ksiaze.ciemnogrodu 15.12.05, 14:57 ciekawe dlaczego te wybory zostały unieważnione..czy aby nie dlatego ze mandatu senatora nie dostał nikt z PO ani SLD? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szcz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 15:11 Ależ ty kochasz spiski! No to żyj sobie z tym przekonaniem w swoim „księstwie”, bo oczywiście argument, że z regionu było 20 protestów w tej sprawie od różnych autorów i tak cię nie przekona. A sprawa jest prosta: Sąd Najwyższy stanął na stanowisku, że skoro karty do głosowania nie spełniały wymogów prawa, to i głosy oddane na nich są bezprawne. Swoją drogą, można współczuć p. Laseckiemu i p. Ryszcze, bo - nie ze swojej winy - znaleźli się w niezręcznej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcyś Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:15 Sprawiedliwości powinno stać się zadość. Swoją drogą ciekaw jestem kto zapłaci za owa pomyłkę? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze.ciemnogrodu Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato 15.12.05, 15:19 no jak to kto? my podatnicy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:39 hehe, to się nazywa walka o stołki. Jezeli ktos nie wie to: sprawę do sądu wnieśli przedstawiciele SLD. Ok, tylko dlaczego dopiero niecałe dwa tygodnie temu? To nie jest zadna teoria spiskowa tylko zwykła walka polityczna moim skromnym zdaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redakcja Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 15:50 Tomo kłamie (lub uprawia nieuczciwą walkę polityczną). Protesty wyborcze skierowało - i to niemal natychmiast po wyborach - około 20 osób i komitetów wyborczych: od prawej do lewej. Wielokrotnie pisaliśmy o tym w „Gazecie”. Była też dyskusja na forum. Nie róbmy zamętu w głowach internautów. Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:56 wyluzuj droga redakcjo troche, protesty to sobie kazdy moze pisac. Ja mowie o zlozeniu sprawy do prokuratury... dlaczego tak pozno? chyba moge podnosic takie pytanie na lamach tegoz forum, czyz nie? wiec gdzie tu sklamalem droga redakcjo? jeszcze raz przeczytaj sobie moj post i zobaczysz ze ja nie pisalem o protestach tylko o zgloszeniu sprawy do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redakcja Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 16:51 Tomo, przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni post. Napisałeś tam o wniesieniu sprawy do sądu, a nie o żadnej prokuraturze. Poza tym prokuratura może jedynie poszukać osoby - o ile w ogóle taka była - która świadomie wykonała złe karty do głosowania, a potem przeprowadzić sprawę karną (bez znaczenia dla wyn iku wyborów). Tymczasem decyzja o ważności wyborów należy do Sądu Najwyższego i tam złożone protesty zaowocowały czwartkową decyzją o powtórce głosowania. Jak więc widzisz mieliśmy rację pisażc, że wprowadzasz w błąd Czytelników. Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:41 za te wybory powinien zapłacić sędzia prowadzacy wybory i jego wybrancy / choć może niezwiązani z nim(?) elektem/ , ale jednak dopuścili sie przestępstwa i pobrali za to uposażenie!!!!!!!!!!! Za to powinni zapłacić!/pomijając fakt,iz mogło być to celowe---to sprawa dla niezawisłej prokuratury i sądów!/. Członkowie komisji wyborczych maja zapłacić za nowe wybory!. partie ówczesnych wybranców wykluczonym być z sejmu i oczywiście z SENATU./natychmiast !!/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:47 A co mają wybrani senatorowie do błędu w druku kart wyborczych? Oczywiscie w tym momencie nic bo nie ma żadnych przesłanek ku temu aby wszczynać kolejne dochodzenie czy przypadkiem zwyciezcy senatorowie nie mieszali w tym palcy. A swoją drogą to zapłacić powinien sąd ponieważ trzeba być kretynem aby sądzić, że miało to znaczący wpływ na wynik wyborów gdzie różnica pomiędzy pierwszym a drugim kandydatem była znikoma. Natomiast Ci co nie weszli byli daleko w tyle. Ryszka startował z głosów radia maryja i ludzi, ktorzy dokladnie wiedzieli na kogo maja glosowac, co do Laseckiego to nie wiem ale jego kampania była zrobiona z takim rozmachem, że też się nie dziwię, że ludzie szuakli jego nazwiska a nie partii na karcie (chociaż tego nie jestem pewien). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:52 Dziwie sie, ze jeszcze nie wyciagnieto konsekwencji w stosunku do dyrektora biura wyborczego w Częstochowie, bo to on odpowiada za cale zamieszanie i wszystko przechodzi przez jego rece..., on sprawdza kazdy dokument!!! prawda panie Pł...?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laseczki Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 22:30 ciekawe ile osob pojdzie do wyborow tym razem? pojdzie "ten" elektorat ktory ma pojsc i wejda "ci" ktorzy maja wejsc. w lutym dowiemy sie kto.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryś Baranowski Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 16:04 Wracam do swych komentarzy powyborczych: co z panami z komisji wyborczej (Pacuda & Płokarz) - ich niekompetencja kosztuje, więc oczekuję hucznej dymisji. Najlepiej by winni zapłacili z tę powtórkę z rozrywki, bo jutro śmiech rozejdzie się na cały kraj. Ryś Baranowski, wyborca obowiązkowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vcb Kurpios do Senatu + Lasecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 16:20 Teraz mamy okazje zagłosowac jak nalezy i nie popełnić błedów wczesniejszych! Pozbądźmy się Ryżki z Senatu! Uważam, że dwójka senatorów to: Lasecki i Kurpios! Ryżka jest z Czeladzi ma nad głeboko w poważaniu! Mobilizacja zatem wszystkich ludzi, aby wszedł Kurpios! To super człowiek i ma głowe na karku! Jest z Częstochowy! Przeciez nawet na spotkaniu w urzedzie miasta, które zorganizował p. Wrona Ryzki nie było! Od początku nas olewa! A Lasecki był. Ja stawiam na Kurpiosa i na Laseckiego! Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze.ciemnogrodu o nie! Ryszka i Dobrakowski! 15.12.05, 16:53 trzeba pokazać ze moherowa koalicja trwa i działa dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Teraz juz Piotr K. ;-) IP: *.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 22:22 W mediach nie ma juz Piotra Kurpiosa .. od niedawna pojawil sie calkiem nowy .. Piotr K. :D Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.sawa Re: Teraz juz Piotr K. ;-) 15.12.05, 22:24 Ale Wam wywinęli numer.Nie popatrzeć przed drukowaniem na kartę wyborczą!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: 83.16.120.* 15.12.05, 18:34 Popieram niech zaplaca za powtorne wybory Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: 83.16.120.* 15.12.05, 18:28 Brawo, Oczywiście mamy za dużo pieniędzy więc możemy znów organizować wybory zwłaszcza tylko do senatu przewiduje frekwencje mniejsza niz 10%. Zamiast kasy na to daliby lepiej kase biednym dzieciom na swieta. Wogole co za paranoja trwonmy pieniadze podatnikow dalej !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: patriota Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:57 Mam tylko nadzieję ,że w końcu Częstochowa sie obudzi i zagłosuje na kandydatów z Częstochowy a nie z Czeladzi.Cała Polska sie z nas śmiała po tych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.sejm.gov.pl 15.12.05, 19:31 Współczuję wszystkim, którzy poszli do głosowania! Teraz frekfencja będzie pewnie na poziomie 2,5%!!! i tylko za jakieś 1 000 000 PLN z Naszych - podatników pieniędzy. Brawo Komisja Wyborcza w Częstochowie! Wybierzmy tych którzy to wreszcie zmienią! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hgon Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 19:54 Wszystkich z Komisji Wyborczej uprasza się o czytanie wydrukowanych kart do głosowania przed oddaniem ich w ręce odpowiedzialnych wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: częstochowianin Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:20 to jest marnotrawienie pieniędzy podatników. Jestem wiecej niz pewien ,że ludzie i tak wybiorą tych co wcześniej na nich głosowali czyli na Pana SEN. LASECKIEGO I RYSZKĘ.To oni zasłużenie wygrali w demokratycznych wyborach. Nie dajmy sie ogłupić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OMNIPOTENT Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 15.12.05, 20:27 PROPONUJE ZBOJKOTOWAĆ TE WYBORY, i zrobić rekordowo niską frekwencję np. 10%. nie wykluczone że na wiosnę będą nowe wybory więc wtedy wszyscy ''chętni'' będą mogli się zreflektować Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JOLA Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:27 Jak widać przegranym trudno jest się pogodzić.Bezpartyjny Lasecki utarł wszystkim partyjniakom nosa, więc coś musza kombinować.LASECKI SUPER GOŚĆ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:32 Lasecki + Kurpios! Moherowy Ryzka z Czeladzi nie może nas reprezentować! Obudzic się ludzie! cała Polska się smiała z nas, ze wybralismy kandydata z Czeladzi! On ma nas gdzies!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janusz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 21:07 To jest chore. Ludzie ledwo dyszą, a sąd marnuje miliony złotych. Ludzie oni myślą,że nie pójdziemy głosować i przejdą kościelni. Figę i tak pójdę na Laseckiego . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.man.czest.pl 15.12.05, 21:24 dlatego ponowne wybory beda po pierwsze bo czestochowa niema senatora a po drugie przez te karty do glosowania na ktorych niebylo nazwy parti.uczcziwosc musi byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc tylko nie Lasecki ani nie Kurpios-to sa idioci IP: *.man.czest.pl 15.12.05, 21:31 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 21:33 Mozna glosowac na dwie osoby na liście. Tylko Kurpios i Lasecki. Ryszka niech myka! To musi byc senator z Czestochowy, a nie Czeladzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cz_e_wa Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:19 te wybory to paranoja.. jak dla mnie to Lasecki i Kurpios(moze) RKS RAKOW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymbark OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:23 ... Odpowiedz Link Zgłoś
oriana.f Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW 15.12.05, 22:29 Gość portalu: tymbark napisał(a): > ... Czyli olać prawo?! Tęsknisz za starymi czasy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymbark Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:35 chodzi o to ze jak mam glosowac na takich "giertychow", "lepperow", "kaczucho-rydzykow" to mi sie slabo robi.. licza sie madrzy ludzie. a nie partia ktora ogranicza ich wolnosc slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fr33 Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:44 to bezpartyjny jest tylko - Lasecki :P a trzeba wybrac dwoch czyli - mniejsze zlo? - Kurpios? - Ryszka? odpada bo mu z butow mocher wylazi - Blaszczec? to samo - Polakowa? to juz wogole - pomylka. Odpowiedz Link Zgłoś
oriana.f Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato 15.12.05, 22:27 naucz się czytać ze zrozumieniem "książę" Ciemnogrodu: "Dlaczego karty były nieważne? Podczas wrześniowego głosowanie okazało się, ze obok nazwisk kandydatów nie wydrukowano nazw popierających ich ugrupowań. - To ewidentnie błąd Okręgowej Komisji Wyborczej - przyznaje sędzia Maciej Pacuda, jej przewodniczący. - W naszej uchwale określającej treść karty wyborczej do Senatu tych nazw nie było." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mica A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 23:30 Tak nie może być. Banda kretynów się nie dostała i robi aferę. Przecierz wybieraliśmy ludzi a nie partię. Co to wogóle znaczy? Jeżeli ktoś idzie na wybory i nie wie niec o kandydacie na którego ma głosować to jest niedobrze. Ja idę zagłosować na Laseckiego. Przynajmniej nie jest skoligacony z partyjniakami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 11:08 Zgadzam się z ta wypowiedzią w 100 %.Głosowalismy na ludzi a nie na partie. Kto poniesie koszty ponownych wyborów może ten kto nie dopilnował poprzednich wzorów kart.Ludzie i tak wybiora tych samych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gasia Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 12:52 Co za bałagan!!! Dlaczego nie wstrzymano wyborów zaraz po dopatrzeniu się błędu??? Za powórkę powinna zapłacic cała Komisja Wyborcza!!! Poza tym każdy kto na poważnie zainteresowany wiedział wcześniej na kogo chce głosować, a reszta mogła wykazać się minimum zainteresowania i nawet w dniu wyborów mogła sprawdzić kto jest w jakiej partii czytając obwieszczenia!!! Nie róbmy z Częstochowian półgłówków i analfabetów!!! Komuś wybitnie zależało na powtórzeniu tych wyborów! Sami sobie odpowiedzmy komu - tym, którzy się nie dostali!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXXX Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 12:53 Głosujmy na Laseckiego!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abor Przekręt na milion złotych! IP: *.prenet.pl 15.12.05, 23:52 Jednym słowem, komisarz-sędzia z Katowic Pacuda + sędziowska spółka z Czewa City przkręcili skarb państwa i podatników na milion złotych polskich! Cześć im i ...sława na cała Polskę! I ani jeden kłaczek z ich jaśnieośweconej sędziowskiej główki nie spadnie. A gdy Kowalski z Nowakiem nadgryzą ciastko w SuperHiperMarket ściga ich policja i sąd grodzki! Czyli reżim i dyktatura władzy w całej okazałości! Aby doświadczyć na własnej dermie, nie trzeba wcale jechać na Białoruś! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Wyjątkowa arogancja i indolencja sędziego Pacudy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 06:34 Okręgowa Komisja Wyborcza w dotychczasowym składzie powinna być w całości raz na zawsze zmieniona. Reakcja sędziego Pacudy na interwencje Gazety Woborczej i wielkiej ilości wyborców było nie tylko aroganckie ale wręcz skandaliczne. Pozostaje otwarte pytanie, kto zostanie obciążony kosztami dodatkowych wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Skandal i marnotrastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 08:54 A pan Pacuda powinien za to odpowiadać przed sądem bo to on był odpowiedzialny za przebieg wyborów i by wszystko było ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teral Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 16.12.05, 08:58 Skoro ewidentnie - anulowanie wyborów powstało w wyniku niedopatrzenia i niedopełnienia obąwiązków prze Okręgową Komisję Wyborczą to przy narażeniu na tak duże wydatki skarbu pąństwa - czyli nas - nie wyobrażam sobie aby ten sam skład Komisji Wyborczej był nadal odpowiedzialny za prawidłowość przeprowadzonych wyborów. Sytuacja teoretycznie może się powtórzyć, a ciekawe czy przypadkiem towarzystwo nie dostało jeszcze jakiejś nagrody finansowej za hmm prawidłowe przeprowadzenie wyborów?. Co do kandydatów - to gość zCZeladzi to naprawdę wielkie nieporozumienie - już i tak Sląsk nas doji ile tylko może, a co reprezentowania moherowych beretów przez gościa z Czeladzi- to przecież Kurpios nic nie zrobi czego nie nakarze mu nasz p.Wrona , a kogo prezydenciunio słucha wszyscy wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ztk Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 09:18 oj to było pisane członkowie komisji wyborczych dostali wynagrodzenie i dodatkowe premie za bardzo szybkie przekazanie wyników do centrali- oczywiście najwieksze wynagrodzenie i premie dla szefów , którzy spowodowali ten ?????.to sprawa prokuratury i sadu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 17:24 co ty p... toral??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syn Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 17:30 to redakcja robi cały czas zamieszanie i nikt inny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janusz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 18:04 dlatego, że jako obywatel demokratycznego kraju mam prawo głosować na kartach do głosowania takich samych na jakich głosowali obywatele w innych okregach wyborczych. Nie uważam się za gorszego a ty jeżeli uważasz, ze mozna cię lekceważyć mozesz na powtórzone wybory nie iść. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze.ciemnogrodu głosujcie na Ryszkę i Dobrakowskiego! 16.12.05, 19:01 moher rulez Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc glosowac tylko na Danute Polak IP: *.man.czest.pl 16.12.05, 20:00 Jest uczciwym doswiadczonym politykiem,duzo zrobila dla miasta oraz ludzi tyle problemow rozwiazala,dzieki niej powstala Akademia Jana Dlugosza.Kurpios nic niezrobi dla czestochowy poniewaz niezna sie na polityce!!!,Lasecki mysli tylko o swoich interesach ,robi przekrety,dla Ryszki niema tu miejsca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: glosowac tylko na czerwoną mafię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 02:15 Gościu, chyba ci rozum odebrało. Na tego czerwonegon nieroba głosować? To już lepiej żyletką po żyłach się pochlastać. Na szczęście - czerwona mafio - wasz czas sie już konczy i mam nadzieję, że ostatni raz zasiadają w sejmie marne resztki SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze.ciemnogrodu przecież ona jest ze skrajnej lewicy! 20.12.05, 18:33 lewakom juz dziękujemy..pokazal;i co potrafią a naród ich z tego rozliczył Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 13:33 dali by sobie z tym juz spokoj....ludzie zadecydowali... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ble ble ble Wybiore LASECKIEGO jeszcze raz bo mu sie to należy IP: 83.16.120.* 18.12.05, 13:01 Wybiore LASECKIEGO jeszcze raz podczas powtorzonych wyborow z uwagi tylko na to, że jako nowowybrany Senator w 100% wypełniał swój mandat. Przykłady? Myśle że wystarczy tylko wymienic następujące kluby: KS RAKÓW i CKM WŁÓKNIARZ!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ugachaka głosujcie na LASECKIEGO!! IP: 83.16.120.* 18.12.05, 13:09 LASECKI jest spoko!! Byl Senatorem zaledwie "chwile" a zrobil na prawde duzo dla naszego regionu.. Czy Wy tego ludzie nie widzicie?! Nie potrafie zrozumiec dlaczego chcecie isc glosowac na p. Polak albo jeszcze raz wybrac pajaca z Czeladzi pt.: Ryszka. Przeciez Ci ludzie nic nie robia dla Naszego regionu!! Oni tylko i wylacznie pazernie czekaja na kase z budzetu Kancelarii!!Ale czekaja na kase po to aby ja zgarnac, a nie po to zeby ja zainwestowac w jakies nowe pomysly dotyczace Czestochowy i regionu! :P Natomiast LAsecki.. uwazam ze jest to odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku. GLOSUJCIE NA LASECKIEGO!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Obudźmy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 14:49 Nie wiem ,czy wiecie,że Czeladź ma dwóch senatorów. Jednego wybrała im Częstochowa, a drugiego wybrali sami. To jest efektywność. A może w koncu i my zadbamy o to by mieć swego senatora. Obudźmy się. Z posłów na 7 - też tylko trzech jest z Częstochowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc tylko nie LASECKI!!! jeden wielki oszust!!!!! IP: *.man.czest.pl 18.12.05, 15:26 oszukuje ludzi!!!!dla mnie to on jest smieciem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robocop Lasecki wystrzelony w kosmos? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:12 Podzielam zdanie kolegi. Może i Ryszka jest z Czeladzi i tylko pracuje w Częstochowie... ale napewno Lasecki jest z kosmosu. Wystrzelili go tam czerwoni w połowie lat 80-tych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek jeszcze jedne wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 22:44 czy ktoś policzył koszty nowych wyborów . Pomińmy wynagrodzenie 614 tyś dla członków obwodowych komisji 200 tyś dla samorządów , zostaje jeszczcze 186tyś zł na wydrukowanie i rozwiezienie kart !!!!! 186 tyś -ja sie podejme tego zadania za 150tyś zł licząc wydrukowanie około 500 tyś kart kazda po 8 gr -zwykla karta jak zauwazyłem bez żadnych zabez żadnych zabezpieczeń to 4tyś zł niech będzie 10 tyś bo lepszy papier itp. wynAJęcie kuriera z ochroną profesjinalną do rozwiezienia kart do 494 obwodowych komisji wyborczych to ok 100 tyś (z nawiązką) zostanie mi w kieszeni lekko 40tyś zł chce tę robotę i żadnej odpowiedzialności bo jak sie pomyle w druku to rozpiszą kolejne wybory i znowu kasa!!! Oj lubię wydawać publiczne pieniądze lubię Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kretlik Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 12:21 A może szanowna Komisja Wyborcza naszego Okregu zwróci podatnikom zaprzepaszczone pieniądze. Prosze o listę Komisji , która sie na tę kwote złozy.Takich znawców prosimy -odstawić ..do lamusa........... Odpowiedz Link Zgłoś