mysty Re: piwo stawiacie :P 12.01.07, 14:49 lotos, pifo Ci postawie i ciasteczko takze, bo to nie moze tak byc, ze Ty taka zgrabna jestes i inni musza sie przy tobie wstydzic. Dlatego nikt sie nie chce sprecyzowac w temacie spotkanie, hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
lotos.flower Re: piwo stawiacie :P 12.01.07, 14:59 :P a ciasteczko bardzo chetnie :) Odpowiedz Link Zgłoś