kanzel
24.03.08, 19:32
koledzy i kolezanki mam pytanko w sprawie dwóch samochodów honda
jazz czy opel meriwa potrzebne mi duze autko co mało pali bo duzo
jezdze . Obecnie mam audi disela i jestem zadowolony chciałbym tez
w przypadku tych aut być.pomózcie