ma_rysia1
04.02.08, 13:13
Mamy taki problem w naszej WM,a mianowicie poprzez opieszałe działanie
administratora powstało zadłużenie w c.w.u. Administrator ze sporym
opóżnieniem powiadomił nas o zmianie ceny podgrzewu 1m3 c.w.u. co spowodowało
spore zadłużenie.Czy możemy sie domagać od administratora zapłaty powstałego
zadłużenia?Jeśli istnieje taka możliwość to na podstawie jakich przepisów
moglibyśmy odzyskać nasze pieniądze?