16.06.03, 22:20
nie udalo mi sie wstac przed Atobem, to chociaz poloze sie wczesniej od
niego.
Obserwuj wątek
    • tradycja1 Re: dobranoc 16.06.03, 22:21
      kto wie moze on juz spi...
      • Gość: Atob Re: dobranoc IP: 195.205.189.* 16.06.03, 22:23
        Nie spie ...jakbym mogl ...napisalem na @ gdzie mnie znalesc :)
    • atob Re: dobranoc 16.06.03, 22:31
      Dobranoc Buggi ...:) jutro i tak bede pierwszy :)
      • niech Re: dobranoc 16.06.03, 22:39
        A ja?! Ja spie i nie spie. Co tylko chcecie.
        • atob Re: dobranoc 16.06.03, 22:40
          niech napisała:

          > A ja?! Ja spie i nie spie.

          Jednoczesnie ?;)
    • basia Re: dobranoc 16.06.03, 22:50
      ja też powiem dobracoc,bo później zasnę i zapomnę
      • niech Re: dobranoc 16.06.03, 22:57
        No bo co to za sen jak spac sie nie chce, i bezsen jak trzeba isc spac?
        • basia Re: dobranoc 16.06.03, 23:04
          koszmar..?
    • atob Re: dobranoc 16.06.03, 23:10
      Dobranoc ...
    • buggi Re: Atob 16.06.03, 23:50
      wlasnie wstalam. No nie powiesz mi teraz, ze byles przede mna. Nie wstajesz
      chyba za kwadrans pólnoc?
      • tradycja1 Re: Atob 16.06.03, 23:59
        O ktorej godzine porzadna dziewczyna idzie do lozka?
        O 21:00?22:00?W kazdym razie ponoc ma byc w domu przed polnoca:)
        • buggi Re: Atob 17.06.03, 00:07
          tradycja1 napisała:

          > O ktorej godzine porzadna dziewczyna idzie do lozka?
          > O 21:00?22:00?W kazdym razie ponoc ma byc w domu przed polnoca:)

          Pytanie nalezy sprecyzowac: czy porzadna dziewczyna idzie SAMA do lózka, bo
          godzina nie jest w tym wypadku najwazniesza.


          ja jestem porzadna, w domku siedze i do lózka juz ide.
    • atob Re: dobranoc 19.06.03, 00:47
      JAk w temacie :)do jutra ...hmm do dzis :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka