Gość: Guśka IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.08.06, 19:47 Co sądzicie o tej dzielnicy? Warto zainwestować w nieruchomość? Jak się tam mieszka? Z pozdrowieniami dla tubylców:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: khgdkhv Re: Lisiniec IP: *.prenet.pl 15.08.06, 20:00 nie chcemy tam nowych nara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guśka Re: Lisiniec IP: *.net.pl / *.realestate.net.pl 15.08.06, 20:38 No fajny i fajni ludzie tam mieszkają...tylko działki strasznie drogie. To jedna z bardziej ,,luksusowych'' dzielnic w Cz-wie. Szukam tam domku ale deficyt na tym Lisiću straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Lisiniec IP: *.icis.pcz.pl 15.08.06, 20:08 Jest fajny i zawsze perspektywiczny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bs Re: Lisiniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.06, 20:34 ja tu mieszkam ;) ...super !!! pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: Lisiniec IP: *.21.pl / *.21.pl 15.08.06, 22:57 no fajnie tu jak diabli wszystkie bary u Jarka, Marka oraz Sergiusza zostaly zamkniete tylko jest jeden bar u Roznoskiego poza tym kilka sklepow atrakcji innych nie ma. Jest to dzielnica czy teren wyznaczony gdzies w czestochowie zeby ludziska mogły sie przespac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bs Re: Lisiniec IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 00:05 ;D:D;D..no jesli atrakcyjnośc tego miejsca mierzysz ilością barów ??? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss do bs IP: *.21.pl / *.21.pl 16.08.06, 10:04 a masz jeszcze jakies inne atrakcje chyba ze zaliczysz do atrakcji krematorium i "park wypoczynkowy lisiniec" innych atrakcji czlowieku nie ma u nas na dzielnicy oprocz barow ktore zamykaja GŁABIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bs Re: do bs IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.06, 10:16 Nie zrozumialeś mnie ;P Chodzi mi o lokalizacje - blisko centrum, raczej spokojna dzielnica Podstawowe zaopatrzenie robisz w sklepikach spożywczych , choc i tych wiekszych przybywa... W koncu większość z nas porusza się samochodami i większe sprawunki robimy w centrum lub w dużych sklepach na obrzeżach miasta... Linia autobusowa w miare dobrze jeżdzi - do tego stały prywatny przewoźnik:) Jeśli takie zaciszne, spokojne miejsce nie odpowiada Ci...to musisz zmienić adres;P I na końcu - musisz chyba mnie przeprosic za słowo Głąbie...bo ja Cie nie obrazam i w dodatku jestem KOBIETĄ :) Mimo to pozdrowienia dla Ciebie i innych tubylcow;) Odpowiedz Link Zgłoś