12.01.07, 13:38

Obserwuj wątek
    • barbs Re: 7000 12.01.07, 13:40
      tadaaaaaaaaaaam !! :)
    • lotos.flower piwo stawiacie :P 12.01.07, 14:45

      • mysty Re: piwo stawiacie :P 12.01.07, 14:49
        lotos, pifo Ci postawie i ciasteczko takze, bo to nie moze tak byc, ze Ty taka
        zgrabna jestes i inni musza sie przy tobie wstydzic. Dlatego nikt sie nie chce
        sprecyzowac w temacie spotkanie, hehehehe
        • lotos.flower Re: piwo stawiacie :P 12.01.07, 14:59
          :P

          a ciasteczko bardzo chetnie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka