Dodaj do ulubionych

Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senatorów

15.12.05, 14:57
ciekawe dlaczego te wybory zostały unieważnione..czy aby nie dlatego ze
mandatu senatora nie dostał nikt z PO ani SLD?
Obserwuj wątek
    • Gość: szcz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 15:11
      Ależ ty kochasz spiski! No to żyj sobie z tym przekonaniem w swoim „księstwie”,
      bo oczywiście argument, że z regionu było 20 protestów w tej sprawie od różnych
      autorów i tak cię nie przekona. A sprawa jest prosta: Sąd Najwyższy stanął na
      stanowisku, że skoro karty do głosowania nie spełniały wymogów prawa, to i
      głosy oddane na nich są bezprawne. Swoją drogą, można współczuć p. Laseckiemu i
      p. Ryszcze, bo - nie ze swojej winy - znaleźli się w niezręcznej sytuacji.
      • Gość: Marcyś Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:15
        Sprawiedliwości powinno stać się zadość. Swoją drogą ciekaw jestem kto zapłaci
        za owa pomyłkę?
        • ksiaze.ciemnogrodu Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato 15.12.05, 15:19
          no jak to kto? my podatnicy!
          • Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:39
            hehe, to się nazywa walka o stołki. Jezeli ktos nie wie to: sprawę do sądu
            wnieśli przedstawiciele SLD. Ok, tylko dlaczego dopiero niecałe dwa tygodnie
            temu? To nie jest zadna teoria spiskowa tylko zwykła walka polityczna moim
            skromnym zdaniem.
            • Gość: Redakcja Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 15:50
              Tomo kłamie (lub uprawia nieuczciwą walkę polityczną). Protesty wyborcze
              skierowało - i to niemal natychmiast po wyborach - około 20 osób i komitetów
              wyborczych: od prawej do lewej. Wielokrotnie pisaliśmy o tym w „Gazecie”. Była
              też dyskusja na forum. Nie róbmy zamętu w głowach internautów. Pozdrawiamy
              • Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:56
                wyluzuj droga redakcjo troche, protesty to sobie kazdy moze pisac. Ja mowie o
                zlozeniu sprawy do prokuratury... dlaczego tak pozno? chyba moge podnosic takie
                pytanie na lamach tegoz forum, czyz nie? wiec gdzie tu sklamalem droga
                redakcjo? jeszcze raz przeczytaj sobie moj post i zobaczysz ze ja nie pisalem o
                protestach tylko o zgloszeniu sprawy do prokuratury.
                • Gość: Redakcja Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.czestochowa.agora.pl 15.12.05, 16:51
                  Tomo, przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni post. Napisałeś tam o wniesieniu
                  sprawy do sądu, a nie o żadnej prokuraturze. Poza tym prokuratura może jedynie
                  poszukać osoby - o ile w ogóle taka była - która świadomie wykonała złe karty
                  do głosowania, a potem przeprowadzić sprawę karną (bez znaczenia dla wyn iku
                  wyborów). Tymczasem decyzja o ważności wyborów należy do Sądu Najwyższego i tam
                  złożone protesty zaowocowały czwartkową decyzją o powtórce głosowania. Jak więc
                  widzisz mieliśmy rację pisażc, że wprowadzasz w błąd Czytelników. Pozdrawiamy
          • Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:41
            za te wybory powinien zapłacić sędzia prowadzacy wybory i jego wybrancy
            /
            choć może niezwiązani z nim(?) elektem/ ,
            ale jednak dopuścili sie przestępstwa i pobrali za to uposażenie!!!!!!!!!!!
            Za to powinni zapłacić!/pomijając fakt,iz mogło być to celowe---to sprawa dla
            niezawisłej prokuratury i sądów!/.
            Członkowie komisji wyborczych maja zapłacić za nowe wybory!.
            partie ówczesnych wybranców wykluczonym być z sejmu i oczywiście z
            SENATU./natychmiast !!/
            • Gość: tomo Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:47
              A co mają wybrani senatorowie do błędu w druku kart wyborczych? Oczywiscie w
              tym momencie nic bo nie ma żadnych przesłanek ku temu aby wszczynać kolejne
              dochodzenie czy przypadkiem zwyciezcy senatorowie nie mieszali w tym palcy. A
              swoją drogą to zapłacić powinien sąd ponieważ trzeba być kretynem aby sądzić,
              że miało to znaczący wpływ na wynik wyborów gdzie różnica pomiędzy pierwszym a
              drugim kandydatem była znikoma. Natomiast Ci co nie weszli byli daleko w tyle.
              Ryszka startował z głosów radia maryja i ludzi, ktorzy dokladnie wiedzieli na
              kogo maja glosowac, co do Laseckiego to nie wiem ale jego kampania była
              zrobiona z takim rozmachem, że też się nie dziwię, że ludzie szuakli jego
              nazwiska a nie partii na karcie (chociaż tego nie jestem pewien).
              • Gość: q Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 15:52
                Dziwie sie, ze jeszcze nie wyciagnieto konsekwencji w stosunku do dyrektora
                biura wyborczego w Częstochowie, bo to on odpowiada za cale zamieszanie i
                wszystko przechodzi przez jego rece..., on sprawdza kazdy dokument!!! prawda
                panie Pł...??
      • Gość: laseczki Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 22:30
        ciekawe ile osob pojdzie do wyborow tym razem?

        pojdzie "ten" elektorat ktory ma pojsc i wejda "ci" ktorzy maja wejsc.

        w lutym dowiemy sie kto..
    • Gość: Ryś Baranowski Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 16:04
      Wracam do swych komentarzy powyborczych: co z panami z komisji wyborczej (Pacuda
      & Płokarz) - ich niekompetencja kosztuje, więc oczekuję hucznej dymisji.
      Najlepiej by winni zapłacili z tę powtórkę z rozrywki, bo jutro śmiech rozejdzie
      się na cały kraj. Ryś Baranowski, wyborca obowiązkowy.
      • mazi13 Ale będzie frekwencja 15.12.05, 16:12
        ciekawe czy dojdzie do 10%
        • Gość: vcb Kurpios do Senatu + Lasecki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 16:20
          Teraz mamy okazje zagłosowac jak nalezy i nie popełnić błedów wczesniejszych! Pozbądźmy się Ryżki z Senatu! Uważam, że dwójka senatorów to: Lasecki i Kurpios! Ryżka jest z Czeladzi ma nad głeboko w poważaniu! Mobilizacja zatem wszystkich ludzi, aby wszedł Kurpios! To super człowiek i ma głowe na karku! Jest z Częstochowy! Przeciez nawet na spotkaniu w urzedzie miasta, które zorganizował p. Wrona Ryzki nie było! Od początku nas olewa! A Lasecki był. Ja stawiam na Kurpiosa i na Laseckiego!
          • ksiaze.ciemnogrodu o nie! Ryszka i Dobrakowski! 15.12.05, 16:53
            trzeba pokazać ze moherowa koalicja trwa i działa dobrze!
          • Gość: wyborca Teraz juz Piotr K. ;-) IP: *.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 22:22
            W mediach nie ma juz Piotra Kurpiosa .. od niedawna pojawil sie calkiem nowy .. Piotr K. :D
            • andrzej.sawa Re: Teraz juz Piotr K. ;-) 15.12.05, 22:24
              Ale Wam wywinęli numer.Nie popatrzeć przed drukowaniem na kartę wyborczą!!!!
      • Gość: Stefan Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: 83.16.120.* 15.12.05, 18:34
        Popieram niech zaplaca za powtorne wybory
    • Gość: Wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: 83.16.120.* 15.12.05, 18:28
      Brawo, Oczywiście mamy za dużo pieniędzy więc możemy znów organizować wybory zwłaszcza tylko do senatu przewiduje frekwencje mniejsza niz 10%. Zamiast kasy na to daliby lepiej kase biednym dzieciom na swieta. Wogole co za paranoja trwonmy pieniadze podatnikow dalej !!!
      • Gość: patriota Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 18:57
        Mam tylko nadzieję ,że w końcu Częstochowa sie obudzi i zagłosuje na kandydatów
        z Częstochowy a nie z Czeladzi.Cała Polska sie z nas śmiała po tych wyborach.
    • Gość: Gość Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.sejm.gov.pl 15.12.05, 19:31
      Współczuję wszystkim, którzy poszli do głosowania! Teraz frekfencja będzie
      pewnie na poziomie 2,5%!!! i tylko za jakieś 1 000 000 PLN z Naszych -
      podatników pieniędzy. Brawo Komisja Wyborcza w Częstochowie! Wybierzmy tych
      którzy to wreszcie zmienią!
      • Gość: Hgon Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.05, 19:54
        Wszystkich z Komisji Wyborczej uprasza się o czytanie wydrukowanych kart do
        głosowania przed oddaniem ich w ręce odpowiedzialnych wyborców.
    • Gość: częstochowianin Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:20
      to jest marnotrawienie pieniędzy podatników. Jestem wiecej niz pewien ,że
      ludzie i tak wybiorą tych co wcześniej na nich głosowali czyli na Pana SEN.
      LASECKIEGO I RYSZKĘ.To oni zasłużenie wygrali w demokratycznych wyborach. Nie
      dajmy sie ogłupić.
    • Gość: OMNIPOTENT Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 15.12.05, 20:27
      PROPONUJE ZBOJKOTOWAĆ TE WYBORY, i zrobić rekordowo niską frekwencję np. 10%.
      nie wykluczone że na wiosnę będą nowe wybory więc wtedy wszyscy ''chętni'' będą
      mogli się zreflektować
    • Gość: JOLA Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:27
      Jak widać przegranym trudno jest się pogodzić.Bezpartyjny Lasecki utarł
      wszystkim partyjniakom nosa, więc coś musza kombinować.LASECKI SUPER GOŚĆ.
      • Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 20:32
        Lasecki + Kurpios! Moherowy Ryzka z Czeladzi nie może nas reprezentować! Obudzic się ludzie! cała Polska się smiała z nas, ze wybralismy kandydata z Czeladzi! On ma nas gdzies!!!
    • Gość: Janusz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 21:07
      To jest chore. Ludzie ledwo dyszą, a sąd marnuje miliony złotych.
      Ludzie oni myślą,że nie pójdziemy głosować i przejdą kościelni.
      Figę i tak pójdę na Laseckiego .
    • Gość: gosc Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.man.czest.pl 15.12.05, 21:24
      dlatego ponowne wybory beda po pierwsze bo czestochowa niema senatora a po
      drugie przez te karty do glosowania na ktorych niebylo nazwy parti.uczcziwosc
      musi byc.
      • Gość: gosc tylko nie Lasecki ani nie Kurpios-to sa idioci IP: *.man.czest.pl 15.12.05, 21:31
      • Gość: wyborca Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 21:33
        Mozna glosowac na dwie osoby na liście. Tylko Kurpios i Lasecki. Ryszka niech myka! To musi byc senator z Czestochowy, a nie Czeladzi.
    • Gość: cz_e_wa Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:19
      te wybory to paranoja..

      jak dla mnie to Lasecki i Kurpios(moze)






      RKS RAKOW
    • Gość: tymbark OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:23
      ...
      • oriana.f Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW 15.12.05, 22:29
        Gość portalu: tymbark napisał(a):

        > ...
        Czyli olać prawo?! Tęsknisz za starymi czasy?
        • Gość: tymbark Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:35
          chodzi o to ze jak mam glosowac na takich "giertychow", "lepperow", "kaczucho-rydzykow" to mi sie slabo robi..

          licza sie madrzy ludzie. a nie partia ktora ogranicza ich wolnosc slowa.

          • Gość: fr33 Re: OLAĆ PARTYJNIAKÓW IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.12.05, 22:44
            to bezpartyjny jest tylko
            - Lasecki :P

            a trzeba wybrac dwoch czyli - mniejsze zlo?
            - Kurpios?
            - Ryszka? odpada bo mu z butow mocher wylazi
            - Blaszczec? to samo
            - Polakowa? to juz wogole - pomylka.
    • oriana.f Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato 15.12.05, 22:27
      naucz się czytać ze zrozumieniem "książę" Ciemnogrodu:
      "Dlaczego karty były nieważne? Podczas wrześniowego głosowanie okazało się, ze obok nazwisk
      kandydatów nie wydrukowano nazw popierających ich ugrupowań. - To ewidentnie błąd Okręgowej
      Komisji Wyborczej - przyznaje sędzia Maciej Pacuda, jej przewodniczący. - W naszej uchwale
      określającej treść karty wyborczej do Senatu tych nazw nie było."
      • Gość: Mica A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.05, 23:30
        Tak nie może być.
        Banda kretynów się nie dostała i robi aferę.
        Przecierz wybieraliśmy ludzi a nie partię.
        Co to wogóle znaczy?
        Jeżeli ktoś idzie na wybory i nie wie niec o kandydacie na którego ma głosować
        to jest niedobrze.

        Ja idę zagłosować na Laseckiego.
        Przynajmniej nie jest skoligacony z partyjniakami.
        • Gość: John Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 11:08
          Zgadzam się z ta wypowiedzią w 100 %.Głosowalismy na ludzi a nie na partie.
          Kto poniesie koszty ponownych wyborów może ten kto nie dopilnował poprzednich
          wzorów kart.Ludzie i tak wybiora tych samych
          • Gość: gasia Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 12:52
            Co za bałagan!!! Dlaczego nie wstrzymano wyborów zaraz po dopatrzeniu się
            błędu??? Za powórkę powinna zapłacic cała Komisja Wyborcza!!!
            Poza tym każdy kto na poważnie zainteresowany wiedział wcześniej na kogo chce
            głosować, a reszta mogła wykazać się minimum zainteresowania i nawet w dniu
            wyborów mogła sprawdzić kto jest w jakiej partii czytając obwieszczenia!!! Nie
            róbmy z Częstochowian półgłówków i analfabetów!!!
            Komuś wybitnie zależało na powtórzeniu tych wyborów! Sami sobie odpowiedzmy
            komu - tym, którzy się nie dostali!!!
          • Gość: XXXX Re: A co ma powiedzieć bezpartyjny Lasecki ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 12:53
            Głosujmy na Laseckiego!!!
    • Gość: abor Przekręt na milion złotych! IP: *.prenet.pl 15.12.05, 23:52
      Jednym słowem, komisarz-sędzia z Katowic Pacuda + sędziowska spółka z Czewa
      City przkręcili skarb państwa i podatników na milion złotych polskich! Cześć im
      i ...sława na cała Polskę! I ani jeden kłaczek z ich jaśnieośweconej
      sędziowskiej główki nie spadnie. A gdy Kowalski z Nowakiem nadgryzą ciastko w
      SuperHiperMarket ściga ich policja i sąd grodzki! Czyli reżim i dyktatura
      władzy w całej okazałości! Aby doświadczyć na własnej dermie, nie trzeba wcale
      jechać na Białoruś!
    • Gość: Kamil Wyjątkowa arogancja i indolencja sędziego Pacudy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 06:34
      Okręgowa Komisja Wyborcza w dotychczasowym składzie powinna być w całości raz
      na zawsze zmieniona. Reakcja sędziego Pacudy na interwencje Gazety Woborczej i
      wielkiej ilości wyborców było nie tylko aroganckie ale wręcz skandaliczne.
      Pozostaje otwarte pytanie, kto zostanie obciążony kosztami dodatkowych wyborów.
    • Gość: Michał Skandal i marnotrastwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 08:54
      A pan Pacuda powinien za to odpowiadać przed sądem bo to on był odpowiedzialny
      za przebieg wyborów i by wszystko było ok.
    • Gość: Teral Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.cn.com.pl / *.cn.com.pl 16.12.05, 08:58
      Skoro ewidentnie - anulowanie wyborów powstało w wyniku niedopatrzenia i
      niedopełnienia obąwiązków prze Okręgową Komisję Wyborczą to przy narażeniu na
      tak duże wydatki skarbu pąństwa - czyli nas - nie wyobrażam sobie aby ten sam
      skład Komisji Wyborczej był nadal odpowiedzialny za prawidłowość
      przeprowadzonych wyborów. Sytuacja teoretycznie może się powtórzyć, a ciekawe
      czy przypadkiem towarzystwo nie dostało jeszcze jakiejś nagrody finansowej za
      hmm prawidłowe przeprowadzenie wyborów?.
      Co do kandydatów - to gość zCZeladzi to naprawdę wielkie nieporozumienie - już
      i tak Sląsk nas doji ile tylko może, a co reprezentowania moherowych beretów
      przez gościa z Czeladzi- to przecież Kurpios nic nie zrobi czego nie nakarze mu
      nasz p.Wrona , a kogo prezydenciunio słucha wszyscy wiemy.
      • Gość: ztk Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 09:18
        oj to było pisane członkowie komisji wyborczych dostali wynagrodzenie i
        dodatkowe premie za bardzo szybkie przekazanie wyników do centrali- oczywiście
        najwieksze wynagrodzenie i premie dla szefów , którzy spowodowali ten ?????.to
        sprawa prokuratury i sadu.
      • Gość: q Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 17:24
        co ty p... toral???
        • Gość: syn Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 17:30
          to redakcja robi cały czas zamieszanie i nikt inny
    • Gość: janusz Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.05, 18:04
      dlatego, że jako obywatel demokratycznego kraju mam prawo głosować na kartach do
      głosowania takich samych na jakich głosowali obywatele w innych okregach
      wyborczych. Nie uważam się za gorszego a ty jeżeli uważasz, ze mozna cię
      lekceważyć mozesz na powtórzone wybory nie iść.
    • ksiaze.ciemnogrodu głosujcie na Ryszkę i Dobrakowskiego! 16.12.05, 19:01
      moher rulez
    • Gość: gosc glosowac tylko na Danute Polak IP: *.man.czest.pl 16.12.05, 20:00
      Jest uczciwym doswiadczonym politykiem,duzo zrobila dla miasta oraz ludzi tyle
      problemow rozwiazala,dzieki niej powstala Akademia Jana Dlugosza.Kurpios nic
      niezrobi dla czestochowy poniewaz niezna sie na polityce!!!,Lasecki mysli
      tylko o swoich interesach ,robi przekrety,dla Ryszki niema tu miejsca.
      • Gość: asd Re: glosowac tylko na czerwoną mafię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.05, 02:15
        Gościu, chyba ci rozum odebrało. Na tego czerwonegon nieroba głosować? To już
        lepiej żyletką po żyłach się pochlastać. Na szczęście - czerwona mafio - wasz
        czas sie już konczy i mam nadzieję, że ostatni raz zasiadają w sejmie marne
        resztki SLD.
      • ksiaze.ciemnogrodu przecież ona jest ze skrajnej lewicy! 20.12.05, 18:33
        lewakom juz dziękujemy..pokazal;i co potrafią a naród ich z tego rozliczył
    • Gość: aga Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 13:33
      dali by sobie z tym juz spokoj....ludzie zadecydowali...
    • Gość: ble ble ble Wybiore LASECKIEGO jeszcze raz bo mu sie to należy IP: 83.16.120.* 18.12.05, 13:01
      Wybiore LASECKIEGO jeszcze raz podczas powtorzonych wyborow z uwagi tylko na to, że jako nowowybrany Senator w 100% wypełniał swój mandat. Przykłady? Myśle że wystarczy tylko wymienic następujące kluby: KS RAKÓW i CKM WŁÓKNIARZ!! ;)
    • Gość: ugachaka głosujcie na LASECKIEGO!! IP: 83.16.120.* 18.12.05, 13:09
      LASECKI jest spoko!! Byl Senatorem zaledwie "chwile" a zrobil na prawde duzo dla naszego regionu.. Czy Wy tego ludzie nie widzicie?! Nie potrafie zrozumiec dlaczego chcecie isc glosowac na p. Polak albo jeszcze raz wybrac pajaca z Czeladzi pt.: Ryszka. Przeciez Ci ludzie nic nie robia dla Naszego regionu!! Oni tylko i wylacznie pazernie czekaja na kase z budzetu Kancelarii!!Ale czekaja na kase po to aby ja zgarnac, a nie po to zeby ja zainwestowac w jakies nowe pomysly dotyczace Czestochowy i regionu! :P Natomiast LAsecki.. uwazam ze jest to odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku. GLOSUJCIE NA LASECKIEGO!!
      • Gość: michał Obudźmy się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 14:49
        Nie wiem ,czy wiecie,że Czeladź ma dwóch senatorów. Jednego wybrała im
        Częstochowa, a drugiego wybrali sami. To jest efektywność.
        A może w koncu i my zadbamy o to by mieć swego senatora. Obudźmy się.
        Z posłów na 7 - też tylko trzech jest z Częstochowy
      • Gość: gosc tylko nie LASECKI!!! jeden wielki oszust!!!!! IP: *.man.czest.pl 18.12.05, 15:26
        oszukuje ludzi!!!!dla mnie to on jest smieciem.
        • Gość: robocop Lasecki wystrzelony w kosmos? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.05, 22:12
          Podzielam zdanie kolegi. Może i Ryszka jest z Czeladzi i tylko pracuje w
          Częstochowie... ale napewno Lasecki jest z kosmosu. Wystrzelili go tam czerwoni
          w połowie lat 80-tych.
    • Gość: darek jeszcze jedne wybory IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 22:44
      czy ktoś policzył koszty nowych wyborów . Pomińmy wynagrodzenie 614 tyś dla
      członków obwodowych komisji 200 tyś dla samorządów , zostaje jeszczcze 186tyś
      zł na wydrukowanie i rozwiezienie kart !!!!!
      186 tyś -ja sie podejme tego zadania za 150tyś zł
      licząc wydrukowanie około 500 tyś kart kazda po 8 gr -zwykla karta jak
      zauwazyłem bez żadnych zabez żadnych zabezpieczeń to 4tyś zł niech będzie 10
      tyś bo lepszy papier itp.
      wynAJęcie kuriera z ochroną profesjinalną do rozwiezienia kart do 494
      obwodowych komisji wyborczych to ok 100 tyś (z nawiązką)

      zostanie mi w kieszeni lekko 40tyś zł

      chce tę robotę
      i żadnej odpowiedzialności bo jak sie pomyle w druku to rozpiszą kolejne wybory
      i znowu kasa!!!

      Oj lubię wydawać publiczne pieniądze lubię
    • Gość: kretlik Re: Jeszcze raz wybierzemy częstochowskich senato IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.05, 12:21
      A może szanowna Komisja Wyborcza naszego Okregu zwróci podatnikom
      zaprzepaszczone pieniądze. Prosze o listę Komisji , która sie na tę kwote
      złozy.Takich znawców prosimy -odstawić ..do lamusa...........
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka