Dodaj do ulubionych

Nowe??? Canada3000

15.11.04, 22:19
Czy ktos cos slyszal nowego o pojawieniu sie spowrotem linii Canada3000? Jest
strona www.canada3000.ca Wiem tez ze maja oni miec baze w Hamilton, Ontario.
A co do destynacji co beda obslugiwac, Wybiora "secondary" airports. Wiem ze
maja miec kierunki takie jak Cancun/PuertaValarta....Dominican
Republic,Cuba...No i Europe(London,Manczester, Hamburg,Paryz) Beda mieli
Airbusy z tego co mi sie obilo o uszy ale ile? Ostatnia wiadomosc byla ze
maja latac przed koncem tego roku ale jakos tego nie widze. Logo firmy zostal
zmieniony na Niedziwiedzia Polarnego i napis Canada3000 na Czerwono.
Obserwuj wątek
    • Gość: wujek Re: Nowe??? Canada3000 IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 16.11.04, 16:22
      prawdopodobnie to odmiana www.usa3000airlines.com/ tej amerykanskiej wersji
      pzdr
      • polar_khan Re: Nowe??? Canada3000 16.11.04, 18:14
        Znaczy sie odmiana usa3000 to to troche napewno bedzie. Ale nie wiem czy wiecie
        ale CEO itd. USA3000 sa ci sami co Starego Canada3000. Po 9/11 jak Canada3000
        zbankrutowalo przeniesli sie do US i tam wlasnie otworzyli USA3000. Z kolei
        Nowe Canada3000 Oprocz nazwy nie ma zadnych powiazan chodzby finansowych do
        usa3000.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka