Gość: maja IP: *.my.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 10:30 Czy mozecie mi doradzic w jakim gabinecie kosmetycznym robia dobrze pedicure?Z gory dzieki za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jakas Re: PEDICURE IP: *.my.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 12:28 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasiaaa Re: PEDICURE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 19:47 Polecam gabinet na przeciwko kina Cinema City.P.Agnieszka Przygodzka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maja Re: PEDICURE IP: *.my.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 18.01.06, 21:53 Dzieki wielkie!!Pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś