atob 20.03.04, 05:58 DZiwne ...nie? Moze nie tyle o smierci co na wspomnienie tego serialu . Moze [ a nawet napewno] byl nie za madry ten serial ...ale lubilem sobie spojrzec ... film.onet.pl/0,0,888809,wiadomosci.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: Usmiech na wiadomosc o smierci ... 20.03.04, 08:45 Umieralam ze smiechu ogladajac Allo Allo. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 10:05 ze o ile nie cierpie glupiego amerykanskiego humoru ( Alf i temu podobne big shity ), o tyle bardzo lubie humor angielski. PS English Joke: Customer: what's soup is this? Waiter: it's BEAN soup Customer: I don't care what it's BEEN. What is it now? Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 22:06 Buggi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jak można nie lubić Alfa? Żałosne:( Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 22:13 Nie wiem, co bylo gorsze, Alf, czy ta jego zajebista :/ grzywka, zalosna. Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 21.03.04, 07:51 buggi napisała: > Nie wiem, co bylo gorsze "Swiat wedlug Bandych" ? HIHIHIchachachacha Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 21.03.04, 17:58 Buggol,masz krechę ja mam taka samą grzyw(k)ę Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: no no no 23.03.04, 15:32 kixx napisał: > Buggol,masz krechę > ja mam taka samą grzyw(k)ę Juz bys sie wygladem swoim nie chwalil, bo jeszcze ktos pomysli, zes kosmita. A koty lubisz? ;) PS. Twoja grzywka jest na druga strone. Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: no no no 23.03.04, 21:48 jesli jestes poppersem, to masz duzo wieksza kreche Kixxolu, nizli ja u Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kixx Re: no no no IP: *.acn.waw.pl 23.03.04, 22:02 ja i Republika to jedno Odpowiedz Link Zgłoś
maxxa Re: no no no 23.03.04, 21:59 buggi napisała: > PS. Twoja grzywka jest na druga strone. e-e. on ma grzywke bezstronna. Tak jak ja teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: no no no 23.03.04, 22:06 Byłaś u fryzjera? Od razu zauważyłem,ślicznie wyglądasz Odpowiedz Link Zgłoś
maxxa Re: no no no 23.03.04, 22:08 slicznie wygladamy. z takimi grzywkami nie mozna inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: no no no 23.03.04, 22:13 nie można. Zapisy na zdjęcia proszę składać na właściwym forum,bo tu jak sie laski i ich czaszki z plaży zleca to sie znowu dziwnie zrobi Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: no no no 23.03.04, 22:28 kixx napisał: > nie można. > Zapisy na zdjęcia proszę składać na właściwym forum,bo tu jak sie laski i ich > czaszki z plaży zleca to sie znowu dziwnie zrobi tfu przez lewe ramie, nie wywoluj wilka z lasu Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: Usmiech na wiadomosc o smierci ... 20.03.04, 20:33 buggi napisała: > Umieralam ze smiechu ogladajac Allo Allo. To byly czasy ... Odpowiedz Link Zgłoś