Gość: Agat
IP: *.upc-a.chello.nl
29.01.05, 19:23
Zainteresowalam sie ostatnio kierunkiem Zdrowie Publiczne. Jezeli
zdecydowalabym sie go studiowac, to najprawdopodobniej w SWPS. Niestety na
stronach tej szkoly nie znalazlam zbyt duzo informacji. Chcialabym dowiedziec
sie przede wszystkim: jakich konkretnie przedmiotow musialabym sie uczyc,
jakich pytan moge spodziewac sie na rozmowie kwalifikacyjnej i w jakiej
atmosferze odbywaja sie wyklady.
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam :))