kate219
13.04.10, 13:07
Jestem w 35 tc. według USG 34. Dziś na badaniu lekarz stwierdził że
bruszek dziecka jest na etapie 32 tyg. cała reszta prawidłowa. Czym
może to byc spowodowane? Czy jest to groźne dla dziecka i jakie ma
znaczenie w jego życiu poza łonem matki??.Zdarzają się takie
przypadki czy znowu ja mam takie szczęście.
Pozdrawiam