Dodaj do ulubionych

Begerowa w PISIE

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:04
Grat dla IV Rzeczpospolitej. Begerowa w PIS-ie. Koniec normalnej Polski. Ja wieje stąd,
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Begerowa w PISIE IP: 80.48.49.* 26.09.06, 23:15
      nie oglądałeś TERAZ MY w TVN ? właśnie pięknie pokazali jak kaczki harcują .
      • Gość: abz Re: Begerowa w PISIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:17
        Widziałem i zamilczę, dramat jeszcze raz dramat dla Polski
    • Gość: mamyporyju Re: Begerowa w PISIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:26
      Drodzy rodacy jak widać wybory się zbliżają, a najlepszym wyborem są tanie linie
      lotnicze z opcją w jedną stronę
      • Gość: abz Re: Begerowa w PISIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29
        Jasne, mamy po ryju, dramat, jeszcze raz dramat dla Polski, ...... ale czy w góle jesteśmy w Polsce?
        • Gość: gość Re: Begerowa w PISIE IP: 80.48.49.* 26.09.06, 23:38
          Kaczpospolita

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka