Dodaj do ulubionych

Avensis 1,6

IP: *.suwalki.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.03, 12:43
Zamierzam kupić Avensis 1,6 - Warto? A moze jakaś inna marka?
Obserwuj wątek
    • adam.grabalowski Re: Avensis 1,6 04.01.03, 17:28
      Na tak zadane pytanie, mnie osobiście nie wolno odpowiedzieć, tak jak i nie
      mogę oceniać w ogóle produktów poszczególnych marek. Zresztą pytanie zostało
      sformułowane zbyt ogólnie, mam nadzieję, że użytkownicy tego modelu wkrótce
      swoje opinie tutaj wygłoszą, choć szczerze mówiąc nie sądzę aby było ich zbyt
      wielu bo to forum traktuje o nieco innej problamtyce niż ocena poszczególnych
      samochodów. Obiektywnie i nakrócej rzecz ujmując, avensis tak jak każda toyota
      jest dość wysoko sklasyfikowany w kategorii bezawaryjności i niezawodności,
      serwis i części są stosunkowo łatwo dostępne ale dość drogie.
    • Gość: polokokt Re: Avensis 1,6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.03, 19:13
      Polecam stronke z opinniami uzytkownikow. Niektore maja opis niektore sa bez,
      ale warto sobie przejzec, troche tego jest:

      www.autocentrum.pl/?FF=27&makeid=31&modelid=656
      I tu tez jest troche opinni (z listy wybrac model a potem marke):

      www.motoforum.pl/Opinie/auto.html
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka