Dodaj do ulubionych

Usmiech na wiadomosc o smierci ...

20.03.04, 05:58
DZiwne ...nie?
Moze nie tyle o smierci co na wspomnienie tego serialu .
Moze [ a nawet napewno] byl nie za madry ten serial ...ale lubilem sobie
spojrzec ...

film.onet.pl/0,0,888809,wiadomosci.html
Obserwuj wątek
    • buggi Re: Usmiech na wiadomosc o smierci ... 20.03.04, 08:45
      Umieralam ze smiechu ogladajac Allo Allo.
      • buggi Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 10:05
        ze o ile nie cierpie glupiego amerykanskiego humoru ( Alf i temu podobne big
        shity ), o tyle bardzo lubie humor angielski.

        PS English Joke:
        Customer: what's soup is this?
        Waiter: it's BEAN soup
        Customer: I don't care what it's BEEN. What is it now?
        • kixx Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 22:06
          Buggi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
          jak można nie lubić Alfa?
          Żałosne:(
          • buggi Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 20.03.04, 22:13
            Nie wiem, co bylo gorsze, Alf, czy ta jego zajebista :/ grzywka, zalosna.
            • atob Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 21.03.04, 07:51
              buggi napisała:

              > Nie wiem, co bylo gorsze


              "Swiat wedlug Bandych" ? HIHIHIchachachacha
            • kixx Re: i jeszcze Ci Atosku powiem, 21.03.04, 17:58
              Buggol,masz krechę
              ja mam taka samą grzyw(k)ę
              • buggi Re: no no no 23.03.04, 15:32
                kixx napisał:

                > Buggol,masz krechę
                > ja mam taka samą grzyw(k)ę


                Juz bys sie wygladem swoim nie chwalil, bo jeszcze ktos pomysli, zes kosmita.
                A koty lubisz? ;)

                PS. Twoja grzywka jest na druga strone.
                • kixx Re: no no no 23.03.04, 18:31
                  nieprawda,jestem poppersem
                  • buggi Re: no no no 23.03.04, 21:48
                    jesli jestes poppersem, to masz duzo wieksza kreche Kixxolu, nizli ja u Ciebie.
                    • Gość: kixx Re: no no no IP: *.acn.waw.pl 23.03.04, 22:02
                      ja i Republika
                      to jedno
                • maxxa Re: no no no 23.03.04, 21:59
                  buggi napisała:

                  > PS. Twoja grzywka jest na druga strone.

                  e-e. on ma grzywke bezstronna. Tak jak ja teraz.
                  • kixx Re: no no no 23.03.04, 22:06
                    Byłaś u fryzjera?
                    Od razu zauważyłem,ślicznie wyglądasz
                    • maxxa Re: no no no 23.03.04, 22:08
                      slicznie wygladamy. z takimi grzywkami nie mozna inaczej.
                      • kixx Re: no no no 23.03.04, 22:13
                        nie można.
                        Zapisy na zdjęcia proszę składać na właściwym forum,bo tu jak sie laski i ich
                        czaszki z plaży zleca to sie znowu dziwnie zrobi
                        • buggi Re: no no no 23.03.04, 22:28
                          kixx napisał:

                          > nie można.
                          > Zapisy na zdjęcia proszę składać na właściwym forum,bo tu jak sie laski i ich
                          > czaszki z plaży zleca to sie znowu dziwnie zrobi


                          tfu przez lewe ramie, nie wywoluj wilka z lasu
      • atob Re: Usmiech na wiadomosc o smierci ... 20.03.04, 20:33
        buggi napisała:

        > Umieralam ze smiechu ogladajac Allo Allo.

        To byly czasy ...
    • stratosfera Re: Usmiech na wiadomosc o smierci ... 06.04.04, 01:48
      oczywiscie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka