buggi 11.10.03, 00:18 sorry, ale komórke mialam wylaczona. Teraz dopiero tego smsa od Ciebie przeczytalam. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
buggi Re: ATOB 11.10.03, 07:48 Tradi, Twoj numer handy dostalam od A., mam nadzieje, ze to nic zlego. Chcialam wyslac Ci smsa do Kazimierza. Swoj numer chetnie wysle Ci na emalie :) Im wiecej tym lepiej:) Odpowiedz Link Zgłoś