Dodaj do ulubionych

wniosek do WKU

18.07.06, 17:00
czy ktoś z Was składał wniosek do WKU w sprawie przeniesienia do rezerwy?
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomek Re: wniosek do WKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 20:38
      Ja ide w czwartek ale tez nie wiem co tam ma być napisane?
      • paula20_20 Re: wniosek do WKU 18.07.06, 21:56
        www.pcz.pl/index.php?jezyk=en
        ...jeśli chodzi Wam o przeniesienie do rezerwy po ukończeniu studiów to z tej
        informacji powyżej wynika,że wystarczy zgłosić się z książeczką wojskową i
        dyplomem mgr;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka