Gość: :>
IP: 80.48.49.*
29.06.06, 21:18
BRAWO!Tylko pogratulować:>.Oto kolejny dowód na to,co się dzieje w kraju..
idiotów.Za kilka lat <w każdym zawodzie> nie będzie ludzi, a starsi ludzie
będą skazani na siebie i będą umierać z głodu i braku opieki, swojej
naturalnej dla tego wieku naiwności i niekogo to nie będzie obchodzić! Bo
trzeba ludziom pracę za granicą załatwić. Na miłość boską ! Co za kretyni w
tym kraju rządzą, tylko wyciaganie starych papirków i wieczne procesy, kasę
zgarniają a resztę mają głęboko w dupie... Super! Tylko pozazdrościć!
Pozdrawiam.