Dodaj do ulubionych

Pyrzowice - Częstochowa

19.05.06, 00:03
Czy jest jakiś transport (autobus, minibus) kursujacy z Pyrzowic do
Częstochowy? Będę wdzięczny za informacje. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: smerf Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.21.pl / *.21.pl 19.05.06, 00:26
      Jaka droga taki dojazd
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=41951671
      • tomziczek Re: Pyrzowice - Częstochowa 19.05.06, 09:13
        Pytam poważnie... Potrzebuję dowiedzieć się o możliwość dotarcia z lotniska do
        Częstochowy w godzinach wieczornych. Jak wspomniałem, chodzi mi o autobus,
        ewentualnie minibus. Może być z przesiadką. Oczywiście wiem, że można dostać
        się autobusem miejskim np. do Katowic i potem czymkolwiek. Fajnie by było,
        gdyby dało się dojechać krótszą drogą.
        Wiem, że jest jakaś firma, która wozi pasażerów do i z Częstochowy busami. Ma
        ktoś może jakiś namiar?

        Jeśli chodzi o stan dróg prowadzących do lotniska, to wiem jaki jest ich stan.
        • Gość: Monia Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 09:26
          Raczej nie jeżdżą do cze-wy żadne autobusy. Mój brat jest w Londynie i jak
          przylatuje musimy po niego jechać.Jeżdżą, ale w drugą stronę. Pozdrawiam i
          proponuje zorganizować sobie kogoś.
    • Gość: xx Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.icis.pcz.pl 19.05.06, 09:37
      Kiedys czekalem na lotnisku w Pyrzowicach i pytalem sie o mozliwosc dojazdu
      busem do Czestochowy. Odpowiedzieli mi ze jest taka mozliwosc. Nie mialem
      okazji wyprobowac.

      Radze zadzwonic na lotnisko - jakis telefon przynajmniej na poczatek, powinien
      byc na stronie www.
    • Gość: Monia Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 09:50
      Właśnie sprawdziłam na stronie lotniska i jak pisałam do Częstochowy autobusy
      nie jeżdżą jedynie do Zawiercia. Główny przewóz odbywa się w stronę Katowic.
      Przewoźnik z Czewy jeszcze na to nie wpadł. Zorganizuj sobie jednak ten przewóz.
      • tomziczek Re: Pyrzowice - Częstochowa 19.05.06, 09:52
        Problem w tym, że to nie o mnie chodzi. Ale dzięki za te informacje.
        • Gość: taxidriwer Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 14:54
          taxi z pyrzowic do czestochowy 140pln[34 9624]
          • Gość: Iga Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.06, 17:03
            To już naprawdę lepiej kolegę poprosić i dać mu na paliwo.
            • Gość: re Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.06, 12:32
              daj koledze ale nie paliwo
              • Gość: Iga Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 19:52
                Ale ty mądry jesteś, twoja inteligencja chyba w lesie została musisz się tam
                wybrać i jej poszukać!!!
    • Gość: Ela Re: Pyrzowice - Częstochowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.06, 21:17
      Jechalam busem Biura Podróży 'Triada' do Pyrzowic.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka