Dodaj do ulubionych

PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy!

05.12.05, 09:07
Prosze pilnie o pomoc i polecenie dobrego ginekologa(najlepiej z USG)ktoremu
mozna zaufac i powierzyc bez wahania prowadzenie ciazy. Prosze rowniez o
adresy bo nie jestem rodowita czestochowianka :) dzieki za pomoc...
Obserwuj wątek
    • Gość: pacjentka Re: dr Wilkowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.05, 11:22
      Mogę Ci polecić mojego lekarza, chodzę do niego od kilku lat, teraz prowadzi
      moją ciążę i żadnemu innemu lekarzowi bym nie zaufała, mogę się go zapytać o
      wszystko i zawsze ma czas, żeby odpowiedzieć, nawet jeśli pytam o jakieś
      banalne rzeczy, a które dla mnie są w danym momencie najważniejsze. Jest przy
      tym konkretny i co pewnie dla Ciebie też będzie ważne, jest delikatny, nawet
      nie wiesz kiedy się skończyło badanie, a poza tym idziesz do niego bez
      skrępowania. Ma odpowiednie podejście do pacjentki, wie co to uśmiech, pamięta
      swoje pacjentki, a jak jesteś w szpitalu, to naprawdę się tobą opiekuje. Miałam
      okazję się już przekonać. No i co najważniejsze, zna się na rzeczy, za wczasu
      wykryje każdą nieprawidłowość, mnie też już bardzo pomógł.
      Jego namiary:
      lek Maciej Wilkowski, przyjmuje prywatnie w Dźbowie - Plac Walecznych 1, w
      przychodni na Kopernika (604-340-625) i pracuje w szpitalu na Mickiewicza.
      Moje GG jakbyś potrzebowała coś więcej: 1566733

      • Gość: Aldek Re: dr Wilkowski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 17:44
        Pewnie jestes atrakcyjna kobieta, bo jak kazdy facet lubi ladne i zadbane kobiety to rzecz jasna ze sie interesuje, pamieta pacjetki i doczekac sie nie moze nastepnej wizyty.
        • Gość: pacjentka Re: dr Wilkowski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.05, 08:56
          Uroda i atrakcyjność to ocena subiektywna, ale skoro tak mówisz :)
      • tarja3 Re: dr Wilkowski 06.12.05, 10:55
        Dziekuje za pomoc :)
    • Gość: zadowolona Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.dip.t-dialin.net 05.12.05, 11:31
      polecam pania doktor w przychodni Komed na Sobieskiego.jest rewelacyjna i
      pracuje takze w szpitaku na Mickiewicza.
    • Gość: FUNIA Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.com / *.strefa.com 05.12.05, 19:24
      DR SZYMANŚKI NA SZAJNOWICZA!! COOL LEKARZ, POMOŻE, DORADZI, PRZYJMUJE NA KASĘ
      CHORYCH!! GORĄCO POLECAM
    • Gość: ccc Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 21:39
      Doktor Jacek Ziębiński, przyjmuje przy ulicy Kilińskiego w okolicach teatru,
      prowadził moją ciążę i był też przy porodzie, doskonale wyposażony gabinet,
      przystepne ceny
      • Gość: zn.. do Gw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.05, 10:05
        nastepny ranking-reklama ,ileż? tych takich-samych tematów załozycie?
      • tarja3 Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! 06.12.05, 10:54
        Czy mozesz podac mi jego numer telefonu?
    • Gość: jim Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.05, 12:04
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=55&w=16235487
      prosze tu masz o samych ginekologach, bedziesz miala co czytac.
      • Gość: BABKA Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.inds.pl / *.inds.pl 07.12.05, 10:46
        KAZDY JEST DOBRY JAK SIę NIC NIE DZIEJE.CIążA TO NIE CHOROBA.
        • Gość: pacjentka Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 14:35
          U mnie się działo, dlatego polecam swojego lekarza.
          • Gość: HK Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.05, 15:33
            BABY, OPAMIĘTAJCIE SIĘ............... Idzcie do lekarza, nie piszcie na
            forum...
    • Gość: ginekolog Re: PILNE!-Dobry ginekolog do prowadzenia ciazy! IP: *.trustnet.pl 10.12.05, 19:22
      Bardzo dobrym lekarzem ginekologiem a zarazem specjalista jest dr.Malgorzata
      Owsiejko.Szczerze polecam!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka