Dodaj do ulubionych

Wyniki badań kota

11.05.23, 14:10
Dzień dobry

Bardzo Was proszę o pomoc. Zrobiłam badania kotu i wszystkie są w normie poza jednym - limfocytami, których praktycznie nie ma. Test w kierunku FIV i FelV - ujemne. Dzisiaj jeszcze raz jadę powtórzyć.
Kotek jest troszkę osowiały. Lek wet uspokaja, jednak ja go znam i widzę, że coś nie jest ok. Brak innych objawów. Je, pije, korzysta z kuwetki, nie ma biegunki i nie wymiotuje. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem. Dodam, że 3 msce temu robiłam mu badania wszystko było w normie, RTG też i USG także. Kot ma 6 lat.

Może znacie dobrego kociego hematologa do konsultacji?
Obserwuj wątek
  • addart Re: Wyniki badań kota 15.05.23, 01:12
   Spadła odporność, może to stres. Zmieniło się coś w jego otoczeniu w ciągu kilku ostatnich miesięcy? Może wzięłaś psa i kot całą dobę spędza na szafie? Może z nim wyjeżdżałaś, może wzięłaś ślub albo urodziło się dziecko? Może oddawałaś kota na przechowanie, albo był sam w mieszkaniu z okazji wyjazdu? Zastanów się, co to mogło być.
   • anna_zpoz Re: Wyniki badań kota 02.06.23, 10:36
    Dziękuję bardzo za pomoc. Zabrałam go na wycieczkę być może tak jak napisałeś to to. Za mniej więcej powtórzę mu badania. Bardzo dziękuję za pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka