tomasz_jaskola
15.07.06, 09:54
wiadomosci.onet.pl/1356568,11,item.html
Jeśli ktoś nie zdał matury to nie powinien otrzymać świadectwa!
takie "Amestie" osłabiają znaczenie matury. Przejmujemy się, że nie zdało 23
% maturzystów. We Francji 35 % także nie zdaje i nikt nie drze szat! Poza
tym, warto promować dobrych i bardzo dobrych. Szkoda, że promuje się takie
działania.