dale5 18.07.06, 17:00 czy ktoś z Was składał wniosek do WKU w sprawie przeniesienia do rezerwy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek Re: wniosek do WKU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.06, 20:38 Ja ide w czwartek ale tez nie wiem co tam ma być napisane? Odpowiedz Link Zgłoś
paula20_20 Re: wniosek do WKU 18.07.06, 21:56 www.pcz.pl/index.php?jezyk=en ...jeśli chodzi Wam o przeniesienie do rezerwy po ukończeniu studiów to z tej informacji powyżej wynika,że wystarczy zgłosić się z książeczką wojskową i dyplomem mgr;) Odpowiedz Link Zgłoś