buggi 16.06.03, 22:20 nie udalo mi sie wstac przed Atobem, to chociaz poloze sie wczesniej od niego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Atob Re: dobranoc IP: 195.205.189.* 16.06.03, 22:23 Nie spie ...jakbym mogl ...napisalem na @ gdzie mnie znalesc :) Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: dobranoc 16.06.03, 22:31 Dobranoc Buggi ...:) jutro i tak bede pierwszy :) Odpowiedz Link Zgłoś
atob Re: dobranoc 16.06.03, 22:40 niech napisała: > A ja?! Ja spie i nie spie. Jednoczesnie ?;) Odpowiedz Link Zgłoś
basia Re: dobranoc 16.06.03, 22:50 ja też powiem dobracoc,bo później zasnę i zapomnę Odpowiedz Link Zgłoś
niech Re: dobranoc 16.06.03, 22:57 No bo co to za sen jak spac sie nie chce, i bezsen jak trzeba isc spac? Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 16.06.03, 23:50 wlasnie wstalam. No nie powiesz mi teraz, ze byles przede mna. Nie wstajesz chyba za kwadrans pólnoc? Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Atob 16.06.03, 23:59 O ktorej godzine porzadna dziewczyna idzie do lozka? O 21:00?22:00?W kazdym razie ponoc ma byc w domu przed polnoca:) Odpowiedz Link Zgłoś
buggi Re: Atob 17.06.03, 00:07 tradycja1 napisała: > O ktorej godzine porzadna dziewczyna idzie do lozka? > O 21:00?22:00?W kazdym razie ponoc ma byc w domu przed polnoca:) Pytanie nalezy sprecyzowac: czy porzadna dziewczyna idzie SAMA do lózka, bo godzina nie jest w tym wypadku najwazniesza. ja jestem porzadna, w domku siedze i do lózka juz ide. Odpowiedz Link Zgłoś