Gość: uta IP: *.herby.sdi.tpnet.pl 02.10.05, 22:59 Proszę o radę - kupiłem Fergusona 5018 a tam niewiele polskiego. Ponoć trudno ten model przeprogramować. Może ktoś coś podpowie.Dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Adi Re: Ferguson 5018 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 13:23 www.forum.dvhk.pl/ tam napewno dowiesz sie więcej na ten temat pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś