Gość: KREUZ IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.03, 12:43 Zamierzam kupić Avensis 1,6 - Warto? A moze jakaś inna marka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adam.grabalowski Re: Avensis 1,6 04.01.03, 17:28 Na tak zadane pytanie, mnie osobiście nie wolno odpowiedzieć, tak jak i nie mogę oceniać w ogóle produktów poszczególnych marek. Zresztą pytanie zostało sformułowane zbyt ogólnie, mam nadzieję, że użytkownicy tego modelu wkrótce swoje opinie tutaj wygłoszą, choć szczerze mówiąc nie sądzę aby było ich zbyt wielu bo to forum traktuje o nieco innej problamtyce niż ocena poszczególnych samochodów. Obiektywnie i nakrócej rzecz ujmując, avensis tak jak każda toyota jest dość wysoko sklasyfikowany w kategorii bezawaryjności i niezawodności, serwis i części są stosunkowo łatwo dostępne ale dość drogie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: polokokt Re: Avensis 1,6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.03, 19:13 Polecam stronke z opinniami uzytkownikow. Niektore maja opis niektore sa bez, ale warto sobie przejzec, troche tego jest: www.autocentrum.pl/?FF=27&makeid=31&modelid=656 I tu tez jest troche opinni (z listy wybrac model a potem marke): www.motoforum.pl/Opinie/auto.html Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś