kkk30
21.07.04, 10:37
roczna kotka po każdym skorzystaniu z kuwety spędza tak jeszcze ok 5 minut
zagrzebując nieczystości. Nie było by w tym nic dziwnego, gdzyby nie to, że
potem spora część żwirku (a czasem nieczystkości) ląduje na podłodze. Efekt
jest taki, że po każdym użyciu kuwety przez kota trzeba odkurzać mieszkanie.
Czy to jest normalne. Dodam tylko, że kuweta jest zabudowana (z poprzedniej,
otwartej, wygrzebywała za każdym razem prawie połowę zawartości) Kuweta
czyszczona jest regularnie, żwirek wymieniany....