Dodaj do ulubionych

AUTOBUSY JUTRO?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 20:54
czy tez beda tak jezdzic w caly swiat??
i czy jezdza normalnie jak w sobote??

pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: medalik Re: AUTOBUSY JUTRO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 20:55
      jak odsnizysz ulice to beda jezdic dobrze
    • Gość: gość Re: AUTOBUSY JUTRO? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.05, 21:14
      MPK w Częstochowie Sp. z o. o. informuje, że w związku z organizacją
      imprezy "SYLWESTER 2005" w dniu 31.12.2005r, od godz. 23:10 planowane jest
      wyłączenie Placu Biegańskiego z ruchu kołowego. W przypadku dużego natężenia
      ruchu pieszego możliwe jest wcześniejsze zamknięcie.

      Od czasu wyłączenia Placu z ruchu kołowego obowiązują następujące trasy
      objazdów:


      LINIE: 11, 12, 18, 26, 27, 31, 33 - kierunek Jasna Góra objazd: z II Alei,
      Kilińskiego do Jana Pawła II.

      LINIE: 11, 12, 18, 26, 27, 31, 33 - kierunek pl. Daszyńskiego objazd: z III
      Alei, Nowowiejskiego, Kopernika, Śląską do II Alei.

      LINIE: 13, 21, 28, 32 - kierunek pl. Daszyńskiego objazd: z Dąbrowskiego,
      Nowowiejskiego, Kopernika, Śląską do II Alei.

      LINIE: 13, 21, 28, 32 - kierunek Tysiąclecie, Północ - bez zmian

      LINIE: 19, 36 - kierunek Jasna Góra objazd: ze Śląskiej, Kilińskiego do Jana
      Pawła II

      LINIE: 19, 36 - kierunek Stradom - bez zmian

      LINIE: 14, 17, 23, 30 - kierunek Stradom objazd: z II Alei, Kilińskiego,Jana
      Pawła II, Dąbrowskiego do Nowowiejskiego.

      LINIE: 14, 17, 23, 30 - kierunek pl. Daszyńskiego - bez zmian.

      LINIE: 15, 16, 20, 22, 24, 25, 29, 34, 35 - objazdy nie dotyczą.



      Dla autobusów zatrzymujących się na Placu Biegańskiego obowiązują przystanki
      zastępcze:

      w kierunku Jasnej Góry: Kilińskiego-Orbis, Jana Pawła II-Dąbrowskiego (dla
      linii 11, 12, 18, 19, 26, 27, 31, 33), Dąbrowskiego-Sądy (dla linii 14, 17, 23,
      30) i Jana Pawła II-Popiełuszki (dla linii 11, 18, 33).

      w kierunku Placu Daszyńskiego: Nowowiejskiego-Ratusz i II Aleja-Śląska (dla
      linii 11, 12, 18, 26, 27, 31, 33).
      Dla autobusów zatrzymujących się przy hotelu Patria przystanek zostanie
      zawieszony dla linii nr: 12, 19, 26, 27, 31 i 36. Dla linii nr 16 zawieszenie
      nie obowiązuje.


      źródło: www.mpk.czest.pl
      • Gość: armin Re: AUTOBUSY JUTRO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.05, 22:05
        hehe znając pewnie będą jeździły w cały świat, cała noc ma sypać jeszcze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka