Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.06, 18:29 Radek Panas Radek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Filozof Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 212.160.86.* 15.10.06, 18:30 filozof1990.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !! Tylko Jacek Krawczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.06, 14:51 Najlepszy kandydat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angrusz Re: Tylko Jacek Krawczyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 06:58 A może Andrzej Gruszczyński lista PiS okręg Tysiąclecie , Parkitka, Kiedrzyn zwróć uwagę na wykształcenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxy Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.10.06, 20:44 ARTUR GAWROŃSKI jesteśmy z ciebie dumni , ale zamieszałeś we wronim gniezdzie az sie posrali , ARTUR JESTEŚ WIELKI -TAK TRZYMAJ JESTEMY Z TOBĄ - NORMALNI CZĘSTOCHOWIANIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zachwycony Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.man.czest.pl 15.10.06, 19:05 Mam nadzieję, że centrolewicy w Częstochowie w wyborach samorządowych pójdzie tak samo dobrze jak na inauguracji kampanii wyborczej. Brawo Matyjaszczyk trzymam kciuki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojciech K. Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 19:08 jak czytam o tych kandydatach zmieniajacyh partie jak rekawiczki i ciagle tych samych pchajacych sie do koryta to pójde glosowac na ulissesa i jemu dam szanse. I tak czuje ze on wygra ten mandat. Zaskoczeniem jest Małagowski i Panas. Ich też można wesprzeć albo chcoaiaż jednego z nich. Może bardziej Panasa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafałek Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 19:28 Nawet pismaczki z Wybiorczej postanowili "zapomnieć" o nazwiskach nowych kandydatów, świeżych, dających jakieś nadzieje na zmiany. Bo prawie cała wymieniona "śmietanka" to bardzo zgrane karty. PS. Radość we mnie wzbudza wiadomość o paniach z AWS teraz na listach LPR. Paranoja, przecież Roman Wspaniały za wroga nr 1 uważa ludzi z byłej UW i AWS. No ale skoro po kilkunastu dniach namawia się Warchoła do powrotu do koalicji to o czym my mówimy. Niestety szokuje również miejscowa PO, przygarniają ludzi o marnej reputacji. Precz z czerwoną komuną. Rozliczyć SLD za zbrodnie PPS, PZPR, SdRP ..... rozliczyć ich za krew AK w powojennych zbrodniach. Rozliczyć W.Marasa za działania przeciwko Częstochowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abiks1981 Adrian Boryś kandydat PO! IP: 212.244.68.* 17.10.06, 11:33 Mądry chłopak głosujcie na niego! Odpowiedz Link Zgłoś
adrian_borys Adrian Boryś kandydat PO! nr 6 20.10.06, 21:24 w okręgu 3 (Północ, Aniołów, Zawodzie) nr 6 na liście. zachęcam do głosowania - nie zawiedziecie się! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joe :) Adrian Boryś kandydat PO! nr 6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.06, 23:02 www.adrianborys.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bb Gdzie pelna lista? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 19:54 Gdzie mozna zobaczyc pelna liste wszystkich kandydatow? Odpowiedz Link Zgłoś
magmam Przecież komentujesz artykuł w którym wymienieni 16.10.06, 14:43 są kandydacina radnych. Pomyśl, chyba, że kandydujesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toefl Re: Przecież komentujesz artykuł w którym wymieni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:43 Tak kandyduję Okręg nr 2 Tysiąclecie , Kiedrzyn Parkitka Lista PiS pozycja 6 Andrzej Gruszczyński dla jednych TOEFL 563 pkt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andrzej G Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 15.10.06, 20:06 ROBERT DUSZA to mój kandydat z Rakowa .Super go sc zna lokalne środowisko HEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalia from raków Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.06, 20:26 buahahahahah:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pognaćBatem "wszyscy politycy to prostytutki,w oparach lepszyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 01:19 fajek i lepszej wódki"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaśka Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 195.189.55.* 16.10.06, 04:51 lista wszystkich kandydatów - gdzie??? A Kasprzyk? A Polak? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha-lutka Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 06:52 No właśnie,gdzie stara gwardia?Moze wiedzą cos czego jeszcze my nie wiemy,może konfitury stoja gdzie indziej,w innym garnuszku,bo nie wierzę zeby sobie odpuścili! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.adm.pcz.czest.pl 16.10.06, 10:05 Nie rwij sie do wybierania zanim nie naucysz sie czytać ze zrozumieniem - tam wszystko jet ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartek Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.hcz.com.pl 16.10.06, 06:24 NABIAŁek startuje ? A co on dobrego zrobił w poprzedniej kadencji i dla kogo ? Chyba te pare piw co postawił pijaczkom i małolatom co głosowali na niego ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bilder Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.dclient.hispeed.ch 16.10.06, 06:52 Tak duzo nierobow do jednego gara????oj oj kassa i wladza odbija... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 09:24 lista radnych w papierowej Gazecie :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 09:25 kandydatów na radnych oczywiście :] = prostuję skrót myslowy zanim banda się przyczepi :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maria Połacik Maria Połacik Lista nr 5 Pozycja nr 7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 22:02 Witam wszystkich, Mam 21 lat i pierwszy raz startuje w wyborach. Mam dosyć tego co dzieje się w Częstochowie. Młodzi ludzie są ignorowani i nie bierze się ich zdania pod uwagę. Dlatego uważam, że nadszedł najwyższy czas aby wprowadzić do Rady Miasta młode osoby, które naprawdę chcą coś zmienić. Dlatego chciałabym prosić Was abyście poszli do wyborów i dali szansę wykazać się młodym, kreatywnym ludziom. Wierzę, że przy Waszej pomocy uda nam się zmienić Częstochowę na miasto przyjazne dla nas wszystkich. Zależy mi aby nasze miasto zaczęło się rozwijać nie tylko pod względem gospodarczym ale również kulturalnym. Chciałabym aby każdy z Was zadał sobie pytanie "Czy naprawdę jest mi wszystko jedno jaka będzie przyszłość Częstochowy?" - jeżeli tak, to możesz nie iść do wyborów i zapewniam Cię, że nic się nie zmieni, ale jeżeli zależy ci na tym aby było lepiej, to idź do wyborów i postaw krzyżyk przy nazwisku, które uznasz za odpowiednie. Może znajdą się osoby, które mi zaufają i zagłosują na mnie. Tak jak już wcześniej pisałam są to moje pierwsze wybory i będę wdzięczna za każdy jeden głos. A jeżeli uda mi się wejść do rady miasta to zrobię wszystko co w mojej mocy aby nie zawieść ludzi, którzy na mnie zagłosują. Okręg nr.5 Błeszno, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Grabówka, Lisiniec, Podjasnogórska, Stradom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Maria Połacik Lista nr 5 Pozycja nr 7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 17:27 to znaczy mija panno, czego masz dosyć???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 10:13 Gmitruk i Kula tacy wierni ZSL-owcy i co do koryta juz z innego komitatu .To dziwne ! Odpowiedz Link Zgłoś
marcys_czwa do malkontentów wszystkich i wszystkiego. 16.10.06, 10:40 Śpieszę wyjasnić wszystkim którzy wylewają pomyje na wszystkich i wszystko: 1. Całą tą "parszywą" rzeczywistość można zmienić głosując. Wsród 15 kandydatów na pewno znajdzie się jeden godny krzyżyka przy nazwisku. Poza tym na listach jest sporo młodych więc odpada argument o starej gwardii. 2. Dieta radnego wcale nie jest taka bajecznie wysoka i nie sądzę aby była powodem startu większości kandydatów. Wiekszość z nich mogłaby spokojnie zarabiać dużo więcej w innych organizacjach. Odpada zatem argument o "korycie". 3. Praca radnego wcale nie jest taka przyjemna. Ciagłe stanie na świeczniku musi być poparte niesamowitą odpornościa psychiczną na różne ataki choćby takie jak te na forum gdzie zamiast argumentów wylewa się pomyje. 4. Młody kandydat nigdy nie będzie doświadczony ale i starszy nie musi być mistrzem znajomości aparatu samorzadowego. Oznacza to że bzdurą jest wymaganie umiejętności starszych radnych od młodych kandydatów ale i błędem jest niedocenianie nieraz swietnego wykształcenia kandyatów młodszych w stosunku do starszych. Pytanie retoryczne; Ilu z byłych radnych zna np. język angielski a w jakim stopniu posługują sie nim kandydaci młodsi? 5. I wreszczie piąta uwaga. Forum jest miejscem dyskusji, wymiany pogladów ale ich realizacja jest związana z naszym głosem przy urnie. Więc bez wzgledu ile pomyj zasłużenie lub nie wyleje się na łamach Forum nic to nie zmieni jeśli konsekwencją nie będzie udział w elekcji. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz zmiennicy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 11:37 Zbliżają się kolejne wybory i znowu nasi ambitni i mądzry "politycy" zaczęli zmieniać formację. Najchętniej to bym ich wszystkich wymienił. Od 10 lat to miasto się stacza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toefl Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 22:33 bardzo rozsądny komentarz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toefl Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 07:56 Ja kandyduję a moje wykształcenie to 1. Politechnika Śląska mgr inż 2. Akademia Ekonomiczna - dypl ekon 3. U ŚLASKI wydz. prawa podypl. 4. Akad Polonijna sutmiu pedagogiczne No i jezyk angielski egz TOEFL 563 pkt TWE 5.0 jesli chcesz możesz wybrać Andrzej Gruszczyński lista PIS okręg 2 pozycja 6 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nero Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.realestate.net.pl 21.10.06, 09:19 Nie wpisuj sie tu 20 razy. Gdzie byłes do tej pory? Na forum nie prowadziłes zadnych dyskusji. Teraz nagle sie kandydaci znajduja jak grzyby po deszczu. Nie badz człowieku smieszny - zwłaszcza ze studiami po chemii i drobnymi podyplomowkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toefl Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 18:33 podyplomowe to : wydział praw UŚl - prawo w handlu zagranicznym podyplomowe to : studium pedagogiczne w Akademii Polonijnej. Jak jestes lepszy to powiedz w czym a potem krytukuj i oceniaj . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yoł Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.10.06, 17:25 nie ciesz się, nikt cie nie zna to i nie zagłosuje. są inne miejsca na swoją reklamę-zapłać a nie filozofuuj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: socrates Re: do malkontentów wszystkich i wszystkiego. IP: *.prenet.pl 29.10.06, 18:54 a poza tym, mości panie, możesz mieć tysiąc podyplomówek i dwa tysiące fakultetów a jak masz ch..owe podejście do człowieka i zycia to ci nic nie pomoże. Nawet milion wpisów na forum.EOT Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 212.160.108.* 16.10.06, 11:42 Gość portalu: anka napisał(a): > lista radnych w papierowej Gazecie :] moze ktos przepisac bo nie chce mi sie isc do kiosku ;) Odpowiedz Link Zgłoś
anna.scott Re: Kandydaci na częstochowskich radnych 07.11.06, 10:04 miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,48725,3684809.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chiu Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 15:19 A najbardziej to mnie rozsmiesza zdanie - bezpartyjni ( dawni dzialacze Unii Wolności nie dziwie sie iz stoczyli ja na dno ) startuja z list partyjnych hahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukasz Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 16:29 Ci niepartyjni, którzy byli w kilku partjach są wyjątkowo śmieszni:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Daniel Musiał okręg 5 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 16:03 kandydat LPR! Lepszego nie znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eliza wybory samorządowe IP: *.21.pl 16.10.06, 17:24 cześć, ja mieszkam na Rakowie i zagłosuję na Wawrzkiewicza, gość jest w porządku, słyszałam o nim wiele dobrego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mamcie Re: wybory samorządowe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 18:49 Radny Czesław Janiszewski przeznaczony do zadań specjalnych, brzmi to ciekawie.A może przeszłość skrzeczy. A sumienie nie pozwala zapomnieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 19:55 GŁOSUJCIE NA NOWYCH NA PRZYKŁAD ROBERT FAJNE MA NAZWISKO I NOWE CHŁOPISKO HEYA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czestochowianin www.lpr.czest.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.06, 17:04 ciekawa strona którą ostatnio znalazłem w internecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUREK Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 19:57 JAKIE TO NAZWISKO ZNAJDŻ NA LIŚCIE P I S TO HEYA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JUREK Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 19:59 NA LIŚCIE R A K O W A BO TO NASZA C Z Ę S T O C H O W A HEYA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J U R E K Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 20:02 DUSZA DUSZA DUSZA DUSZA DUSZA to nowe nazwisko co układy skrusza HEYA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 212.87.244.* 16.10.06, 20:10 Dlaczego przy nazwiskach radnych nie podano wieku? ( w poprzednich latach podawano!) Ja tam nie chcę, żeby jacyś hochsztaplerzy i podejrzane typy reprezentowały Partię Emerytów i Rencistów! Co to za ludzie? Czy rodzina Raczków to od tego co go pogotowie psychiatryczne wywoziło z sesji Rady Miasta? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jmk Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 21:29 Oczywiście nie mylisz się - on Ci wszystko załatwi starym szlakiem od pzpr po peir!!!! a gdzie go poniesie dalej to ch..j wie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hhh Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 20:30 ludzie gdzie znależć pełną listę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D U S Z A Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 80.54.172.* 16.10.06, 20:37 NIECH ŻYJE OSTATNI GROSZ PIS 14 I DUSZA I CZĘSTOCHOWĘ MOSZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzeczny Kandydaci na częstochowskich radnych IP: 212.160.86.* 16.10.06, 21:09 myślę że warto zagłosować na izabekę nowak. młoda wykształcona i z jajami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bizon Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 08:03 No panie Giżyński, miej pan trochę honoru i samokrytyki. Toczy się przeciwko panu sprawa karna o wielomilionowe straty ( przekręty ), a pan nadal pchasz się do koryta. Czyżby już pieniążków brakło i liczy pan na następne malwersacje ??? Panu natomiast panie Małagowski pamiętamy jak pan po cichu oddał obiekt Skry "czarnym", a w zamian za to dostał pan dożywotnią ciepłą posadkę we Włókniarzu. I pan przekręciarz chce być prezydentem ????? No a ta rodzina Raczków to też niezły numer. Kandydują mąż, żona i syn :-) Ciekaw jestem skąd ta rodzina ma tyle kasy na kampanię wyborczą ???? Zapewne "uczciwie zarobione" ?!?!?! A tak na marginesie Raczków, to proponuję, wciągnijcie na swoją listę kandydatów jeszcze szwagra, kuzynkę, ciocię, babcię, brata itd. NIE GłOSUJMY NA TYCH WYŻEJ OPISANYCH LUDZI. TO SĄ OSZOŁOMY I MALWERSANCI. JA CHYBA NIE PÓJDĘ NA WYBORY BO JUŻ MAM DOSYĆ WYBIERANIA ZŁODZIEI KTÓRZY PÓŹNIEJ NAS SZARYCH LUDZI MAJĄ W D....E !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 21:41 Chyba pomylił Ci się Giżyński z Wroną, bo to Wrona ma sprawy w Prokuraturze.Sprawdż , zanim napiszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: toefl Re: Kandydaci na częstochowskich radnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 23:20 Ale jakie ma wykształcenie . Ja też kandyduje . A wykształcenie mam takie 1. Politechnika Śląska chemia 2. Akademia Ekonomiczna - dyplomowany ekonomista 3. Uniwersytet Śląski wydz. parawa podyplomowe 4. No i język TOEFL 563 pkt . sprawdzam innych . Choc wyksztalcenie jest ważne to jednak i inne cechy tez sie bardzo liczą wiek ani młody ani stary . Ale jeszcze komune dobrze pamietam i nie chce wracac do tamtych czasów. Ci malkontenci i wieczni krytykanci niech sami spróbuja kandydowac i wygrać Ileż to trzeba sie naprosić Dlatego i ja też proszę : lista PiS okręg nr 2 - Tysiąclecie , Kiedrzyn, Parkitka pozycja nr 6 na liście. Może tym razem ?? Kto wie ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milka A ulisses? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 21:22 Jacek Krawczyk, znany nam jako ulisses też miał startować... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bono Re: A ulisses startuje z PO z 3 miejsca!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 21:34 Widziałem dziś w gazecie. Nieżle panie Jacku :) Trzecia pozycja na Rakowie :O Odpowiedz Link Zgłoś
ulisses_czwa Re: A ulisses? 16.10.06, 22:46 Skoro zostałem już wywołany do tablicy, to potwierdzę, to co napisał wczesniej bono. Tak, startuję z listy PO, z miejsca numer 3 w dzielnicach Raków, Wrzosowiak, Błeszno, Ostatni Grosz. Mam nadzieję, że rozwiałem watpliwości. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kolega Student Re: A ulisses? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 06:11 hahaha, wywołany do tablicy. Siadaj jedynka! A to peszek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jw. Re: A ulisses? IP: *.adm.pcz.czest.pl 17.10.06, 08:42 jeszcze BÓR, nie mylić z BOR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dds Re: A ulisses? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 09:36 ulises ty tez bezpartyjn y z list partyjnych buahahahahahaha i jak pozostali twoi koledzy platforma ma strasznie malo ludzi ciekawe czemu hahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Student Re: A ulisses? IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 07.11.06, 01:29 lipny kandydat...naszczescie malo kto czyta fora :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadek Re: A ulisses? IP: 212.87.244.* 07.11.06, 01:46 Nie wiem dlaczego,ale coś mi podpowiada,że Ulisses jest tak samo lipny jak Tadek. Jaka jest między nimi różnica? Tadek nie pisze na forum,bo olewa,tą część społeczeństwa. Ulisses terroryzuje forum i też w sumie olewa tą część społeczeństwa. Tadek to Wspólnota( co to za sztuczny twór,skoro znajdziemy tam paletę kolorów od czerwieni aż do brunatnych),Ulisses kandyduje z list PO(niestety) i też nie wiadomo,kogo on naprawdę chce reprezentować. Strasznie mnie bulowersowały jego wypowiedzi,niektóre były wręcz skandaliczne. A Wrona w jego lipne hasła już nie wierzę,bo widać jak wygląda bilans jego rządów. W sumie obaj panowie są do siebie podobni. Dostrzegam wiele wspólnych cech. Odpowiedz Link Zgłoś
lekarz62 Janiszewski z PiS był w służbach PRL -u ? 16.10.06, 21:49 Czym była Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego czy PRON. Jak tacy ludzie(jak Janiszewski) są w PiS w częstochowie to kim jest Szymon Giżyński- poseł PiSu ?. Oj niedobrze , niedobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel Po co glosowac na H. Rozpondek jak i tak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.06, 23:36 ...ona nie bedzie radna-co sama zapowiedziala na lamach forum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krach Re: Były radny boi się IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 05:17 Lustracja to dobry straszak dla nie jednego wybitnego działacza -widi- Pan Czesław J. Sekretarze i ludzie pamiętają wizyty w komitecie.Po co? Odpowiedz Link Zgłoś