Gość: dzidzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.06, 20:22 Słuchajcie czy wiecie coś na temat pracy w firmie braci Strach byłam tam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i sama nie wiem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj