Dodaj do ulubionych

Red Arrows - zespół RAF-u

IP: *.zvid.net 12.09.03, 01:08
Lotnictwo to cale moje życie.A gdy widzę ,co robią Red Arrows na
swoich Hawkach (miałem przyjemność lecieć jego symulatorem
wojskowym na Airshow 2002),to wiem,że dobrze
wybrałem.Brytyjczycy ukazali cały romantyzm latania.Jestem
pewien,że dzięki nim i innym zespołom przynajmniej jeden mały
chłopiec {lub dziewczynka:) } z pośród 140tys.widzów dowiedział
się,co chce robić,gdy dorośnie.Z lotniczym pozdrowieniem
przyszły pilot (jeśli Bóg i pieniążki pozwolą)- Maverick z
Bytomia.
maverick52@wp.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka