Dodaj do ulubionych

P.Kasiu-pomocy

13.04.10, 13:07
Jestem w 35 tc. według USG 34. Dziś na badaniu lekarz stwierdził że
bruszek dziecka jest na etapie 32 tyg. cała reszta prawidłowa. Czym
może to byc spowodowane? Czy jest to groźne dla dziecka i jakie ma
znaczenie w jego życiu poza łonem matki??.Zdarzają się takie
przypadki czy znowu ja mam takie szczęście.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • katarzynaoles Re: P.Kasiu-pomocy 13.04.10, 13:35
      Nie ma się czym martwić, na tym etapie ciąży różnice 2-3 tygodni w
      poszczególnych pomiarach to norma. Jeśli dziecko wszystkie inne
      parametry ma dobre (a gdyby tak nie było, to na pewno by Pani
      powiedziano) to takie rozbieżności w pomiarach są całkowicie do
      przyjęcia. Pozdrawiam :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka