IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.08.06, 19:47
Co sądzicie o tej dzielnicy? Warto zainwestować w nieruchomość? Jak się tam
mieszka? Z pozdrowieniami dla tubylców:)
Obserwuj wątek
    • Gość: khgdkhv Re: Lisiniec IP: *.prenet.pl 15.08.06, 20:00
      nie chcemy tam nowych nara
      • Gość: guśka Re: Lisiniec IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.08.06, 20:38
        No fajny i fajni ludzie tam mieszkają...tylko działki strasznie drogie. To jedna
        z bardziej ,,luksusowych'' dzielnic w Cz-wie. Szukam tam domku ale deficyt na
        tym Lisiću straszny.
    • Gość: xx Re: Lisiniec IP: *.icis.pcz.pl 15.08.06, 20:08
      Jest fajny i zawsze perspektywiczny.
    • Gość: bs Re: Lisiniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.06, 20:34
      ja tu mieszkam ;)
      ...super !!!
      pozdr.
      • Gość: ss Re: Lisiniec IP: *.21.pl / *.21.pl 15.08.06, 22:57
        no fajnie tu jak diabli wszystkie bary u Jarka, Marka oraz Sergiusza zostaly
        zamkniete tylko jest jeden bar u Roznoskiego poza tym kilka sklepow atrakcji
        innych nie ma. Jest to dzielnica czy teren wyznaczony gdzies w czestochowie
        zeby ludziska mogły sie przespac.
        • Gość: bs Re: Lisiniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 00:05
          ;D:D;D..no jesli atrakcyjnośc tego miejsca mierzysz ilością barów ???
          Pozdrawiam
          • Gość: ss do bs IP: *.21.pl / *.21.pl 16.08.06, 10:04
            a masz jeszcze jakies inne atrakcje chyba ze zaliczysz do atrakcji krematorium
            i "park wypoczynkowy lisiniec" innych atrakcji czlowieku nie ma u nas na
            dzielnicy oprocz barow ktore zamykaja GŁABIE
            • Gość: bs Re: do bs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 10:16
              Nie zrozumialeś mnie ;P
              Chodzi mi o lokalizacje - blisko centrum, raczej spokojna dzielnica
              Podstawowe zaopatrzenie robisz w sklepikach spożywczych , choc i tych wiekszych
              przybywa...
              W koncu większość z nas porusza się samochodami i większe sprawunki robimy w
              centrum lub w dużych sklepach na obrzeżach miasta...
              Linia autobusowa w miare dobrze jeżdzi - do tego stały prywatny przewoźnik:)
              Jeśli takie zaciszne, spokojne miejsce nie odpowiada Ci...to musisz zmienić adres;P
              I na końcu - musisz chyba mnie przeprosic za słowo Głąbie...bo ja Cie nie
              obrazam i w dodatku jestem KOBIETĄ :)
              Mimo to pozdrowienia dla Ciebie i innych tubylcow;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka