Gość: Lucek Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.light.csk.pl 02.05.04, 10:51 Co z tym Giertychem ?Przeciwko Uni a po kasę do europarlamentu to oni pierwsi ? Powinien powiedzieć :"Moja noga ani żadnego polityka z LPR nie stanie w Brukseli !!!"Chcesz Giertych Wielkiej Polski to w niej siedź i buduj !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antixionc Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 11:13 Tak, tak... Unia jest be ale do Europarlamentu się pchają, hehe... Co za hipokryci, już ciągnie ich do Wielkiego Boga Mamony, a fuj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZWOLENNIK LPR Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE -słuszny! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.04, 11:54 do "lewackich gogusiów", kiedy solidarność "wywróciła socjalistyczną" gospodarkę LEWACTWO pierwsze zakładało kapitalistyczne firmy (oczywiście przywłaszczając sobie majątek narodowy).Nikt im wtedy nie zabraniał kosztować kapitalizmu. Dzisiaj zabraniasz ćwoku lewcki, Giertychowi kandydować do EP? A fe palancie! Po wejściu do EUROBOLSZEWI bezrobocie wzroście ! Moim zdaniem powinno wzrosnąć do 50% by oszołomstwo lewackie dostało nauczkę! Zwłaszcza dotknie tych po markietingu i zarządzaniu, no prościej pisząc humanistów wszelkiej maści :))). Póki co ja jako LPR się nie boję , techniczni dadzą sobie radę !!!!!!!!!!! :))))))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: H56 L udzie P ozbawieni R ozumu w UE ? nigdy IP: *.comnet.krakow.pl 02.05.04, 12:00 to byłby wstyd dla Polski na całą Europę , niech się lepiej wyjadą do Watykanu albo zaczną leczyć psychiatrycznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wqrwiony2 A protestujcie sobie, żałosne fundamentalistyczne IP: *.aine.pl 02.05.04, 12:08 kukły... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forum Uniofilom pozostały inwektywy :) IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 02.05.04, 12:45 Próbowałem merytorycznie dyskutować, wplatając w to nieco złośliwości (dla odreagowania zmasowanej bolszewickiej propagandy, która lała się z polskojęzycznych mediów w ostatnich dniach), wystarczy spojrzeć wyżej. Kończyło się zawsze na inwektywach. Żaden uniofil nie podjął dyskusji. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Sondaże jeszcze tego nie wykazują, ale już teraz większość Polaków ma UE po dziurki w nosie. A co będzie za rok? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Uniofilom pozostały inwektywy :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 12:49 Forum wrócił! Jak miło! Miejmy nadzieję wypoczęty po nocy na formu udowadniając, ze zając jest wielbłądem. Pozdrowienia i miłego dnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forum Szkoda na was czasu uniofile IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 02.05.04, 13:06 Nigdzie nie udowadniałem, że zając jest wielbłądem, wystarczy poczytać wcześniejsze posty. Na mój wpis o ISO odezwał się ktoś obrażając mnie i twierdząc, że nie mam racji, po czym. . . przyznał mi rację, że ISO nie ma nic wspólnego z UE. Do mojego wpisu o HACCP merytorycznie nie odniósł się nikt, były tylko jakieś brednie o Wschodzie i Białorusi, gdzie nie ma HACCP. Do wpisu o rzekomo brudnej żywności merytorycznie nie odniósł się nikt, tylko sam bełkot o Wschodzie. Prosiłem o podanie jednego dowodu na finansowanie polskich przeciwników UE przez Moskwę. Nie doczekałem się dowodów, jedynie paru mało wyszukanych inwektyw. Do moich wpisów dodałem parę złośliwości sugerując, że bywalcy forum GW będący zwolennikami Anschlussu, są bardzo schematyczni, w merytorycznej dyskusji o UE stają się bezradni dopóki Adaś M. im nie napisze, co mają myśleć. No i niestety ta nasza pożal się Panie Boże dyskusja udowodniła, że mam rację. Jest wiele ciekawszych zajęć niż użeranie się na tym forum z uniofilami. Obawiam się, że uleczy was dopiero rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
posener1971 Re: Szkoda na was czasu uniofile 02.05.04, 16:53 Kolego, bo ty czytac nie umiesz, słuchac też zapewnie nie... wyrywasz pewne fakty z konteksty, a teraz obnosisz się, że oczywiście nikt merytorycznie się do twoich wypowiedzi nie odniósł... Pisząc o ISO, nikt nie pasisze, że nie ma nic wspólnego z UE, napisano wyraźnie, że ISO jest dobrowolne, nie ma przymusu. A to przyznasz sam, różnica. ISO musi mieć tyle wspólnego z UE, że jest normą unijną,temu nie da się zaprzeczyć. Ty po prostu bierzesz tylko to, co dla Ciebie jest wygodne i użyteczne. HACCP, nikt nie dyskutuje, bo to oczywistość na rynku producentów żywności. Nikt nie mówi, że nasze "żarcie" jest brudne... wiele jednak polskich firm nie spełnia podstawowych kryteriów sanitarnych, jesli temu zaprzeczysz, to oznacza, że nie wiesz jak to wygląda. Zmienia sie to teraz, nie za wielkie piniądze, tego trzeba było tylko chcieć, a jak ktoś nie chciał, to go zmuszono... Przyznasz, że jest porażającą sprawą, by zmuszać do czystości, świadczy to tylko negatywnie o poziomie cywilizacyjnym co poniektórych... Polską żywność cenię i kupuje, właśnie od małych firm, jest po prostu dobra, tą żywność docenia się i na zachodzie. Rzeczywistość uleczy.. Ciebie uleczy, czego serdecznie życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.04, 12:44 Na stronie eLPR;"Marsz niepodległości" - parę refleksji Eurosceptycy są niewygodnym tematem dla mediów publicznych. Ale ilość lewicy, jaka zebrała się by świętować dzień ludu pracującego zwiastuje rychły koniec ich obecności w świecie polityki. Tylko w najgorszych snach euroentuzjaści mogli wyśnić taki scenariusz, a jednak: kiedy to cała Polska niby powinna świętować wejście do Unii, do stolicy przyjeżdża 5 tys. osób, które dają wyraz swojej dezaprobacie. Manifestanci przemierzają centrum miasta, udają się pod Pałac Prezydencki, następnie pod Sejm. Dali w ten sposób autentyczny wyraz nastrojów tej części społeczeństwa, która nie nabrała się na teatrzyk w wykonaniu opcji rządzącej. Opcji, o której można już mówić tylko w czasie przeszłym. Odegrany przed Pałacem Prezydenckim marsz żałobny był wymownym symbolem relacji zebranych w stosunku do głowy części obywateli państwa polskiego. Był też zwiastunem nowego, które nadejdzie po politycznym unicestwieniu panującej opcji, jak i tych wszystkich, którym daleko jest od wrażliwości społecznej i poczucia tożsamości narodowej. Udział LPR w wyborach do Parlamentu Europejskiego będzie kolejnym krokiem ku umocnieniu i powiększeniu wpływu na bieg rzeczywistości autentycznej narodowej reprezentacji politycznej naszego narodu. Podnoszą się głosy – dlaczego ci, którzy w referendum powiedzieli NIE dziś startują w wyborach do P.E. My odpowiadamy – a kto ma reprezentować kilkudziesięcioprocentową , stale powiększająca się część społeczeństwa polskiego, która nie jest zadowolona z wynegocjowanych warunkach i z takiego kształtu Unii, jaki jest obecnie? SLD, który będzie miał może jednego posła w Europarlamencie, a żadnego w polskim sejmie? PO, która w populizmie wyprzedziła już nawet Samoobronę, a reprezentuje w rzeczywistości interes wąskiej grupy społecznej? A może Unia Wolności, której przebrzmiałe już sławy bardzo by chciały, ale nikt ich już nie chce? „Marsz niepodległości” był silnym głosem tej części społeczeństwa, która chce silnej i konsekwentnej w działaniu reprezentacji polskiej w Europarlamencie. I ten odważny i zdecydowany głos został w mediach publicznych przemilczany. Bo był bardzo niewygodny wobec ckliwych i słodkich obrazków z Dublina, gdzie występowała razem para (to jedyny przypadek wśród reprezentantów państw wchodzących do Unii!) Kwaśniewski i Miller. Znamiennym faktem i zwiastunem nowej sytuacji politycznej była ilość manifestantów lewicowych, którzy w Warszawie tradycyjnie zebrali się, by uczcić święto klasy pracującej. Niespełna 500 osób to śmiesznie mało, jak na opcję polityczną, która jeszcze niedawno grzmiała i huczała w ferworze wyborczego zwycięstwa. Gdzie podziali się ci wszyscy, którzy gremialnie udawali się do urn oddać swe głosy na SLD i UP? Przed nami wytężona praca podczas kampanii wyborczej. Czujemy się pewnie, gdyż Ligę stanowią ludzie ideowi, którym nie trzeba obiecywać stanowisk i poklasku w mediach. Nasi działacze nie pchają się przed kamery telewizyjne i nie zieją cynizmem. Ich mrówcza praca wypływająca z miłości do Boga, swoich rodzin i kraju jest bronią, której nie pokona żaden pieniądz czy upokarzające słowo z ust lewicowych czy liberalnych pseudointelektualistów. 208 563 podpisów zebranych w kraju na listy LPR są kolejnym owocem takiej sumiennej, pozytywistycznej pracy." Czyli warto się zjednoczyć i wtym celu rozmawiać by opracować wspólny program wyjscia z UE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 12:53 Boże dobry, widzisz i nie grzmisz... Zdowia życzę Zygmuncie. I miłego dnia, bez kolejej nadżerki na dwunastnicy z nerwów na ten naród, co to jednak woli cos innego. Oczywiscie po manipulacjach centrów badania opinii :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 13:06 A protestujcie sobie robaczki, protestujcie, zawsze to jakieś urozmaicenie i pośmiac się można. I poczytać ciekwostki, inwektywy, "staromowę", jak to zreszą bywa na tym forum I coś Was mało jednak, nawet na tym formum i nawet mimo tego, że jedna osoba logowała się pod 4 nickami. A w ogóle to może lepiej na spacer, pogoda całkiem OK (ja rozumiem, ze to może stanowić problem ideologiczny-pogoda też jest już w UE). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chrześcijanin Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 13:16 Dla czego ten jak mu tam..Giertych nie odda się do uśpienia ???Jest biedny :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Z..... LPR Re: ŻAŁOSNA lewaczyno IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.04, 13:43 dałęś "dech" w swoim "stęchłym poscie" który jest powodem na to by do parlamentu eurbolszewi weszli prawicowcy. Ty zaś zdziczała lewaczyno od nieróbstwa, fundowałbyś eutanazję , pedalstwo, inne zdziczenia i wynaturzenia. Bezrobocie musi być 50% by nauczyło "moresu" ludek l. Benzynka przekroczyła 4 pln :)))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cg Re: ŻAŁOSNA lewaczyno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 16:52 To sie bedziesz musiał przesiasc na rowerek. O ile cie stac... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 89-620 strzel. Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.petrus.pl 02.05.04, 13:32 Niestety,idioci też mają prawo do wypowiedzi.Takie są uroki demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tekisk Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.bielsko.dialog.net.pl 02.05.04, 13:46 oj , marzy się p. Giertychowi - marzy ............... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Killer Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.acn.waw.pl 02.05.04, 14:42 Ta Giertych na syberie!!! tam sie przyda taka kłoda jak on. Zacietrzewiony zaślepiony nienawiścią idiota!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.ols.vectranet.pl / 80.51.241.* 02.05.04, 15:10 Miałem nie iść na wybory, ale jak popatrzyłem co wyrabia Giertych i jemu podobni postanowiłem pójść do urny i zagłosować na ludzi mądrych i, mam nadzieję, nie dopuścić do tego, aby kandydaci z LPR reprezentowali Polskę w UE. A patrząc na Giertycha wydaje mi się, że ktoś ma rozdwojenie jaźni - jest przeciw UE, ale pcha się do Brukseli. Czyżby dla idei... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fifi Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.limes.com.pl 02.05.04, 15:14 Jednym z wazniejszych ministerstw w ewentualntym rządzie Gertycha byłoby Ministerstwo Ochrony Moralności, a Głównym Jej Stażnikiem aktualny poseł Strąk. Wszystkiego najlepszego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś ale na pewno nie jest tak ślepy jak ty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.04, 16:46 Odpowiedz Link Zgłoś
trishika psikus!? 02.05.04, 16:59 No to my zrobmy Giertychowi psikusa i nie glosujmy na LPR!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysztof K. GIERTYCH NA ŚMIETNIK HISTORII IP: *.fema.pl / *.cyf-kr.edu.pl 02.05.04, 17:21 GIERTYCH I LPR NA ŚMIETNIK HISTORII!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Zmęczenie... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 02.05.04, 17:24 Desperacja jest LPR zbyteczna... Po cóż strzępić gardło. Po co ten stres... Daleko lepszym rozwiązaniem rozwiązaniem, korzystniejszym z punktu widzenia osobistej higieny psychicznej, jest wewnętrzna emigracja... W wyborach do Sejmu i innych takich nie brałem udziału już od jakiegoś czasu, powtarzając sobie, iż referendum akcesyjne bedzie ostatnim powszechnym głosowaniem, w jakim wezmę udział - i widzę wyraźnie, iż lepszej decyzji podjąć nie mógłbym... Rządzie - rządź, Przywódcy - przewodzcie, dokąd wola. Nic mi do tego. b. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antilpr Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.acn.pl 02.05.04, 17:43 LPR - nie! Samoobrona - nie! Bo to banda zacofanych, ksenofobicznych cwaniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puchatek Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.Elektron.pl 02.05.04, 17:52 NARÓD w referendum był "za". Jeśli LPR wie lepiej, to pokazuje swoją prawdziwą twarz - totalitarnego ugrupowania, które w dupie ma wolę narodu i dla którego ideologia jest ważniejsza od emokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
arkadiusz74 Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE 02.05.04, 18:04 giertych to moze juz by przestal tak sie wydzierac bo juz jestesmy w uni i nic tego niezmieni a teraz nalezxy myslec jak wyciagnac z tego korzysci a nie sie wiecznie wydzierac ze niechcemy uni LPR TO TAK JAK LEPER 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.05.04, 18:20 Ligowcy jak zwykle służą diabłu, a konkretnie z ich durnowatych protestów cieszą się tylko SOWIETY i łukaszenek. Zresztą spójrzmy na zakamuflowany skrót - L y g a P r z y j a c i ó ł R o s j i. I to byłoby na tyle, ciemniactwa wstyd komentować. I,m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zasada Re: LPR to pacholki MOSKWY IP: 81.170.253.* 02.05.04, 18:25 LPR powinien wejsc w sklad BIALORUSI na czele z konskim przywodca.Komuna im sie nie podobala ,Unia takze to kto tym debila dogodzi.Zastanowcie sie ludzie kto ta organizacje finansuje to sa pacholki Moskwy i dzialaja pod ich dyktando na czele z Gertychem i Wrzodakiem.Dzialaja przeciwko zywotnym interesa panstwa.Komu najbardziej zalezalo aby Polska nie zwiazala sie z zachodem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: byk Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.dnet.pl / 80.50.19.* 02.05.04, 18:42 Wodzu Wielka głowo gdzie ci do władzy z twoim ugrupowanien Lewi Po Rozwodzie Odpowiedz Link Zgłoś
utrat Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE 02.05.04, 18:52 Zapraszam na nowe forum UNIA EUROPEJSKA (POLSKA I SWIAT-->UNIA EUROPEJSKA). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tim Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.pl / 213.77.31.* 02.05.04, 19:03 jeśli panu Giertychowi tak nie podoba się unia to po co wybiera się do europarlamentu. A może ten szum jest tylko po to aby go wybrano bo maluczkich ma on w głębokim poważaniu a liczy się tylko kasa zwłaszcza w euro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zrzęda PYTANIE DO EUROSCEPTYKÓW: IP: *.zapis.net.pl 02.05.04, 19:41 Podajcie choć jeden kraj, w którym po wstąpieniu do Unii Europejskiej POGORSZYŁO SIĘ. Proszę o choć jeden przykład. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Dobro kraju IP: *.azory.net.pl 02.05.04, 19:45 Są takie słowa jak dobro kraju i trzeba oraz współpraca. Jest też słowo egoizm .Trzeba wreszcie zejść z drzewa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbyszek48 Re: Protest LPR przeciwko wejściu do UE IP: *.brzesko.net.pl 02.05.04, 20:35 A to sobie Giertych wykombinował dojście do koryta...Można i tak! Ale chyba Polacy nie będą tacy głupi i oleją kandydatury LPR-owców. skoro protestują przeciwko wejściu do Unii to niech kandyduja do kółka różańcowego. Odpowiedz Link Zgłoś