Dodaj do ulubionych

E-nienawiść

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.08, 14:29
Obrzydliwe są te wypowiedzi na forum e-teatru. Nic ich nie usprawiedliwi.
Także to, że teatr współczesny, tak mocno lansowany przez środowiska
"nowoczesne i wyzwolone z kołtuństwa" w gruncie rzeczy takich zachowań uczy.
Miałem wątpliwa przyjemność obejrzenia paru spektakli w których ze sceny
leciały "wiązanki" tak wulgarne, że nawet pod praską budką z piwem mogłyby
zaimponować. Spektakle tak obsceniczne, ze wstyd na nich nie tylko z dziećmi,
ale z normalna dojrzała kobieta siedzieć obok siebie. Teatr nasz dawno już
przestał być domeną "ludzi o wyjątkowej kulturze i wybitnych manierach". I to
jest tego pokłosiem. A że prymitywni, poddani takim oddziaływaniom
współczesnego teatru "teatromani" najłatwiej i najprościej wyrażą swoje myśli
przy pomocy prymitywnego "teatralnego" języka i rasizmu to już mnie mało
dziwi, bo czegóż od nich można wymagać? Żeby daleko "padało jabłko od jabłoni"?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zosia E-nienawiść IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.08, 10:54
      z tego wynika, że choć nadal dziwi może już nie powinna wprawiać nas
      w osłupienie taka forma ekspresji swoich, jakże "wyjątkowych"
      myśli.. celem porównania proponuję inne forum na o2 np., zwłaszcza
      dział "swobodna dyskusja po 30-tce".. Teatralne kulturalne forum jak
      się okazuje gromadzi takich samych ludzi jak każde inne forum na
      którym nie ma obowiązku logowania się. Zaobserwowałam już trend
      zmiany w języku naszym i sposobie zwracania się do innych zwłaszcza
      w sieci, zwłaszcza anonimowo.. Może ten język powinien nazywać się e-
      językiem i należeć do osobnej kategorii narzędzi komunikowania się z
      innymi ludźmi?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka