Gość: andrzej w
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.09.08, 18:54
Cały dzień, od rana do nocy, nic tylko ten pier...y helikopter!
Ileż można! Tam i z powrotem, kilka kółek w powietrzu, i znowu
nad samymi domami. Opamiętajcie się!
Kto i po co tyle lata? Przecież to jest CHORE! Ani chwili spokoju...
Czyżby to nasza wspaniała jednostka od moździeży?