Gość: łou IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:04 Grat dla IV Rzeczpospolitej. Begerowa w PIS-ie. Koniec normalnej Polski. Ja wieje stąd, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gość Re: Begerowa w PISIE IP: 80.48.49.* 26.09.06, 23:15 nie oglądałeś TERAZ MY w TVN ? właśnie pięknie pokazali jak kaczki harcują . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abz Re: Begerowa w PISIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:17 Widziałem i zamilczę, dramat jeszcze raz dramat dla Polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamyporyju Re: Begerowa w PISIE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:26 Drodzy rodacy jak widać wybory się zbliżają, a najlepszym wyborem są tanie linie lotnicze z opcją w jedną stronę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abz Re: Begerowa w PISIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.06, 23:29 Jasne, mamy po ryju, dramat, jeszcze raz dramat dla Polski, ...... ale czy w góle jesteśmy w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś