17.06.11, 13:14
polityczny

Właśnie przed chwilą w TVP Info przewodniczący PE J.Buzek powiedział te słowa :
" Czasem ważniejsze jest to co ludzie myślą , że się dzieje niż liczby "

Hmm, ja wolę swoje myśli opierać na liczbach - zwłaszcza jeśli chodzi o pieniądze - a nie na iluzji .
Obserwuj wątek
    • the-only-bodzio Re: Szaman 19.06.11, 11:13
      Buzek -łobuzek .Trzeba przyznać ,że jest dobry w Parlamencie Europejskim.I taka cicha sprawa za prowadzenie spraw europejskich w Warszawie ,rząd jakąś kasę będzie musiał wyłożyć.Pytanie jest jaką?Ksiądz Isakowicz - Zalewski na intensywnej terapii .Serce odmówiło posluszeństwa.Prawdziwy ksiądz co się kulom nie klaniał.Dwie rzeczy mnie bolą ,że Platforma Obywatelska nie ma konkurencji i wygrywa w cuglach .Bo reszta bandy wojuje ze sobą i wspiera konkurencję.A druga ,że ateiści i reszta wyznaniowców będzie miała dlugi weekend w Boże Ciało.
      To jest <bul>
      • Gość: Sara Re: Szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.11, 11:56
        Oj, Bodzio. Bardzo Ci leżą na wątrobie ateiści. Mam więc pomysł. Przeforsuj, aby m.in. Boże Ciało nie było świętem ogólnopolskim, ale wtedy niech wierzący, którzy chcą świętować, biorą sobie urlop. Idziesz na to?
        Sądzę, że ateiści dadzą sobie radę. Wszak z badań wynika, że grupa tzw. "katolików" jest znacznie mniejsza, niż symboliczne 95%, i oscyluje w okolicach 45-50% (o ile dane te nie bazują na nieprawdzie). W otoczeniu mam sporo osób, które deklarują się jako katolicy, a chodzą do kościoła "na wielkie dzwony": komunie, śluby, pogrzeby. I to tacy ludzie w części tworzą tę grupę statystycznych katolików.
        Ja uważam, że jeśli ktoś już się deklaruje, powinien daną wiarę (lub niewiarę) przyjąć z całym dobrodziejstwem inwentarza: wszystko albo nic, czyli że opuszczam dane zgromadzenie, bo się z nim nie utożsamiam w pełni. Ale do tego trzeba odwagi cywilnej, a nie gęby pełnej frazesów.
        • the-only-bodzio Re: Szaman 19.06.11, 12:31
          Jak ja widzę w niedzielę galoty wywieszone na balkonie lub odkurzacz pracujący w mieszkaniu .To łapy opadają.Ludzie sami sobie kopią doły.Sprawa taka wynoszę śmieci ,facio wiesza reklamówkę z chlebem .Mówię można to wykorzystać niekoniecznie dokarmiać gołębie , które i tak ledwo łażą bo im te bochny szkodzą.Facio na mnie spojrzał i poszedł.I tu znowu łapy opadają.Zwykłe lenistwo , a nie brak wiary szkodzi temu procentowi .
          • Gość: Maniek Re: Szaman IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.11, 13:39
            the-only-bodzio napisał:

> Jak ja widzę w niedzielę galoty wywieszone na balkonie lub odkurzacz pracujący
            > w mieszkaniu .To łapy opadają.Ludzie sami sobie kopią doły.Sprawa taka wynoszę
            > śmieci ,facio wiesza reklamówkę z chlebem .Mówię można to wykorzystać niekoniec
            > znie dokarmiać gołębie , które i tak ledwo łażą bo im te bochny szkodzą.Facio
            > na mnie spojrzał i poszedł.I tu znowu łapy opadają.Zwykłe lenistwo , a nie bra
            > k wiary szkodzi temu procentowi .

A co Ci do tego co kto w niedzielę robi?? Ja np koszę trawę w niedzielę bo tak mam czas i nikt nie jest mi w stanie tego zabronić.
            • the-only-bodzio Re: Szaman 19.06.11, 18:52
              chlopcy się odkrywają.Jak tam Maniek dinozaury dobrze się mają?Kiedyś to najwspanialsze stworzenia na ziemi.Powiem Ci tak w tajemnicy tak starą prawdę,jak nie masz czasu to nie masz pieniędzy.Pa.
                • Gość: Maniek Re: Szaman IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.11, 10:59
                  Gość portalu: ja napisał(a):

> A ja tam jadę sobie w Boże Ciało na całodniową wycieczkę na Jurę, i jak co roku
                  > spędy nawiedzonych, wyjących ludzi omijam z daleka :)

Ja będę czynnie spędzał dzień wolny kosząc trawę. Wczoraj nie skosiłem bo padało to raz a po drugie mam zamiar wlasnie w czwartek spróbować zagłuszyć wyjców którzy nieopodal mnie sobie co roku amfiteatr urządzają a w nim konkurs ,,talentów" ,,wokalnych" . Nie wiem tylko czy 98 db da radę.
              • Gość: pleban Re: Szaman IP: *.ip.netia.com.pl 20.06.11, 11:33
                Gość portalu: krzyś napisał(a):

> A ja w niedzielę idę do kościoła,a w dzień roboczy zatrudniam takiego ciecia ja
                > k "Maniek" do sprzątania garażu,do koszenia trawy w ogrodzie, do wywiezienia śm
                > ieci itd. -i taki cieć "Maniek" u siebie musi sprzątać w niedzielę.

Tak krzysiu, bardzo dobrze że pamiętasz o tym że masz przyjść do kościoła, tylko przyjdź trochę wcześniej na plebanię tak jak żeśmy się umawiali bo moi ministranci wyjechali na kolonie, a samemu to mi smutno i umilisz mi trochę czas. Jak się sprawdzisz przed mszą to może pozwolę ci zostać na noc.
                      • Gość: Maniek Re: Szaman IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.11, 21:27

> Co ty /nie zasługujesz na dużą literę/ "pleban" za głupstwa opowiadasz?
                        > Nigdy żaden ksiądz nie żądał ode mnie żadnych opłat!
                        > Do kościoła chodzę i będę chodził!
                        > KOŚCIÓŁ był, jest i będzie,-a ciebie "pleban" nie będzie!!!

Powiedz mi pusty katoliczku kim jesteś reprezentując wiarę morderców niewinnych mordujących w imię wiary?? MASZ JAKIEŚ ARGUMENTY ŻEBY TE ZBRODNIE USPRAWIEDLIWIĆ?? BURAKU ZACOFANY??
                        • Gość: krzyś Re: Szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 10:27
                          "Maniek",-ile chcesz za koszenie trawy, umycie ,wypastowanie piwnic i garaży w moim domu?
                          Działka 3850 metrów kwadratowych,4-ry garaże i piwnice 120 m.kw.
                          W domu jest gosposia,ale tam wstępu nie będziesz miał.
                          Moje psy są bardzo uczulone na przekleństwa i ubliżanie drugiemu człowiekowi, więc będziesz zmuszony zachowywać się kulturalnie,-wszak one biegają szybciej niż ty!
                          Praca jest tylko w dni robocze bez sobót-,tak, że w dni z czerwoną kartką w kalendarzu możesz spokojnie trawnik kosić u siebie.
                          • Gość: pleban Re: Szaman IP: *.ip.netia.com.pl 21.06.11, 10:47

> "Maniek",-ile chcesz za koszenie trawy, umycie ,wypastowanie piwnic i garaży w
                            > moim domu?
                            > Działka 3850 metrów kwadratowych,4-ry garaże i piwnice 120 m.kw.
                            > W domu jest gosposia,ale tam wstępu nie będziesz miał.
                            > Moje psy są bardzo uczulone na przekleństwa i ubliżanie drugiemu człowiekowi,
                            > więc będziesz zmuszony zachowywać się kulturalnie,-wszak one biegają szybciej n
                            > iż ty!
                            > Praca jest tylko w dni robocze bez sobót-,tak, że w dni z czerwoną kartką w kal
                            > endarzu możesz spokojnie trawnik kosić u siebie.

Wygląda jak...... plebania :)
                            A tak poważnie, to chyba w simsach, a faktycznie to jesteś bezrobotny, mieszkasz w kawalerce w wieżowcu, jeździsz 15 letnim cinqueczentem i masz jamnika.
                      • Gość: pleban Re: Szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.11, 21:57

> Co ty /nie zasługujesz na dużą literę/ "pleban" za głupstwa opowiadasz?
                        > Nigdy żaden ksiądz nie żądał ode mnie żadnych opłat!
                        > Do kościoła chodzę i będę chodził!
                        > KOŚCIÓŁ był, jest i będzie,-a ciebie "pleban" nie będzie!!!

To widać ślubu jeszcze nie brałeś, pogrzebu też nie organizowałeś, dziecka nie chrzciłeś ani na komunię nie posyłałeś. Niech ci więc będzie będzie, "masz rację",dyskutować nie będę z tobą bo i tak jesteś niereformowalny i logiczne argumenty do ciebie nie trafią :)
                        • Gość: krzyś Re: Szaman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 10:49
                          "pleban"-zanim otrzymaliśmy sakrament małżeństwa z moją ukochaną,-to byliśmy na naukach przedmałżeńskich, a tydzień przed ślubem osobno na rozmowie z proboszczem.Zapytałem proboszcza,-ile mam zapłacić za ten sakrament?
                          Ksiądz odpowiedział,-NIC!
                          Dlaczego nic-zapytałem?
                          Odpowiedź była taka,-jesteście biednymi studentami i nie musicie mi nic płacić!
                          Ślub w kościele mieliśmy taki wspaniały,z chórem,orkiestrą,komunia pod dwoma postaciami,-a na koniec zakonnica jedna grała na skrzypcach,a druga śpiewała "Ave Maria".

"pleban"-po co tobie argumenty?
                          Zapamiętaj- BEZ BOGA TO ANI DO PROGA- tak mawiała moja babka.
                          BÓG -nie pozwoli z SIEBIE drwić!!!!
                          • Gość: pleban Re: Szaman IP: *.ip.netia.com.pl 21.06.11, 13:39
                            Ja nie drwię z Boga tylko z księży - a to już dwie różne sprawy. Tylko proszę, nie wmawiaj mi, że ksiądz jest pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem. Sorry, ale od jakiś ok. 1900 lat kościół z Bogiem to nie ma nic wspólnego. Wystarczy zajrzeć do byle jakiej książki od Historii, zwłaszcza tej średniowiecznej.
                            To chyba ten ksiądz to z rodziny Twojej był, bo jeżeli to faktycznie prawda (w co wątpię) to jesteś pierwszą osobą o której słyszę, od której ksiądz nie wziął kasy.
                          • Gość: Maniek Re: Szaman IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 16:06

> Zapamiętaj- BEZ BOGA TO ANI DO PROGA- tak mawiała moja babka.
                            > BÓG -nie pozwoli z SIEBIE drwić!!!!

Za to pozwolił katolikom wymordować tyle ludzi! Gratuluję boga.

Co do koszenia trawy w twoim przepięknym wielkim domu z czterema garażami i gosposią. To stanowczo nie podejmę się tej cudownej pracy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka