ktora zwracam uwage, raczej chodzi o bardziej ogolnie rozumiany wyglad, proporcjonalnosc itp. A juz przede wszystkim - ten cudowny sexapeal to nie tylko wyglad ;-). Odpowiedz Link Zgłoś
vivien1987 Re: Pytanie o wzrost. 29.09.07, 19:51 Ja mam 158 cm i uwielbiam taka byc. Uwielbiam wyższych od siebie facetów o min 20 cm! Uwielbiam czuc sie mala i bezbronna przy moim wiekszym misu :) Moje kochanie ma 183 cm i to jedna z jego wielu zalet... Odpowiedz Link Zgłoś
nietykalna123 Re: Pytanie o wzrost. 29.09.07, 20:31 Wprawdzie pytanie jest do panów, ale może się wypowiem. Mam tylko 160 cm wzrostu i na ogół zawsze noszę buty na obcasie nie dlatego, bym chciała być wyższa, ale dlatego, że lubię i czuję się w nich bardziej sekowna. :) Podpytywałam kolegów, twierdzą, że więcej nie trzeba, bo czują się niezręcznie przy wysokich kobietach. A mój facet twierdzi, że bardzo dobrze się mnie obejmuje w pasie (ma 182 cm). Kiedyś chciałam być wyższa, dziś już nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: Pytanie o wzrost. IP: *.inter-line.kom.pl 29.09.07, 21:01 ja mam 169 cm i uwielbiam wysokich facetów około 190cm, ale to raaczej nie jest dla mnie wytyczna jeśli chodzi o dobor partnera. przykladowo moja przyjaciolka, ktora mierzy 1,58 woli nizszych facetow (okolo 175cm) Zreszta gusta sa tak rozne, ze nie treba sie tym przejmowac;) Odpowiedz Link Zgłoś
kamyk_zielonyy Re: Pytanie o wzrost. 29.09.07, 21:32 nietykalna123 napisała: > Wprawdzie pytanie jest do panów, ale może się wypowiem. Opinia kobiet również mile widziana:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) odp. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 21:43 Ja tam kocham wysokie kobiety i koniec przy małych czuje sie poprostu głupio;), a zreszta jak ja mam sie całować z kobieta niższą odemnie o jakieś 30cm, przecież mu8siałbym chyba całować taką na kolanach;) Odpowiedz Link Zgłoś
nietykalna123 Re: odp. 29.09.07, 21:58 przec > ież mu8siałbym chyba całować taką na kolanach;) To ja ci powiem, jak całuje się takie kobiety. Siadasz, a ona okrakiem na Tobie. :) Super! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: odp. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 22:02 wyobraź sobie jak Marcin Prokop całuje Kasię Cichopek:D (może i z twarzy jet ładna ale za jakis czas zrobi się z niej kaczuszka) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: odp. IP: *.chello.pl 29.09.07, 22:18 no wlasnie, Kaska ma jakies 158cm a Prokop 204cm Odpowiedz Link Zgłoś
nietykalna123 Re: odp. 29.09.07, 22:51 > Popadasz w skrajności ;) Słuszna uwaga. Po co te skrajności? Gdyby chociaż tych facetów, którzy mają powyżej 185cm było tak wielu.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fiona Re: Pytanie o wzrost. IP: *.rybnet.pl 29.09.07, 21:28 uwielbiam dużych chłopców,185cm wzwyż i lekko przy kości,wiecie...takie 100% ciacha.Mam 178cm,mam na czym siedziec i czym oddychac,poza tym jestem szczupła.Jak widze wysokiego faceta z lekkim brzuszkiem - jestem Jego( metafora of course...) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) na temat brzuszka:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 21:49 :) "z lekkim brzuszkiem", cos z tym brzuszkiem jednak jest, moja tez mnie takiego lubi, ale znowu ja sie takiego nie lubię i dlatego od jakiegos czasu z rańca robie sobie przebierzki różnego rodzaju ćwiczonka aby to zrzucić. Ps. ale nie ma jak wysoka kobieta z długimi fajnie zbudowanymi nogami (nie chudymi), to jest ważniejsze od piersi;) A i fajnie wiedzieć że wysocy mężczyźni jednak są w cenie Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia24 jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 29.09.07, 22:45 nie wyobrazam sobie niskiego faceta u boku, zacznam od 180;)ale najl jest 190 wzywyz:) Odpowiedz Link Zgłoś
lalunia24 Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 29.09.07, 22:48 wzwyz naturalnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ewellinek Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 30.09.07, 00:06 Wzrost mężczyzny nie jest ważny, podobają mi się zarówno wysocy, jak i niscy panowie. Mam tylko 162cm wzrostu, więc jak dla mnie facet nie musi być wysoki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 10:00 dla ciebie nie ma znaczenia bo niska jesteś, ciekawe gdybyś miała za 180cm co wtedy byś mówiła:) Odpowiedz Link Zgłoś
ewellinek Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 30.09.07, 11:48 Gdybym miała tyle wzrostu co Twoja dziewczyna, to wzrost faceta zapewne miałby znaczenie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 20:39 a no widzisz:), w sumie to masz prościej od mojej kobiety;) Ale się nie przejmuj, mam kumpla który chodzi z niesamowicie sympatyczną ewcią która to ma niecałe 160cm a on jest wyższy odemnie:), mam jeszcze znajomą która też jest malutka a żadzi dwumetrowym mężem:D. A więc sama widzisz że nie ma się co łamać:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bzzz Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 20:42 ehh, ze wszech miar lepiej być jednak małą kobietką...jak się ma 180 cm w naszym kochanym kraju to panów ogląda się raczej od czubka:) wolałabym być 10 cm mniejsza, eh eh. większy wybór:P Odpowiedz Link Zgłoś
ewellinek Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 30.09.07, 21:16 Miłość nie zna granic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.07, 22:21 oj nie zna, nie zna:D ] Znam jeszcze jedną dziwna parę, ona ma ponad 180cm (jak dla mnie jest brzydka) a on nie ma nawet 170cm, to jest dopiero problem:D Odpowiedz Link Zgłoś
ewellinek Re: jestem kobieta ale odpowiem na pytanie 30.09.07, 23:23 Kiedy się kocha, nie patrzy się na takie detale jak wzrost :DD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mała Re: Pytanie o wzrost. IP: *.inter-line.kom.pl 30.09.07, 22:49 jak widać takie drobnostki niel iczą się jesli w grę wchodzi prawdziwe uczucie...hihih;p musza wygladac naprawde przeuroczo;) wspolczuje tej dziewczynie, chcialabym byc wyzsza, ale ponad 180 cm, matko;0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet z m2:) Re: Pytanie o wzrost. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 10:59 doskonale rozumiem twojego faceta:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aguniek84 Re: Pytanie o wzrost. IP: *.tktelekom.pl 07.10.07, 19:57 A ja może i jestem "mała" (mam 164) ale za to jaka śliczna i seksowna :)))) i skromna do tego. Mój cudowny chłopak ma 185 i nie uwaza mnie za małą. Jemu się to podoba bo mówi że fajnie się mnie przytula. Ile na tym świecie jest niskich ale PIĘKNYCH dziewczyn. I muszę dodać, że wysocy faceci tez takie zauwazają, nawet często:)) Ostatnio nawet usłyszałam w pracy, że jestem wysoka. Fakt, że chodzę w butach na obcasach, ale to tylko dlatego, że bardzo lubię. A tak wogóle... Czy wzrost ma jakieś znaczenie?!?!?! Chyba nie! Ale jak chłopak jest bardzo wysoki to oczywiste, że woli miec wysoką dziewczynę. Odpowiedz Link Zgłoś