polar_khan
15.11.04, 22:19
Czy ktos cos slyszal nowego o pojawieniu sie spowrotem linii Canada3000? Jest
strona www.canada3000.ca Wiem tez ze maja oni miec baze w Hamilton, Ontario.
A co do destynacji co beda obslugiwac, Wybiora "secondary" airports. Wiem ze
maja miec kierunki takie jak Cancun/PuertaValarta....Dominican
Republic,Cuba...No i Europe(London,Manczester, Hamburg,Paryz) Beda mieli
Airbusy z tego co mi sie obilo o uszy ale ile? Ostatnia wiadomosc byla ze
maja latac przed koncem tego roku ale jakos tego nie widze. Logo firmy zostal
zmieniony na Niedziwiedzia Polarnego i napis Canada3000 na Czerwono.