czater
23.12.03, 11:52
W czasie jazdy samochód co i raz "prycha" z wydechu, najczęściej w sytuacji
gdy dłuższą chwilę jedziemy powiedzmy na piątce, puszczamy gaz i znowu
dodajemy - pyk :). Tak jakby się niedopalona benzyna zbierała w wydechu i
potem była dopalana. Może ma za bogatą mieszankę albo co???
Silnik 2.0 z wtryskiem boscha.
dziękuję i pozdrawiam
mateo