Dodaj do ulubionych

co robić?

21.07.04, 10:37
roczna kotka po każdym skorzystaniu z kuwety spędza tak jeszcze ok 5 minut
zagrzebując nieczystości. Nie było by w tym nic dziwnego, gdzyby nie to, że
potem spora część żwirku (a czasem nieczystkości) ląduje na podłodze. Efekt
jest taki, że po każdym użyciu kuwety przez kota trzeba odkurzać mieszkanie.
Czy to jest normalne. Dodam tylko, że kuweta jest zabudowana (z poprzedniej,
otwartej, wygrzebywała za każdym razem prawie połowę zawartości) Kuweta
czyszczona jest regularnie, żwirek wymieniany....
Obserwuj wątek
    • avag Re: co robić? 21.07.04, 11:24
      Normalne. Moje kotki też skrupulatnie zagrzebują a kocurowi czasem zdarza się
      tak po sobie "sprzątać" ze kupa wylatuje poza kuwetę...nie powiem żeby mnie to
      uszczęśliwiało, ale cóż....
      • kkk30 Re: co robić? 21.07.04, 13:06
        tak, ale moja zagrzebuje tak intensywnie, że potrafi mnie obudzić w nocy...
        • kj121 Re: co robić? 21.07.04, 13:52
          normalne:)))))
          kiedy ja się wyśpię??:)
    • avag Re: co robić? 21.07.04, 13:55
      Kuwete do łazienki,(a jesli to nie wystarczy- do uszu stopery) i już.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka