klocc 19.01.11, 19:36 Miało być pięknie, a wyszło jak ... zwykle. Są umowy, zapisy i co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: katarzyna Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.11, 20:14 PO wszystko zrobi ,aby się pozbyc służby zdrowia i odpowiedzialności za jej funkcjonowanie Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Taaak , lekarze 19.01.11, 20:47 szczególnie chirurgii ogólnej , to dobrzy fachowcy . No ale szpital musi się unowocześnić a NFZ płacić . Odpowiedz Link Zgłoś
0407mat Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy 19.01.11, 20:49 No to teraz krakowiaczek i reszta wspólników musi zjeść tą żabe ,a swoją drogą to pan krakowian powinien być co najmniej doktorem praw skoro neguje wyrok NSA . Posada wicestarosty to zdecydowanie za mało dla takiego "geniusza" , proponuję władzom platformy w trybie pilnym wystrzelić go do Brukseli mieszkancy, powiatu częstochowskiego i szpital tylko na tym zyskają . Ponadto zastanawiająca jest determinacja z jako krakowiaczek broni skrzypczyńskiego obniżając mu nawet czysz ktorego wysokość była jednym z kluczowych punktów warunków przetargu , czy w tym temacie " wicek" nie ma już tak rozległej wiedzy prawniczej. A moze jest tak że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o p....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.11, 20:58 Tutaj wyrok nsa z uzasadnieniem po przeczytaniu to jest totalna klęska krakowiena i reszty. Ciekawe czy wojewoda podejmie kroki administracyjne go to on sprawuje nadzur nad działalnością powiatu. nszz.solidarnosc.czest.pl/images/stories/obrazy/pdf/odpis%20wyroku%20nsa.pdf nszz.solidarnosc.czest.pl/images/stories/obrazy/pdf/uzasadnienie%20wyroku%20nsa.pdf Odpowiedz Link Zgłoś
chemik102 Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy 19.01.11, 20:57 Proponuję aby( nauczona przykładem Wrony -doradcy do spraw samorządu) rada powiatu delegowała Wicestarostę jako doradcę do spraw" przekręcania" szpitali do pałacu prezydenckiego . Szkoda zeby taki mędrzec się marnował w takiej pipiduwie i zajmował się takim maleństwem jak Blachownia . Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk2009 Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy 19.01.11, 21:04 Nie ma dokumentacji budowy szpitala,to nie ma (i nie będzie) szpitala. Tylko jakim cudem ten szpital funkcjonował (słynne operacje woreczka dr Demkowa) przez bez mała 60 lat? W jaki sposób przeprowadzano bieżące remonty,inwestycje -a takie na pewno czyniono- bez dokumentacji? Jak to się stało,że ten stan rzeczy był tolerowany przez tyle lat? Po zmianie ustroju ten "obiekt" nie był chyba już "obiektem strategicznym" wymagającym szczególnej ochrony,szczególnie tajnym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kola Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.11, 21:13 Jest super jedyną rzeczą którą powiat dokonał w poprzedniej kadencji (w obecnej ta sama ekipa) była prywatyzacja szpitala. Udała się jest się czym szczycić. Klękajcie narody kto na nich głosował? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j23 Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.11, 22:55 do tego bym dodał,że należy zaprosić P.minister Kopacz,będzie mogła przedstawiac ten wspaniały szpital jako wzorzec na przekształcenia a pózniej to chyba zostaja tylko jakieś organy typu cbś,cba,moze jakąś prokuratura podobno jest dużo takich ktorzy mogli by wyjaśnic te chyba nie za bardzo czyste sprawy, tylko czy w tym kraju jeszcze komuś zalezy na ludziach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bandyci Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.dynamic.chello.pl 20.01.11, 11:45 Co za dziadostwo... To co się tam dzieje nadaje się do prokuratury lub ABW. W Polsce nie ma pojęcia "ochrona zdrowia" tylko "z kogo tu jeszcze wydoić kasę". "kupiono mu nowy sprzęt z funduszy unijnych, musiał zatem przez pięć lat pracować bez zmian (...) Pięć "unijnych" lat minęło właśnie w październiku 2010 r. - Wtedy OIOM trzeba było zawiesić" - a co tam, że NOWY sprzęt będzie rdzewiał i nie zarabiał na siebie :) przecież jesteśmy bogaci, kupimy sobie nowy! Jak zwykle spychologia od iwana do pogana. Ktoś kto nie wywiązuje się z umów powinien odpowiedzieć za to. Tymczasem kasę zarobił i nikt mu nic nie zrobi, jeszcze go całują po nogach, że w ogóle chce ten szpital prowadzić. Ten dziad zwolnił moją żonę po wygaśnięciu umowy, bo... żona skończyła studia i kursy specjalistyczne i musiałby jej za dużo płacić. Lepiej było ją zwolnić a na jej miejsce dać niewykwalifikowaną panią, której zapłaci o 2/5 mniej (to fakt). Nikt nie pytał mojej żony, co dalej, czy ma pracę, z czego będzie żyła itd. - na bruk i już! Mógłbym tu wiele napisać o pani oddziałowej, która miała niższe wykształcenie niż moja żona, ale była koleżanką pani przełożonej, która z szefem ... a może daruję sobie. Było, minęło, niech im się powodzi dalej! ...i zadaje sobie normalny człowiek w Polsce pytanie, po co się uczyć, po co dokształcać - tu perspektyw nie ma. A później dziwią się, że wszyscy dają dyla do raichu, żabojadów, czy bigbend-ów. ps. "Owsiak zakupuje sprzęt do szpitali, który stoi w magazynie szpitala 7 lat nieużywany, bo... szpital nie dostał KONTRAKTU na tego typu zabiegi" Ja pierd... w jakim ja państwie żyję Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 17:08 w innych firmach też zwalniają i nie pytają czy ma się z czego rodzinę utrzymać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyga Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 17:59 radek a w ameryce do murzynów strzelają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niunia Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.net.stream.pl 20.01.11, 22:18 A gdzie Pan Dyrektor w tym wszystkim?? Może on się wypowie?? Chowa głowę w piasek?? On się z Nas śmieje, ma to głęboko w d...... co dzieje się z Wami, Waszymi Żonami, Mężami, Dziećmi.... najważniejsze że on ciągnie ostrą kasę... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipi Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.gre.pl 20.01.11, 22:33 Zwalnia kolejne osoby i ma to głęboko w d....e. A najśmieszniejsze że wszyscy pozostali się z tym godzą bo liczą że zostaną oszczędzeni. Ale moi mili nikt tam nie zna dnia ani godziny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.11, 19:12 podobno w szpitalu nie ma już miejsca pod szafami bo siedza tam pracownicy żebym nie znalazł ich dyrektor bo kto mu wpadnie w linie wzroku to na odstrzał. Więc zasługujecie na takie traktowanie niech was wszystkich wywali bo zwykłej godności już nie macie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lejnapo Cuda Tuska niszcza POlske!! IP: *.pool1.unallocated-106-64.orangehomedsl.co.uk 20.01.11, 11:47 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoł Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.zone13.bethere.co.uk 20.01.11, 12:01 I zamknijcie wszystkie szpitale, zarażajcie się hcv bo nie na igły , przecież sami sracie pod siebie w tej ropiejącej Polsce , wszyscy wymrą w tym kraju i będzie spokój , nieliczne geny będą żyć w innych krajach a jak dobrze pójdzie to za 30 lat zaludni nasz kraj na nowo lud pochodzenia azjatyckiego bo u nich jest ogromny bilans dodatni urodzin i będzie spokój . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.adsl.inetia.pl 21.01.11, 22:33 www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Spor-o-szpital-w-Blachowni-likwidacja-niewazna-i-co-dalej,102612,2,0.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuza Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.play-internet.pl 21.01.11, 23:03 A Skrzypczyński się cieszy i gnębi ludzi jak może bo co nie zrobi to odpowiedzialność spada na starostwo, które zagwarantowało mu jeszcze super kasę w wysokości 110 mln złotych i bezpłatne przekazanie obiektu w ramach odszkodowania. Gratuluję powiatowym włodarzom pomysłu. Za tą kasę szpital prosperowałby jak wspaniała klinika a pracownicy żyliby jak przysłowiowe pączki w maśle. A teraz dzięki wam kto niepokorny to na odstrzał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ariel Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.rev.masterkom.pl 23.01.11, 01:41 Niech dalej pracownicy siedzą pod szafą i nic nie robią aby było im lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eska Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.11, 09:17 "Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy". Typowe. Piastować stanowisko. Za nic nie odpowiadać. Pozbyć się problemów. Czytając wypowiedzi nasuwa się pytanie. Czy ktoś prowadzi audyt, jak wypełniane są zobowiązania dzierżawcy w stosunku do pracowników? Chyba jednak nie... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pipi Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.gre.pl 23.01.11, 20:40 pan dzierżawca wywiązuje się ze zobowiązań i zwalnia kolejne osoby dyscyplinarnie bo tylko tak może zgodnie z prawem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: 212.87.245.* 24.01.11, 18:52 Jedyne co wprowadził pan Skrzypczyński terror i mobbing . Za upomnienie się o swoje prawa w ramach kary wysyła do pracy do Opola, to nie jedyny taki przypadek. Zresztą sam powiedział ze najchętniej wcale by nieprzyjezdzał byle kasa była.Lekarze są zwalniani lub sami odchodzą.Niedługo będzie się leczyć ziołami zbieranymi obok szpitala a na zdiagnozowanie na chirurgi twardej wzywać Pania Kepowa.Pod obcym dzierżawca szpital zostanie doprowadzony do zupełnej ruiny zresztą chyba oto chodzi aby ktoś później przejął za bezcen .Jedyny ratunek to nowy i wiarygodny właściciel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziomal Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.opera-mini.net 24.01.11, 18:54 Jedyne co wprowadził pan Skrzypczyński terror i mobbing . Za upomnienie się o swoje prawa wramach kary wysyła do pracy do Opola, to nie jedyny taki przypadek. Zresztą sam powiedział ze najchętniej wcale by nieprzyjezdzał byle kasa była.Lekarze są zwalniani lub sami odchodzą.Niedługo będzie się leczyć ziołami zbieranymi obok szpitala a na zdiagnozowanie na chirurgi twardej wzywać Pania Kepowa.Pod obcym dzierżawca szpital zostanie doprowadzony do zupełnej ruiny zresztą chyba oto chodzi aby ktoś później przejął za bezcen .Jedyny ratunek to nowy i wiarygodny właściciel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andreas Re: Powiat: my szpitala w Blachowni nie weźmiemy IP: *.mesbot.com 28.01.11, 19:12 Nikt mi nie wmówi, nikt nie przekona, że prywaciarz nastawiony na zysk będzie dobrze wykonywał zadania publiczne. Władze powiatu choćby nie wiem jak się starały, nie przekonają ludzi, że dzierżawca to taka polska Matka Teresa. Odpowiedz Link Zgłoś