Dodaj do ulubionych

kieszonkowiec

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 12:04
Środek zapobiegawczy dla kieszonkowca – 17 luty 2005r

------------------------------------------------------------

Prokurator Rejonowy w Częstochowie zastosował dozór Policji wobec 31-
letniego mieszkańca Częstochowy ,który w autobusie MPK , w dniu 15 lutego
usiłował okraść częstochowiankę oraz której groził w celu zmuszenia do
odwołania zeznań . Sprawca, w trackie prowadzonych przez policje czynności
wprowadził w błąd funkcjonariusza Policji podając fałszywe dane osobowe a
także sfałszował podpis w protokole w czasie trwania przesłuchania.

www.czestochowa.kmp.gov.pl

Co o tym sądzicie, czy dozór policyjny wystarczy, czy nadal będzie jeździł w
autobusach i nadal nas okradał?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka