Gość: Ruda
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.11.04, 22:15
To my żebrzemy o pomoc i o meble na Kozią a tu nikomu nie przyszło popytać i
rozdać te zbędne meble dla potrzebujących!To GW musi sprawę nagłaśniać !a J W
urzędnicy to czym myślą? dziwnie mi się kojarzy czym!!!!!!!!!!1
Angela i jak te komputery? Dotarły?
Pozdrawiam gorąco TWA i wszystkich czytajacych Ruda