Dodaj do ulubionych

Propaganda sukcesu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 21:27
Chyba rzeczywiscie za duzo tego wszystkiego na raz. Ale tak czy siak to
pozostanie na zawsze.
Obserwuj wątek
    • Gość: xxy Re: Propaganda sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.06, 21:37
      tak jak ta uroczystość wygląda cała kadencja urzędowania obecnie nam panującego
      wrony ,prowizorka , belejakość, spóznienia , wszystko pod publikę a na tle tego
      wszystkiego biały jak płotno lisi usmiech wrony
    • Gość: (gość portalu) Propaganda sukcesu IP: 80.53.159.* 08.11.06, 21:40
      w Koniecpolu też 16 października otworzyli nowy budynek szkoły, a do dzisiaj
      uczniowie jeszcze nie rozpoczęli nauki
    • Gość: cafe Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.06, 22:51
      wrona toprzeciez gorzej niz w PRL,co jeszcze zdazy otworzyc przed wyborami a
      kiedy zaczna sie remonty
      • Gość: dsl Re: Propaganda sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:06
        To może by Panu Wronie zasugerować ponowne wyremontowanie i kolejne otwarcie
        ul.Berka Joselewicza przed 12 listopada. Znów będzie mógł uroczyście otworzyć
        fuszerkę, którą oddał do użytku parę miesięcy temu a która wytrzymała miesiąc
        (30 dni) a potem otoczaki zaczęły żyć własnym życiem i walają się po ulicy do
        tej pory :(
        • Gość: Ja Re: Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:26
          Brawo panie Wrona! Tysiąc procent normy...Dziewczyny na traktory... Ale to już
          było.Nikt panu nie wierzy,jakoś pańska nadgorliwość nikomu ,naprawdę,nikomu się
          już nie podoba.Jest po prostu kiepska.Zaden uśmiech nie zastąpi fuszerki.
          Leśnikowski , do roboty! Pomóż szefowi, bo się chłop pogubił.
          • Gość: pięciolecie za rok Re: Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 00:54
            w tym wypadku cztery lata za 5 miesięcy - plan został wykonany pomyślnie -
            towarzysze zadowoleni, nadrobił jakoby...
          • mundo.v Re: Propaganda sukcesu 09.11.06, 00:57
            Blady Nico jak zawsze musi cos wesolego wymyslic:))
            Jak niejaki Gierek.
            Wybrac go trzeba ponownie i beda sukcesy:)))
            Rzecznik "Szczepanski" juz nam to wytlumaczy jak trza..
          • Gość: do autora Tadeusza Re: Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 01:36
            Drogi Tadeuszu, autorze artykułu. Robisz grzeczność czepiając się Zaborowskiej
            w aspekcie paru dni spóźnienia zakończenia remontu. Spróbuj się zainteresować
            jak prężnie blokuje inwestycje przez swoją „profesjonalność”. Ważne jest aby
            przygotować kilka dokumentów które by podobały się prezydentowi i chroniły
            jej ... Natomiast procesy inwestycyjne to rzecz zupełnie wtórna. Lepiej
            narzucić w umowie wykonawcy idiotyczny ryczałt, niż ewentualnie tłumaczyć się z
            5 złotych robót dodatkowych, za mądre i uzasadnione wydatki ratujące tysiące.
            Dotyczy to inwestycji malutkich do 200 tys. Inwestycje duże dla ulubionej firmy
            częstochowskiej lub katowickiej to już inny materiał rządzący się innymi
            prawami ... Stadion włókniarza oddany był terminie, a może roboty trwały
            jeszcze po odbiorze ?
            Na wybory pojadą samochody wiaduktem bo muszą.Czy będzie pozwolenie na
            użytkowanie ? Czy podłoży się PINB? Czy będą zakończone w tym terminie roboty
            zgodnie z płocką umową. Podpowiadam, że odbioru może dokonać tylko strona umowy
            lub upoważniony pisemnie przedstawiciel. Czy prezydent i naczelniczka podpisze
            się pod protokołem odbioru, czy każą się podłożyć innym. Proponuje przejść się
            po terenie i zobaczyć jak wygląda „zakończona inwestycja” za grubą kasę a nie
            za kilkaset tysięcy na Jasnogórskiej. Zrób sobie Tadeuszu zestawienie
            inwestycji robionych przez „jedyną” częstochowską firmę i drugą „właściwą”
            katowicką? I jeśli możesz, to przestań oceniać wydział inwestycji na podstawie
            pękniętej płytki podłogowej na jakiejś inwestycji. Są inne ciekawsze kryteria
            oceny.

            • Gość: Nie śpisz jeszcze? Re: Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 01:40
              Mądralu?
    • Gość: Don Pedro Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 08:39
      Jak zwał tak zwał , ale faktem jest że ocś sie działo w Czewie w ciągu tych lat
      w odróznienu do kadencji Pani Rospondek, Rezpondek czy jak jej tam jest. Za jej
      czasów nic sie nie działo ! Dosłownie nic ! Za wrony chociaż cos budują i
      zmienia sie otoczenie, tak jak gdy pierwszy raz był prezydentem. Może ma
      szczęscie i trafia na lepsze momenty gospodarki w Polsce dzieki czemu mmoze sie
      wybić, a Pani R. miala pecha trafic na czasy marazmu w gospodarce ale faktem
      jest ze teraz coś sie dzieje wiec bede glosował na Wrone :)
      • Gość: gosciu haha... co za WRONA IP: *.realestate.net.pl 09.11.06, 11:48
        ale mu sie spieszyo.. od piatku cisza wyborcza wiec.. sami widzicie.. pogoń za wyborcami... zygac mi sie chce!!!
    • marcys_czwa Nieświadomość czy grzech zaniechania??? 09.11.06, 09:06
      Dom Magów to tylko jedna z prowizorycznych inwestycji przedwyborczych. w
      trakcie kadencji takich prowizorycznych działań było wiele a hasło "czyny a nie
      słowa" jest w wypadku urzędującego prezydenta jest zwykłym nadużyciem.
      Oczywiście do błędów przyznaja się szeregowi pracownicu UM (lub nie przyznają)
      niemniej za ich dobór i kompetencje odpowiedzialny jest właśnie Tadeusz Wrona.
      A że jest się do czego przyznawać proszę niżej:
      1. Urząd Miasta niedoszacował liczby przedszkolaków przez co sporo dzieciaków
      musiało pozostać w domach komplikując w sposób znaczny życie w wielu
      częstochowskich rodzinach.
      2. Stadion miejski został oddany z dużym opóźnieniem a i efekt końcowy,
      kontrowersyjna siatka, klatka dla gości oraz widoczność z pierwszych rzadów
      sprawia że zamiast stadionu mamy budowlany bubel.
      3. Kamienie na ul. Berka nadal żyja własnym życiem na przekór groźbą Pana
      Augustyna.
      4. Wyremontowany Ratusz miał w piwnicach mieścić lokal gastronomiczny,
      zapomniano jednak o tym że kazdy lokal potrzebuje odpowiedniega zaplecza
      kuchennego i sanitarnego.
      5. Przedłużajacy się w nieskończoność remont Alei NMP. Jest to w zasadzie
      powrót do punktu wyjścia. Płyty kiepskiej jakości oraz fuszerka budowlana która
      nieraz zdjęciami dokumentował nasz forumowy kolega Ulisses.
      6. Pomysł na wsiadanie do autobusów przednimi drzweiami bez jakiejkolwiek
      konsultacji społecznej. Pomysł o tyle chybiony że nikt jeszcze nie przedstawił
      rzetelnych danych dotyczących spadku liczby gapowiczów.
      7. Zakup czwartej już marki autobusów miejskich. Po Ikarusach, Manach,
      Solarisach przyszła kolej na Mercedesy. Każdy doskonale wie że taka
      dywersyfikacja taboru podnosi znacznie koszty jego ekspolatacji. Kazdy z
      wyjątkiem prezydenta.
      8. Zaniechanie współpracy z jakimkolwiek większym ośrodkiem przemysłowym,
      kulturalnym itd wsród miast europejskich i światowych. Podkreślałem już na tym
      forum wiele razy że Betlejem stolica światowego handlu nie jest.
      9. Skandalicznie niski poziom pozyskiwania dotacji unijnych plasujacy nas w
      samym ogonku miast w Polsce.
      10. Rzecznik prasowy Urzędu Miasta który nieraz na tym forum budował atmosferę
      wrogości. Nieraz celowo gdy brakowało racjonalnych argumentów, innym razem może
      nieświadomie, jak np w wątku czy Częstochowa to dobre miasto gdzie zalecał
      emigrację tym wszystkim biednym którzy pokrzywdzeni przez los śmieli wątpić w
      tę deklarację. Mało było akcentów pozwalających budować pozytywne relacje
      pomiędzy samorządem a mieszkańcami. Inną jeszcze sprawą jest informacja Gazety
      Wyborczej jakoby rzecznik powoływał się na niezaistniałe fakty i wypowiedzi.

      Czy rzeczywiście tak wygladają rządy czynów a nie słów. Na ile te wszelkie
      inwestycje są zabiegiem dla dobra mieszkańców a na ile czystym marketingiem
      osoby prezydenta. Po powyższych punktach jest to oczywiście pytanie retoryczne
      niemniej pozostawiam do przemyśleń. W końcu od naszych głosów zależy czy
      następne cztery lata będą autentycznymi i wielkimi czynami czy tylko wielkimi
      słowami o mizernych czynach. Pozdrawiam.
      • Gość: ja Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 09:48
        Tak, jeszcze został wiadukt do odebrania, III Aleja i kamienica w Alei. Ciekawe czy zdąży do 12 listopada
        • morning.calm Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? 09.11.06, 10:37
          Tak z ciekawosci. W jakim procencie Czestochowa wykorzystala mozliwosci dotacji
          z UE? Panie Rzeczniku?
          Magiczny prog 10% zostal przekroczony? Watpie.
          • Gość: xyz Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? IP: *.apus-net.pl 09.11.06, 10:56
            Wykorzystano 8,7% dotacji które można było wykorzystać dla Częstochowy, nie
            zapominając o tym, że to co możnabyłoby uzaskać z dotacji a oszczęscić z kasy
            miasta wykorzystać na spłacanie długu miasta, który w większości powstał za
            rządów pani Rozpondek i jej poprzedniczki.
            • morning.calm Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? 09.11.06, 14:23
              8,7%... To jest po prostu zalosne.
        • dick15 Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? 09.11.06, 10:51
          Do listy marcysa pozwolę sobie dodać kolejny punkt:
          11. Modernizacja ogrzewania szkół, a właściwie zainstalowanie automatyki węzłów
          ciepłowniczych do istniejących przestarzałych i nie remontowanych instalacji
          centralnego ogrzewania dało oszczędności, ale kosztem zdrowia dzieci i
          nauczycieli. Nie wspomnę o oknach i ociepleniu budynków, bo w jakim stanie są
          nasze szkoły każdy widzi.
          To jest prawdziwe wyzwanie dla nowej Rady Miasta i mam nadzieję nowego
          Prezydenta.
          Zapraszam: www.rromanski.pl/
      • Gość: igip Re: Nieświadomość czy grzech zaniechania??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.06, 10:49
        Przedstawiona lista, jest niestety bardzo fragmentaryczna - nie wiem czy to
        dobrze czy źle.
        Niestety fuszerek było znacznie więcej.
        Wiele z nich jest dzielnie przemilczanych.
        Ale analogia do pewnych czasów przeszłych aż nadto widoczna.
        Swoją drogą to dość ciekawy miks "Przewodniej siły narodu" i "Kto nie z nami to
        przeciwko nam"
    • Gość: osioł W najbliższy piatek 10.11 uroczyste otwarcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:34
      wyremontowanej III Alei.
      Prezydent miasta zaprasza, proszę pamiętać o kaloszch.
    • Gość: lizka :] Propaganda sukcesu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 11:46
      mogli chociaz poczekac, aż klej pod płytkami wyschnie...
      na zdjęciach wyglada to dosyć żałośnie,
      jakbym "Alternatywy 4" ogladała...

      Anioł mi stanął przed oczami :P
    • Gość: C0g1t0 Re: Propaganda sukcesu IP: *.ajd.czest.pl 09.11.06, 13:01
      No cóż... od razu widac, kogo nie popiera "Wybiórcza"...
      W końcu to jedyny poważny kandydat bez zobowiązań partyjnych. Lepiej mieć kogoś
      swojego, no nie?
      • Gość: Michol Re: Propaganda sukcesu IP: *.trustnet.pl 09.11.06, 15:29
        Można nie lubić Wyborczej, ale trudno tutaj polemizowaćz faktami, chyba że
        sugerujesz fotomontaż? ;-)

        Już kiedyś był taki jeden, co otwierał "ukończone inwestycje", a nazywał się
        Edward Gierek. W Częstochowie np. przeciął wstęgę na estakadzie, a zaraz po
        przecięciu wstęgi rozpoczęto remont, który trwał kilka lat ;-)
        • Gość: kimmi Re: Propaganda sukcesu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.06, 15:38
          Zapachnialo PRL-em i to tym w najlepszym wydaniu. Nie rozumiem, kampania
          kampanią, ale czy Wrona naprawde pewnych rzeczy nie rozumie?
          Wcale sie nie dziwie, ze pozniej wygrywa wybory skoro wiecej niz polowa
          czestochowian ma gdzies kto bedzie nimi rzadzil.
          Ludzie, ruszcie sie do urn i oddajcie swoj glos, w przeciwnym razie nie
          bedziecie mieli prawa narzekac.
    • michalmn Propaganda sukcesu 09.11.06, 18:58
      Polecam lekturę www.czestochowa.pl/informator/infor_9_10_2006_net.pdf.
      Chyba w każdym artykule występuje imię i nazwisko obecnego prezydenta
      Częstochowy lub przynajmniej zwrot "prezydent Częstochowy" tak, że czasami
      wygląda to trochę śmiesznie. Czy to jest w porządku aby nasze pieniądze ktoś
      sobie robił reklamę przed wyborami. Nie wiem może się mylę, może w każdym
      informatorze jest taka ilość odniesień do prezydenta Częstochowy.
      • adrian_borys ile pieniędzy z UE ? wstyd! 09.11.06, 20:55
        każdy informator to propaganda. Najgorsze, że ludzie się na to dają złapać :(
    • Gość: Kasia Re: Propaganda sukcesu IP: 212.87.244.* 09.11.06, 20:51
      Dla mnie to jest szokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk............
    • Gość: Alfa Propaganda sukcesu IP: *.wsl.edu.pl 10.11.06, 11:37
      Z prawdy wynika prawda, z fałszu może wynikać prawda lub fałsz.
      Jak widać u Tadeusza W. na początku i na końu jest fałsz plus obłuda i
      hipokryzja.
      Jednym słowem Tadziu - Coś sięgnęło bruku , może wiesz Co ?, a jak nie wiesz -
      to spojży do lustra - tam To znajdziesz !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka