sadosia75
09.02.09, 10:49
Mam w domu sliczna 5-letnia kotke. Po 5 latach dowiedzialam sie, ze
-moja kotka potrafi fuczec ( czyli wydawac agresywne dzwieki )
-drapie ( nie drapala wczesniej a jesli drapala to tylko w trakcie zabawy )
-obrazila sie smiertelnie i nawet nie je jesli to ja nakladam jej karme do miski.
Wszystko dlatego,ze mamy szczeniaka w domu. Obrazilam jasnie Panienke i teraz mam za swoje.
Nie daje sie glaskac, nie chce sie ze mna bawic, nie przytula sie do mnie, nie spi juz ze mna. Jednym slowem nie istnieje dla mojej kotki.
I teraz pytanie : co zrobic? Jak przekupic obrazalska? jak podejsc chitrusa?